A Dios rogando y con el mazo dando - España

  • 19 471
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Гоя Честита ви бебка !
 много да ви радва ! да порасне голяма красавица и да е гордостта ви !
 на теб бързо възстановяване !   bouquet

# 76
  • Мнения: 350
Гоя честита дъщеричка! Да ти е жива и здрава и да носи много радост на мама и тати! На мама Гоя пожелавам бързо възстановяване!   bouquet

# 77
  • Мнения: 389
Здравейте!

Аз не съм писала от доста време тук. Позагубих се малко, както се казва, но отново съм на линия  Grinning.

Честита дъщеричка на Гоя! Да Ви е жива и здрава, а на теб ти желая леко възстановяване   bouquet.

Искам да попитам момичетата от Валенсия, къде има Бг заведения и магазини. Ако може с точен адрес, защото вчера тръгнахме с мойто мъж на кръчма във Валенсия по обясненията, които ни дадоха, но така и не я намерихме  Crazy. Казаха ни от с/ Колон една пряка с/у долния Корт Инглес. Обиколихме всички улици, даже намерихме  7-8 сънародника в района, които не знаеха да ни упътят.
Кажете ми някое заведение, че са ни са дояли кебапчета, а в Кастейон нямаме нито кръчми, нито бг магазини  Party.

# 78
  • Мнения: 40
Goya, честита дъ6теричка! Да ти е жива и здрава, да се радвате една на друга и да се наслаждавате на всяка минутка! На теб пожелавам бързо възстановяване!   Hug

# 79
  • Мнения: 789
Честито, мамо Гоя!Много 6тастие и радост да ви носи малката Раличка!
Успе6но възстановяване!

# 80
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ей, много хубава новина!


Честито, Гоя  bouquet, и добре дошла на малката Ралица!




Клара, Карфур съм го пропуснала, а другите не съм ги чувала въобще newsm78, не знам ако сега добавя нещо в анкетата дали няма да се изтрият гласове Thinking.

Вивиан, наистина изчезна, и то не само от тази темичка  Wink

Лудетина, кажи как се справяш със стрелбата от прайзи.. мен все ме целят, мацат с боята и напоследък губя Close

# 81
  • Мнения: 176
Ехааа имам си малка ада6ка Grinning
Гоя, да ви е жива и здрава принцесата, да расте умно и добро дете, да ви носи много, много радост!Честито на теб и семейството ти!

# 82
  • Мнения: 10
Честито на мама Гоя и цялото и семейство,да е жива  и здрава малката принцеска Раличка!                                                               

# 83
  • Мнения: 221
          Благодаря ви момичета за поздравите и за подаръците! Вече сме си в къщи и сме много щастливи с малката принцеска. Много е послушна...за сега. Аз се възстанових почти. Изключително приятно усещане е това раждането. Пожелавам на всички бременлийки леко раждане. Моето продължи около 60 часа, но накрая всичко мина и се забравя. Друг път може да разкажа по-подробно за това. Сега отивам да си кърмя малката.   love001

# 84
  • Мнения: 10
Гоя,още веднаж,бъдете здрави,целувки от нас с моето момченце,той също е роден на 21 септември през ноща,само че преди пет години  Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 20:08 от lyonca

# 85
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

4естито на МАМА ГОЯ и да и е жива и здрава дъ6тери4ката

# 86
  • Мнения: 789
Чудесно е ,че вече сте вкъ6ти,Goya.И наистина-стига да са желани-и бременността,и раждането са най-емоционалните и прекрасни изживявания.Хубаво е ,че всичко е минало безпрепятствено.Опознавайте се и се наслаждавайте взаимно.Нека ви е жива и здрава,пък послу6на ли,непослу6на ли-тя е радостта в къ6ти!От тук нататък 6те има доста приключения и изненади!
Целувки на малката Раличка и о6те веднъж поздравления от мен,съпругът ми Лъчезар и малкият ни Иво! Hug  bouquet

# 87
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
СУПЕР МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАМА ГОЯ ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА ДА ТЕ РАДВА И СЛУшКА А НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ

# 88
  • Мнения: 1 818
Честита дъщеричка,Гоя!Да расте здрава,красива и послушна!  bouquet

Няколко дена нямахме НЕТ и не мога да ви хвана дирите...Сменихме оператора.Минахме на ОНО и дано нямаме вече проблеми със връзката.Отивам да ви чета и пак ще се включа...
Обичам ви!  bouquet

# 89
  • Мнения: 789
Хей,Gaby,добре завърнала се!  bouquet
Радвам се да науча,че причината за "отсъствието"ти не е не6то ло6о със теб или семейството ти.
Как са не6тата при вас?Дано всички сте здрави и вирусите и настинките да са ви подминали,за6тото нас не успяха. Praynig

А сега към всички момичета-кажете моля ви на каква възраст или по кое време е най-удачно да махна ре6етката от леглото на Иви,за6тото имаме вече 2 злополучни опита.Падна(не от високо),но пода е теракотен и ме е страх от удари на главата.

Оздравяват ли болничките дечица и добре ли са бъде6тите мами?
Прегръдки от сърце на всички ви! Hug

Хей,Dark,ами ти къде се изгуби? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт