Да готвим охлюви заедно (игра) - 3

  • 20 181
  • 582
  •   1
Отговори
# 555
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 084
В едната ферма продавах на 7-8, 8 и нещо максимум. Вчера пуснах реклама за 1800 и днес имам оферта от известен ресторант Laughing. По 10,10 черупки ги продадох bowuu

В другата ферма, където скоро започнах, два дни подред пускам рекламки от 150 и днес продадох на 5 /до сега бях на 2-3, като начинаещ/. Охлитата още са ми 5-та категория и с 1 и 2 звезди.

Мисля си, че рекламата има смисъл Wink

Обаче как така става, че охлюви гледани в еднакви по вид развъдници, хранени с еднаква храна, готвени с еднакви продукти, стават с различен брой звезди? newsm78 От първия са с 2, втория - с 1. Thinking  Нямам друго обяснение, освен че на готвачът му е писнало към края и почнал да ги готви, колкото да не заспи #Cussing out  Ше го гоня май Twisted Evil

# 556
  • Мнения: 2 759
Обаче как така става, че охлюви гледани в еднакви по вид развъдници, хранени с еднаква храна, готвени с еднакви продукти, стават с различен брой звезди? newsm78 От първия са с 2, втория - с 1. Thinking  Нямам друго обяснение, освен че на готвачът му е писнало към края и почнал да ги готви, колкото да не заспи #Cussing out  Ше го гоня май Twisted Evil
                   И на мен ми прави така в единия развъдник, и за съжаление първите ги готви **, а следващите - ***. Сякаш му се спи сутрин. А са ми една категория  Crossing Arms. Нан, поглеждай и дали охлюви три звезди ти ги готви с две, или просто единия развъдник ти дава двузвездни охлюви.

# 557
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Кате, хайде честита победа  Mr. Green  bouquet

# 558
  • Мнения: 1 108
Честито на победителите!  bouquet

Някой иска ли ферми с охлюви?

Раздавам две с по 4-5 развъдника

# 559
  • Мнения: 2 035
Кате, браво на теб!   bouquet

И аз няма как да не се похваля,  защото днес ми е най-доброто класиране в състезанията от както съм се захванала с гадинките   chef

БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 05-12-2007.                               БРАВО!!!
В състезанието Petits gris , вие сте на : 14 място. Вашите точки : 17.40

Не е кой знае какво 14 място, но аз му се радвам  Flutter

# 560
  • Мнения: 1 942
БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 05-12-2007.                               БРАВО!!!
В състезанието Petits gris , вие сте на : 14 място. Вашите точки : 17.40

Не е кой знае какво 14 място, но аз му се радвам  Flutter
Е хайде недей да скромничиш  Stop 14 място е мнооого добре даже  Peace

# 561
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ОФ дАА!!!!!!!!!!  Mr. Green

ДНес ми е едно еуфорично!!!!! Не мога да повярвам!!!! Помислих, че е бъг в системата, от онези дето казвахте че имате дето ви дават много пари..  Mr. Green Вчера затворих на 20 000 и нещо днес 41 500 паднах!!! Без да видя че съм първа веднага викам отивам да си купувам развъдници преди да а се усетили!!!! Joy hahaha Laughing Mr. Green
 И после влизам и  Shocked Shocked Shocked
Събудих милото в 5 и 50 да му се хваля!!!!!!!!!!!!

А ето и какви оферти ми отвори. В чуденка съм само дали и през цялата седмица ще имам такива? newsm78 а, Вал??



Реално на  24 и нещо продадох!
Ох   голям КЕФ Е!!! Сигурно щото ми е първа победа затова така сладко!!!!! Mr. Green bowuu

# 562
  • Мнения: 2 716
Вал Стеф, браво на теб  Laughing

При мен нещата трайно се скапаха. С реклами, без реклами - 5 черупки и място между 100 и 400  ooooh!
Взех си най-хубавата кухня.
Малката щерка е фермерка от 4 дни. През 2-ия забравила да си нахрани единия ( от общо 2) развъдник  Joy Голяма конкуренция.

# 563
  • Мнения: 2 035
Въхххх Кете какво направи ти?!  ooooh! Благодаря ви за поздравленията ама Катето ми уби радостта за днес   Mr. Green  Hug

Според мен щом веднъж си отворила вече луксозните ресторанти и хотели винаги от сега на татък ще ги отваряш и ще поддържаш тия цени.... Направо ти завидях   Flutter

# 564
  • Мнения: 3 698
Хей, браво момичета, страхотни сте   bouquet
katyadjin, естествено че ще събудеш мъжа си, че това си е миг за споделяне  Joy   yes
Дано ти се отварят все по-добри оферти thumbsup

Аз пък забравих да се регистрирам на това състезание, офертите ми са 5-6 черупки  Confused , предишните ми две състезания са с класирания 100и някое място, докато ви стигна вие вече ще копаете дупки и ще говорите на френски забравили за фермите  Laughing

# 565
  • Мнения: 4 546
играта с пиратите е тръгнала. някой знае ли френски да каже за какво иде реч  newsm78

# 566
  • София
  • Мнения: 44 131
тръгнала е, аз покопах един ден, ама нещо не ми стана интересно....може би защото не вдявам за какво точно иде реч....

# 567
  • Мнения: 2 759
Някой иска ли ферми с охлюви? Раздавам две с по 4-5 развъдника...
                    Може ли да ги видя? В момента съм с 8, та ако взема, ще е за подарък  Hug...

# 568
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Кате, няма всеки ден да са еднакви, но ще са общо взето в този дух. Аз миналото сьстезание нали си изместих хубавия акаунт и спечелих с другия ми та от тогава все са ми хубави офертите, а на това пак с нвго имам 2 пьрви места на генералното и на боргунес.
И един сьвет давай на готвача ти всеки ден бонус минимум 100 черупки ако искаш и на другото сьстезание да си на челни позиции.
А на пиратите и аз джиткам, но много забравям да копая, ето 2 дни не сьм копала, добре че не е като охлювите да измира някой.

# 569
  • Мнения: 68

И един сьвет давай на готвача ти всеки ден бонус минимум 100 черупки ако искаш и на другото сьстезание да си на челни позиции.


ааааааа ето де бил ключа от палатката .... затуй съм се сринала от 1 на 4 място newsm78 Мерси Валерия  bouquet

за пиратите - някой да знае как и дали мога да си рестартна акаунт??? докато стопля какво да правя (горе-долу) и .... се издъних на 1 ниво още и сега не ми дава ходове там:(

Късмет на всички!

Общи условия

Активация на акаунт