Да готвим охлюви заедно (игра) - 3

  • 20 157
  • 582
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кате, няма всеки ден да са еднакви, но ще са общо взето в този дух. Аз миналото сьстезание нали си изместих хубавия акаунт и спечелих с другия ми та от тогава все са ми хубави офертите, а на това пак с нвго имам 2 пьрви места на генералното и на боргунес.
И един сьвет давай на готвача ти всеки ден бонус минимум 100 черупки ако искаш и на другото сьстезание да си на челни позиции.


еее хубаво е да имаш верен приятел, пък било то и зад гърба ти!!!!
ценен съвет, ама сега ще се избием за това първо място бе!!!! Heart Eyes Mr. Green

# 571
  • Мнения: 68
katyadjin - забравих да ти честитя  bouquet Браво! Пък за първото място - те затова всяка седмица правят състезания , че има и цели 5 първи места Joy

# 572
  • Мнения: 4 546
а каква е целта на играта? аз абсолютно нищичко не мога да схвана  newsm78

# 573
  • София
  • Мнения: 44 028
и аз...нали за пиратите...не знам, копаеш и намираш разни неща.....май ще я изчакам в бг вариант...поне да схвана какво трябва да се случва...

# 574
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Значи както казах играя я пиратите в момента и това което съм успяла да схвана е че зависи на каква игра се запишеш имаш определен брой копки на ден, единичните игри са с много на брой копки, а целта е да намериш съкровището с възможно най-малко движения.
Примерно има едни такива като флагчета най-различни цветове това е насока на къде да ходиш да копаеш, за да намериш маските които после отиваш в магазина и ги обменяш за ключ, който ти отключва съкровището, то е със жълто флагче. Забелязала съм също, че има доста далаверки и подсказки във вулканичната зона, там си намирам цветчета, камъчета разни който ми показват после къде да търся маските за да не се лутам и дублони намирам, това е нещо като мондоз.
Играят толкова играчи колкото са се регистрирали в определената игра и печели този който открие пръв съкровището.
Круша, изчакай утре може да ти даде ходове някой игри са бавни, други бързи от това зависи колко хода ще имаш, може да си се регнала на бавна игра, няма нужда чак да рестартираш.

# 575
  • Мнения: 68
Valeria, видях че има различни игри по отношение на ходовете. Проблема е, че не минах първото ниво (с 3000 хода) ... след него дава възможност да се записваш на другите игри (това доколкото стоплих е основната ти игра, която я играеш сам). И ... уви изчаках го няколко дни, но .... промяна няма;( Не ми дава ходове - тръгва да зарежда картата и веднага след като я покаже ме връща пак на предишния прозорец;(
(ти ли си  plamibg-1 ???)

# 576
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Това началното трябва да го минеш задължително, после има още една самостоятелна игра + другите аз в момента играя на единичната, защото другите са ми затворени. Иначе сьм Plamena по задните места съм, че не копам всеки ден, но мъжа ми е амбициран и е в челната десятка голямо копане пада, голямо чудо  Laughing

# 577
  • Мнения: 1 108
Някой иска ли ферми с охлюви? Раздавам две с по 4-5 развъдника...
                    Може ли да ги видя? В момента съм с 8, та ако взема, ще е за подарък  Hug...

Да ето ти една :
user:  ina_hris
парола: 121212

# 578
  • Мнения: 4 546
е аз отидох във вулканичната зона. щракам щракам с мишката - нищо не става  newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=247133.new#new

тема за играта с пиратите да не разводняваме тази  Wink

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 09:38 от herelina

# 579
  • Мнения: 2 759
                   Мерси   bouquet, взимам я, много ми е хубавка, упс, много ти е хубава  Hug .

# 580
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Забелязали ли сте, че офертите за продажба си ги има и преди да сте събрали реколтата и да сте сготвили. Два пъти поглеждам предварително. Тогава дори и с най-евтините продукти да сготвиш, и с най-скъпите, офертите си остават същите. За какво ми е да купувам от най-скъпите продукти newsm78 Или днешното качество ще се отрази на утрешните оферти, а Thinking Все ми убягва логиката.

И как се определят победителите в състезанието? Ако моите охлита са 1-ва категория и с три звезди и на конкуренцията са такива, кои печелят? Или е на късмет? Close

# 581
  • Мнения: 732
Да, офертите ги има, но цената на офертата е минималната. Колкото е по-високо качеството на охлювите и продуктите с които сготвиш, толкова по-висока ще е офертата. Т.е. ако имаш оферта за 4.60 и я отвориш ти дава друга по-висока цена за дузина, на пример на мен ми дава дори и 6.30 (първа категория охлюви, сготвени с най-добрите продукти). Също така може да имаш оферта за 4.60 и 4.80 и като ги отвориш да видиш, че цената за дузина на тази от 4.60 е по-висока на тази от 4.80.

А относно това, ако твоите охлюви и на конкурента са с 3 звезди и 1-ва категория - ще спечели този с по-висока репутация.

# 582
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, снощи тези дето пускат бонусите и режат от сметките, май са спали на криво.. мен в три акаунта са ми направили сечено, както и на милото!!!!

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА И СИ НОСЕТЕ ЦВЕТЯТА И ПОДАРЪЦИТЕ!!!!

Общи условия

Активация на акаунт