Студ голям навън захвана,но МАРТенчето мило е на топло в коремчето на мама.

  • 8 972
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
здравейте и от мене да се запиша и аз в новата темичка че днес цял ден съм на разходка  Wink Wink Wink
Зори темата ти отново е много хубава
ааа и да не забравя добре дошли на новите мами

# 16
  • Мнения: 240
Да се запиша и аз тук.
Отново поздравления за темичката, прекрасна както винаги.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Честита да ни е поредната свежа тема,за което искма да изкажа и аз моята благодарност към Ангелчето.Искам само добри новини да изпълнят темата.
Ангелче,надявам се престоят ти да мине неусетно бързо за теб,в името на болничните ще се наложи да изтърпиш 3 дни.Ще мислим за теб. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 12
Здравейте милички може ли да ме запишете при вас Rolling Eyes АЗ съм от София и терминът ми е на 14 март. Лека бременност на всички и най-сладките бебоци през март.

# 19
  • Мнения: 410
поздрави за новата тема мили мартенски мами.не пиша но ви чета редовно.леко бременеене  bouquet

# 20
  • Мнения: 326
Ангелче, надминала си себе си!!! Страшно е свежа новата темичка.
Здравейте и добре дошли на новите бъдещи мами!
Утре ще звънна да се запиша за училището на 25.09. Ще ходя със сигурност. Хайде да се уговорим повече мами да ходим заедно. Hug

# 21
  • Мнения: 69
Къдричка имай предвид, че съм много зле с ориентацията Embarassed Дано не се загубя Mr. Green Ще идвам от Плиска, знам че Младост е все направо, и знам къде е Мак Доналдс на Цариградско (прочетох по напред, че се споменава) и само това ми е ориентир...после накъде ?
с кола ли ще се движиш?!защото с автобусите е супер лесно, просто няма как да се объркаш, с кола освен да спираш да питаш. Или може да се разберем примерно на окръжна болница и аз ще те взема.

за болничните
"болничен лист за отпуск до 10 дни се издава от лекуващия лекар, до 6 месеца - от ЛКК, а за повече от 6 месеца - след решение на ТЕЛК. "

# 22
  • Мнения: 83
Ангелче,мерси за темата и приятен престой в болницата Hug
     nelli_1977 много се радвам,че има и от Ямбол Hugаз досега(с предната бременност)имах доверие и все още имам на Д-р Славейков,но тъй като той няма акушерка в кабинета а, работи и в болницата и няма как да ми води ЖК и се принудих да ходя във Втора поликлиника при Д-р Янчева,но съм ходила само 2 пъти и нямам впечатления .Предния път Д-р Костадинов извади детето ми и аз много се двоумя дали да не раждам пак там,може да се засечем Hug аз 100% съм с планово секцио.
Много бързо напредваме с темичките ,малеее #Crazyколко ли ще са до март Shockedне ми се мисли Crazy
Спокойна вечер мили дами Heart Eyes

# 23
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета,много ви благодаря за бързите отговори!
Ангелче,пожелавам ти всичко да мине добре в болницата и аз лежах три дни в Торакс преди първия болничен.Всичко ще е наред не се притеснявай...
Момичета Вие пуснахте ли си изследването за синдрома на Даун в 12-13 седмица и какво мислите за това изследване?

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Добре дошли на новите мами!
Благодаря за новата темичка   bouquet
Аз си идвам от зъболекар, направиха ми пломба и сега съм ОК! Нямам други зъби за правене, дано по-нататък не ми се разрушат!
angels_zg ,  приятна почивка в "х-л Токуда"   bouquet Хубави резултати ти пожелавам и приятни емоции!

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 19:07 от OLYMPIA

# 25
  • Мнения: 0
Привет на мартенските мами.Аз сам новак както във форума, така и в бременността - за пръв път, въпреки 30-те ми години.Темичката е страхотна(поздравления) и като цяло много ми допада идеята за заформилото се общество на мартенските мами.Терминът ми е на 24 март, но естествено не е окончателно.Интересно ми е да науча мнението ви за раждането - нормално или секцио. Аз ниакак си клоня към секцио.

# 26
  • Мнения: 0
За изследването на синдрома на Даун - прави се в комбинация с изследване за увреждане на сърцето, доколкото зная се прави 16 седмица, взима се кръв и се изследва определен белтък и само ако има висок риск за увреждане се прави амниоцентеза.
 

# 27
  • Мнения: 48
Момичета Вие пуснахте ли си изследването за синдрома на Даун в 12-13 седмица и какво мислите за това изследване?


Моя доктор каза, че ако няма предишни спонтанни аборти или деца със синдрома на Даун (или такъв случай в семейството), няма смисъл да се тормозиш с това изследване.

Интересно ми е да науча мнението ви за раждането - нормално или секцио.

Аз ще раждам нормално, ако е възможно. Чудя се само дали да е с епидурална или не  newsm78

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Деца със синдрома на Даун се раждат и в семейства със съвсем здрави родители и роднини.
Това изследване не е за пренебрегване!

# 29
  • Мнения: 2 132
Привет на мартенските мами.Аз сам новак както във форума, така и в бременността - за пръв път, въпреки 30-те ми години.Темичката е страхотна(поздравления) и като цяло много ми допада идеята за заформилото се общество на мартенските мами.Терминът ми е на 24 март, но естествено не е окончателно.Интересно ми е да науча мнението ви за раждането - нормално или секцио. Аз ниакак си клоня към секцио.
Нормално  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт