Kъм родителите на 3-годишните деца в детска градина

  • 2 825
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
В нашата детска градина има такива легла, но не знам дали са при малките Rolling Eyes
От другия месец го пускам на градина и ще проверя.

# 16
  • Мнения: 645
При нас са на два етажа и Боян е на втория. Е няма по-щасливо дете че е на най специалното легло нааааай на високото. Мисля че и да искат няма да могат да го смъкнат долу. А иначе леглата са специално обезопасени, че те нали иначе 15 от 30 деца непрекъснато ще падат Crazy

# 17
  • Мнения: 1 494
Днес ми обещаха, че ще е на обикновено легло...олекна ми.

# 18
  • Мнения: 216
Детето ми ходи от една седмица на градина.Леглата им не са двуетажни.Бих се притеснявала да спи на високо,тъй като е много неспокойна.Ако имаха такива легла щях да бъда твърдо против  да спи на втория етаж.

# 19
  • Мнения: 2 125
В нашата ДГ, леглата са двуетажни и моя син спи на 2-рия етаж. Мисля, че не са обезопасени леглата. Притеснявам се, но той ми каза, че нямало страшно #Crazy По принцип слагали по-тежките деца на първия етаж, а по-слабичките на втория. Почти на 4 години е, но е едно от най-малките в групата.
Дано няма инциденти Praynig

# 20
  • Мнения: 6 155
При нас не са на 2 етажа. Рисковано ми се струва така  Confused

# 21
  • Мнения: 1 622
В нашата градина първа група спи на единични. Няма втори етаж. Ако е обезопасен с дъска отстрани, не виждам проблем.
Като дете, че и до 17 годишна, преди да се изнеса от вкъщи, все на двуетажно легло съм спала-отгоре.

# 22
  • Мнения: 468
Моето дете не е на 3 години, но преди 2 години, когато тръгна на детска градина(на 2 години и 7 месеца) леглата бяха на 2 етажа. Не съм се сетила да се притеснявам точно за това. Може и да греша, но ако от втория етаж непрекъснато валят питомци на градината, каквато и да е управата би взела мерки. Може да съм предубедена, защото и у дома леглото и е високо (1м с матрака) и макар, че много бушува докато спи досега е падала само 2-3 пъти изпробвайки неконвенционални начини за качване и слизане - никога по време на сън.

# 23
  • Мнения: 3 456
В нашата грпа не са на два етажа, но в групата на племеника ми са такива- виждала съм ги. Сториха ми се достатъчно обезопасени- имат преграда или парапет- не знам точно, как да го опиша, но не ми се струва възможнонякой да успее да я прелети насън.

# 24
  • София
  • Мнения: 397
Противно на притесненията ви да кажа,че някъде четох статия за двуетажните легла.Всъщност застрашено е детето на долното легло- по някакъв начин му повлиявало на психиката и започвало да се чувства подтиснато и тн Stop

# 25
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В нашата градина са двуетажни,но са обезопасени. Peace

# 26
  • Мнения: 3 537
Още в началото им казах,че я е страх,но забравили и я сложили на втория етаж.След няколко дни пак им напомних и веднага я преместиха на долното легло. Grinning

# 27
  • Мнения: 5 622
Ако едно легло е на два етажа, то съм убедена, че леглата са така обезопасени, че да няма инциденти. Обратното би било подсъдно и никой няма да си го позволи..

А това, че не искате вашето дете да е отгоре, ми звучи малко странно. Тоест ако има паднало дете, само да не е вашето...Супер несериозно звучи..Значи да падат, ама другите деца, така ли?!  #Crazy

Ако е опасно такова нещо, то нито вашето, нито ДРУГО дете би трябвало да спи там.

Щом все пак слагат децата по този начин, значи нещата не са така фатални, както ги описвате.

В нашата градина леглата са единични.

# 28
  • Мнения: 3 537
Бубе,не става въпрос да падне чуждо,а не моето дете,а че за толкова време детето ми така и не свикна да спи там,страхува се .Взимам я кисела,ненаспана...А иначе леглата са си съвсем обезопасени и аз съм и го обяснявала,но въпреки това тя пак се страхува.До като има деца,които с радост отиват на горно легло,но моята не е от тях.
Чудя се,защо ли изобщо се оправдавам. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт