Да готвим охлюви заедно (игра) - 3

  • 20 168
  • 582
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 889
Ей мами някоя от вас каза че е пуснала реклама за 7500 черупки може ли да ми каже има ли ефект или да не си давам черупките излишно?

# 31
  • Мнения: 4 546
това най-скъпата ли беше? при мен имаше ефект, но май при Верити - не.

# 32
  • Мнения: 255
Аз пусках реклама за 7500. Не видях никакъв ефект. Само един ден имах оферта от 5,01 4ерупки и това беше. Сега пуснах реклама от 10900 4ерупки, ако и сега нямам добри оферти край с  рекламите. По добре събери оЩе малко 4ерупки и пусни най_скъпата реклама,не си давай 4ерупките ей така, ако е_ да е. А и не е 4ак токлова голяма разликата между двете реклами ( като цена).

# 33
  • Мнения: 929
Спрях да рекламирам и няма разлика, така че черупките си ги харча за по смислени неща като земя и по-добри развъдници. Само лехите ми са от най евтините.

# 34
  • Мнения: 790
аз също пусках скъпа реклама,и само на следващия ден имах по-добри оферти,но за 1 ден не си заслужава

# 35
  • Мнения: 2 035
И аз се натиках и пуснах най скъпата реклама /10 900/ оня ден и никакъв, ама никакъв ефект до момента...цените ми даже смешни  #Cussing out
А можеше да си купя трети Climat...пу че съм патка...толкова ме е яд  #2gunfire

При мъжо същата работа.... изобщо цените не мръднаха с тая реклама  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 2 116
аз също пусках скъпа реклама,и само на следващия ден имах по-добри оферти,но за 1 ден не си заслужава

Затова карам на най-евтините! Не си заслужава!  Peace

# 37
  • Мнения: 929
Днес пакме нападнаха паразити - писнами! Що не продават някакви средства за борба с гадините  Crossing Arms?

# 38
  • Мнения: 889
Да ви кажа и мойто мнение за рекламите.Рекламите са само за да дигате репутация.Когато рекламирате ви дигат точки от репутацията.Вчера пуснах най-скъпата реклама и нарочно погледнах каква ми е репутацията бях на 147 място,днес като проверих бях на 105 извода е че рекламата ми дигна 42 позиции от репутацията.А когато репутацията ми падне под 100 сигурно ше има и по-хубажи оферти.Може би си има на определени места репутация определени цени.Ако рекламираме само с тая първата няма да се дигне изпитала съм го.Тая от 1800 дига малко репутация,но след няколко дни пак ти се възвръщат местата от преди рекламата ,значи трябва редовно да рекламираме с по добрите за да ни се дига репутацията.

# 39
  • Мнения: 790
Миналата седмица,марулите ги събирах 1 качество,сега без причина са станали 2 качество,защо така?

# 40
  • Мнения: 2 759
                   Да се оплача пък аз - доскоро след хранене продавах известно количество по най-добрата оферта, и малко след това ми се отваряха още по-добри оферти и си продавах и останалите.. В последно време обаче не минава този номер... Дава ми оферти, каквото продам - продам и това си е... Днес влизах на два часа да проверявам дали не са ми излезли по-добри оферти - ама тц. Дивотия. На всичко отгоре миналата седмица в единия акаунт забравих да се запиша за състезания - всичко продадох, без да се усетя... Аман вече.

# 41
  • Мнения: 4 546
на мен нови оферти ми излизаха съвсем в началото на играта - още на преоценени стоки като продавах. от доста време вече офртите са ми постоянни

# 42
  • Мнения: 2 759
...от доста време вече офртите са ми постоянни...
                   Уф, това хич не звучи добре... Имам 10-15 оферти, като най-високата е 4.50 и над тях само две още - 10 и 17. Значи ли това, че ще си ми останат такива офертите? Другия ми профил е много, много по-добре..

# 43
  • Мнения: 4 324
Не бе Лигла, ще се променят офертите, ама с времето...... Бавничко става, иска търпение и упоритост Wink

Аз да Ви се похваля - купих най-скъпият развъдник Simple Smile Изкарва по 140 дузини охлюви Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 546
от кой вид по 140?

аз на оферти от 7-8 се радвам. и то само в единия акаунт имам такива Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт