"Кого" бихте си наели за една нощ?

  • 3 309
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 897
Vanessa Hudgens
Mila Kunis
Jennifer Love Hewitt
Три стигат, нали?

Въпросът е на теб да ти стигнат парите,иначе лошо няма - 3,5,8... Wink Simple Smile

# 46
  • Мнения: 103
E, аз разбирам въпроса хипотетично "кого".. дори и да имах парите, което едва ли ще стане, не бих наел точно тях. Най-малкото английският ми не е чак на такова ниво. Но какво пък, човек може да си помечтае винаги, нали?

Към Мила Кунис имам жесток пресантимент, защото една мацка ме беше излъгала, че е тя, пращайки ми нейни (на М.К.) снимки. Фанах се, докато една друга кака не ми изми очите. Положителните емоции обаче бяха незабравими, макар и да са вече минало. Абе с две думи, хубаво е човек да мечтае!

# 47
# 48
  • Мнения: 103
Бубу, искаш да наемеш гаджето ми!?! Немаш грижи, само подскажи цифра за да знам дали да го навивам Mr. Green Ако обаче се появи и Буба (ти да не си тя!?) ще стане страхотно наддаване. Лелеееее, осигурих пачката за каките по-горе, кеффф Mr. Green

# 49
Бих си наела двойничка на някоя сладникава кака(тип Парис Хилтън). Ще задоволявам садистичните си наклонности,карайки я да търка някоя загоряла тава  Mr. Green ...

# 50
  • Мнения: 105
 Не БубУ съм аз  Blush Sunglasses Твоето гадже ли?Нима?  Thinking Ех, аз мислих да си/му платя в натура  kiss

# 51
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Бих си наела двойничка на някоя сладникава кака(тип Парис Хилтън). Ще задоволявам садистичните си наклонности,карайки я да търка някоя загоряла тава  Mr. Green ...

Това можеш да гледаш безплатно в шоуто на Парис "The simple life"

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Оливие Мартинес би ме изкушил
 

# 53
  • Мнения: 2 897
Бубу, искаш да наемеш гаджето ми!?! Немаш грижи, само подскажи цифра за да знам дали да го навивам Mr. Green

Стига,бе ooooh!Цяла година отказвах да повярвам,че Уентуърт е гей  TiredБях сигурна,че на някои фенки просто им е кисело гроздето,и за това са пуснали този грозен слух.Ти сега с това откровение ме заби в дън земя ConfusedИ не само мен,де...

# 54
  • Мнения: 27 524
Имитатори, двойници и хора без самоличност и без пари не искам  Naughty

# 55
  • Мнения: 103
Е па хубавите мъже за нас си ги пазим, амаха Mr. Green

Бубу, няма да стане, почвай с наддаването.. мое ме убедиш да ти го преотстъпя за една нощ синеокия той, пу пу пу Mr. Green
 
Лелелеле, темата била за двойници некви, пааак се обърках нещо newsm78 Карай да върви..

# 56
  • Мнения: 3 835
Тоз, ама му не ща двойника, искам оригинала, па нищо, че е вече въз старичък. Ще си пийнеме по едно, па и ако ми попее......... Crazy

# 57
  • Мнения: 4 586
С Раши. Такива номерца ще и покажа.

# 58
  • Мнения: 105


Ахх  #Shocked Heart Eyes  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss Two Hearts

Hamaelleon ™  Иии  newsm56 колко искаш .. не можем ли да се споразумеем нещо ...

# 59
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Взимам си Антонио преди някой да ме е изпреварил http://www.biography.com/biography/images/episode_images/bandera … tonio_320x240.jpg

Общи условия

Активация на акаунт