Мами в Италия 68

  • 17 088
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Цитат
турнете една картинка за цвят де....
Картинка и старите теми, че не съм изчела всичко smile3529

# 16
  • Мнения: 2 379
Моргъс, седи седнал, да, но само, ако се подпира на ръцете си както маймунче Grinning На снимката си личи как се е подпрял отпред. Но не издържа в това положение дълго време.

Андреа спи само по корем, но той много отдавна (на около 3 месеца) се научи сам да се върти от корем по гръб и обратно и сам си избра позата. По_малък е от 6 месеца, но съм убедена, че не е опасно за него, щом е достатъчно силен, за да се върти сам. Все пак, ако си натисне носа, просто ще си повдигне главата и ще се намести. Laughing Може би е опасно за новородени, които имат голяма главичка, но слабо вратле и не могат да си надигат главата.

# 17
  • Мнения: 359
Здравейте красавици.Днес се прибирах прегладняла и си викам ще вляза във форума да хапна,но забелязвам,че новата темичка сте я оставили само на хляб.
Пиколина ,за фитнеса(да в нас на тавана е) как "тренирам":През лятото по половин час пътека,всеки ден.През зимата 1 час всеки ден пътека +др.уреди.За колената може и аз да съм ти го казала,тъй като имам този проблем с този уред,но може би е индивидуално.Моята приятелка има палестра та тя ми прави програмите.Тя ми беше казала ,че този уред употребяван по дълго време може да провокира изтъняване на връзките.Но пак повтарям може би аз не съм била добре загряла(почти една година не бях докосвала уред) та затова се е получило така ,но вече почти год. не го ползвам.Инъче ако правиш по усилен спорт е добре да е през ден за да си починат мускулите.За предпочитане сутрин тъй като "риавиа метаболизмо"

# 18
  • Мнения: 2 804
Привет , да се разпиша и аз !
Нещо хич ме няма напоследък , но ще ме прощавате !
Да ви препоръчам и аз нещо за запушено носле това е крем и може да се поставя , колкото пъти е необходимо според вас . Казва се   " Тонимер " , аз съм много доволна от него .
В предната ни тема видях едно много сладко мишле пред едно огледало ! Една голяма прегръдка от мен да има !!!
Пиколина , щом се върти сам бебока както му е удобно на него наистина не е опасно . Аз постъпих по същия начин с моите деца не съм ги насилвала да спят само по гръб или само по корем .
Отивам да си видя челядта , че искат да играем пък днес тотално ги отсвирих от задачи нямам време да се погледна в огледалото .
По късно пак ще намина .  

# 19
  • Мнения: 170

La pizza e pronta!

# 20
  • Мнения: 438
Яде ми сееее....но тази на картинката

# 21
  • Мнения: 764
Брех,цели 2 страници сте навъртели...Браве Peace
Сон4е,по опасно е,защото ако легнало по гръб беб4е повърне,повърнатото заминава директно в трахеята и е възможно да се задуши или предизвика аспирационна пневмония TiredПоради това бебето трябва да спи на една страна като гръб4ето може да се подпира с пеленка или по корем.Така ще изте4е през устата PeaceОсвен това посоката на спане се сменя всеки път,в смисъл,4е ако на едното спане е спяло наляво,на следващото се обръща на дясната страна и така всеки път.Това в на4алото,защото костите на главата са все още меки и ако спи все на една страна,глави4ката се деформира,виждала съм го TiredТова е което знам,не съм 4увала аз да се препоръ4ва спане по гръб,но у4ения разни....
Пак да питам и в тази тема,някой нещо да е боядисвал???
И стига с тези манджи,на диета съм....и се мажа с едни мазила по краката....... Whistling

# 22
  • Мнения: 170

Тогава да пием като пазите диета! Наздраве!

# 23
  • Мнения: 5 462

Тогава да пием като пазите диета! Наздраве!
Maцката много готина бе ................аууууууууууу как харесвам такива романтични прическиииииииии.............

# 24
  • Мнения: 764

Тогава да пием като пазите диета! Наздраве!

Аааааа,така по-може,ха наздраве и от мен!
Темата стана алкохолна Wink

# 25
  • Мнения: 170
За всички, които са на диета ето една рецепта, на която попаднах за тирамису с кисело мляко вместо с mascarpone. Не съм я пробвала, но ако някоя реши да опита да пише отзиви!    chef
Tiramisù allo yogurt
Ingredienti:

500 g di savoiardi (biscotto), 500 g di yogurt magro, una tazza ì di caffè zuccherato, cacao in polvere, a piacere 10 cucchiai di liquore.

Prepararazione:

Versate il caffè zuccherato (con un cucchiaio raso di zucchero o due bustine di dolcificante) in una terrina e allungatelo con un po' d'acqua. In questo inzuppate leggermente i savoiardi. Disponete una parte dei biscotti sul fondo di un recipiente rettangolare in modo da formare uno strato. Coprite con metà dello yogurt e livellate bene. Formate un altro strato di savoiardi inzuppati, quindi versate lo yogurt rimasto. Mettete il tiramisù in frigorifero. Al momento di servire ricoprite la superficie con il cacao facendolo cadere da un colino.

# 26
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
Моята бг-дружка ми понесе пасте ди мандорла, а аз съм такова тупориго станала Cry Задъхвам се като вървя и малко да съм на крак ме боли всичко от тазобердените стави до под колената, аман от ядене, взе да ми омръзва! И ви го казвам на празен стомах, дано е добър знак!
Моята бимба спи по корем откак се обръща от третия месец и е ок. Как да се принуди бебе да наня както искаме ние, невъзможно е, когато вече се обръща само, да не би да може да се дебне и мести когато спи денем и през нощта, абсурд! Ние имаме една възглавничка от две части между които се слага малкото бебе да спи на една страна без да се "гътва" много по гръб, ползвахме откак ни изписаха от родилното до третия месец включително май newsm78

# 27
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Дани, направих хляба, но нещо вътре много дъхаше на маята, по принцип аз сложих към 25 гр лиевито ди бира, нали??, можеш ли да ми дадеш то4ните грамажи и пропорции, защото така на 'око', нещо не ми стана както ми се искаше, стана страхотен наистина, с хрупкава кори4ка, но явно не съм доизкусурила детайлите..
Може и на ли4ни...

Моля ви....на антибиотици съм, не ме изкушавайте с тези вина  Peace

# 28
  • Мнения: 170
Uffaaa... храна не може, вино не може... Какво да предложа?   newsm78  Най-добре една камомила и да лягаме  Joy На мен умът ми е все в яденето  Embarassed ... скузате... ПМС

# 29
  • Мнения: 1 467
Дани, забравих да кажа, че е страшно хубаво дето пак ще си имаш момиченце. Кажи на мъжа си да погледне от веселата и смешна страна на нещата. Пълна къща с жени - кой ли си е мечтал за подобно щастие?Simple Smile) Радвам ви се!

Лека вечер от мен!

Общи условия

Активация на акаунт