Мами в Италия 68

  • 17 091
  • 270
  •   1
Отговори
# 30
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Uffaaa... храна не може, вино не може... Какво да предложа?   newsm78  Най-добре една камомила и да лягаме  Joy На мен умът ми е все в яденето  Embarassed ... скузате... ПМС

Неее, айде сега, за ядене и дума не съм продумала....за ПМС то те разбирам  Flutter

# 31
  • Мнения: 5 462
Пред менстурален синдром...

# 32
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ох, забравих, днес са десет години откак се приземих в Бриндизи и останах в Италийско! Черпя! Дано е било за хубаво Mr. Green
http://www.guidahotel3stelle.it/html/img/rimini-aperitivo.jpg

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 16:34 от Дивиана

# 33
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мерси Миликс4е  Hug
Догодина за 11 тката да не из4езнеш някъде да 4ерпиш 4е си току що пристигнала  Joy  hahahaзащото ще 4акаме по4ерпка пак Mr. Green

Набързо се поправих 4е бях разбрала 4е 4ерпиш за 9.
Паоло отиде на работа и се 4удя какво да правя...
 

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 21:42 от Lindita

# 34
  • Мнения: 5 462
Ооооо честито 10 год. пребиваване в Италианско .  bouquet  bouquet  bouquet
Дано да е за хубаво !!Дай боже !

# 35
  • Мнения: 170
milix , честито! За хубаво е било и ти пожелавам в бъдеще все по-хубаво да става!  newsm24

# 36
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Мерси много! Дано става още по-весело. Сега се смея дори на патилата си, помогнаха ми да си отворя очите и предотвратявам следващи евентуални. Десет години и 30 кила хихихихитрябва да изиграя тия цифри на еналотто! Ако спечеля по 10000евро на кило, хм....доста пари ще се изкарат от мен и много триппа, лардо, панчетта и тлъсти костолетте ал суго Joy и една гайда огрооооомна накрая от останалото. Пак простотии ръся.

# 37
  • Мнения: 5 462
Мерси много! Дано става още по-весело. Сега се смея дори на патилата си, помогнаха ми да си отворя очите и предотвратявам следващи евентуални. Десет години и 30 кила хихихихитрябва да изиграя тия цифри на еналотто! Ако спечеля по 10000евро на кило, хм....доста пари ще се изкарат от мен и много триппа, лардо, панчетта и тлъсти костолетте ал суго Joy и една гайда огрооооомна накрая от останалото. Пак простотии ръся.
Разкажи за патилата , ако е за пред хора де  Wink  Simple Smile Joy Joy Joy

# 38
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Миликс4е, споко, и да не спе4елиш от тотото, аз предлагам да си направим форумска среща и да си направим тоооооолкова много ядене , каквото кажеш, без ограни4ение, 4е после просто да не можем с дни нищо да ядем (май от антибиотиците превъртях) #Crazy

# 39
  • Мнения: 2 804
Миликс , меки , за почерпката !
Още дълги години да празнуваш , но по уверена в себе си !
Линдита , щом ти е силна миризмата на мая увеличи количеството на водата и брашното , или слагай 2/3 кубче мая . Но тогава ще имаш да увеличиш времето на престоя на тестото .
Точни пропорции нямам , не готвя никога с мерки винаги правя всичко на око .
Моргаш , мерси и на теб за подкрепата !
Вече свикнах с мисълта за момиче , дано не се окаже грешка все пак ме преглеждаха 3 лекарки и 1 лекар на куп .
Миликс4е, споко, и да не спе4елиш от тотото, аз предлагам да си направим форумска среща и да си направим тоооооолкова много ядене , каквото кажеш, без ограни4ение, 4е после просто да не можем с дни нищо да ядем (май от антибиотиците превъртях) #Crazy
newsm78

# 40
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Оооох защо сме толкова далеч една от друга. А тук като кажат ил континенте на полуостровната част и хептен се чувствам като на сал Joy Линдита, нер се наядохме, аман! Аз наистина съм като винаги с ПМС хихиххи. Линдита, и твоята половинка л;и кара нощни смени и ти като мен си хапваш яко сама пред рс и тиви?
Дани, мерси! Ама, че е хубаво да празнуваш тооолкова много дни като на Рамадана! Моята дружка от Оман ми реазказва едни весели работи и едни хубави орари работно време в клиниката където се труди! Ами май амниоцентезата е най-точна, но ако се наложи, де, че е опасничка, но стига с тоя пол, каквото и да е ваша рожба е и го чакате с много любов това ново бебче!
Али, тук ли си?
Отивам да видя Беппе Грилло в Анно дзеро говорят за него

# 41
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ох, Маркрит, амим много са- като почнем от споделеното, което всяка преживява сблъсквайи се с тукашните проблеми, лично  отношение към нас като чужденки, после животът ми 7 години в един град с един човек, после в друг град почнах наново, като току-що дошла в Италия( не си го предствях, но така го изживях), сегашни проблемчета глупави, но тровещи, като навсякъде...

# 42
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Оооох защо сме толкова далеч една от друга. А тук като кажат ил континенте на полуостровната част и хептен се чувствам като на сал Joy Линдита, нер се наядохме, аман! Аз наистина съм като винаги с ПМС хихиххи. Линдита, и твоята половинка л;и кара нощни смени и ти като мен си хапваш яко сама пред рс и тиви?

То4но привърших последното пар4е на една плодова желирана торта и накиснах 4инията.. Joy Joy
Миликс4е, защо не сме съседки..по цял ден щяхме да ядем заедно...    bouquet

# 43
  • Мнения: 5 462
Оооох защо сме толкова далеч една от друга. А тук като кажат ил континенте на полуостровната част и хептен се чувствам като на сал Joy Линдита, нер се наядохме, аман! Аз наистина съм като винаги с ПМС хихиххи. Линдита, и твоята половинка л;и кара нощни смени и ти като мен си хапваш яко сама пред рс и тиви?

То4но привърших последното пар4е на една плодова желирана торта и накиснах 4инията.. Joy Joy
:
Еееееееееее имай милост към едно пощаливо момиче ............. PraynigЗа кви торти посред нощ заговори .Недей че става лошо . Stop Naughty

# 44
  • Мнения: 2 804
МОМИЧЕТА , много сте ми сладки като отворите лаф за ядене !
Ма точно на италианки ви мяза  Laughing Laughing Laughing !
Живи и здрави да сте ми да ме развеселявате  .

Общи условия

Активация на акаунт