Кога можем вече да спим беэ нощна лампа?

  • 2 983
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Ние пък винаги спим на нощна лампа. Flutter

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
И ние все още сме с нощна лампа, малкия се буди постоянно и така ми е по-лесно, иначе докато я намеря и докато я светна той ще се скъса от рев.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Никога не сме спали на нощна лампа/аз не мога да спя на светло Crossing Arms/
Запалвах си я като ставах или като го кърмех и после я гасях
След време започнах да се ориентирам в тъмното,а и пир нас е силно уличното осветление...

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
ами защо я пускате...само създавате или сте създали вече лош навик на детето...
лампата стоеше включена при нас първата седмица, после съвсем лееко я пусках само като се събудише, съвсем скоро и това спрях да правя...общо взето включвах нощев само ако ще сменям памперс, след като спря нощем да ака спряхме изобщо с лампата...та мшисля, че спокойно може да я гасите вече...ще му направиш лоша услуга и детето ще се страхува после да остане на тъмно...

# 19
  • Мнения: 306
Мойта девойка и като съвсем новородено не е спала на нощна лампа.

# 20
  • Мнения: 649
Никога не съм включвала нощната лампа. То от прозореца в стаята им "нахално" светят външните лампи и е достатъчно "дразнещо". Скоро даже сложихме щори в стаята и нощес като се събудят, паля лампата в коридора, колкото да ги видя.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Спяхме само първия месец на нощна лампа,но това беше за мое улеснение.

# 22
  • Мнения: 4 496
Децата ми никога не са спали на нощна лампа.Докато заспят-да,защото си вземат в леглото играчка или книжка.Но като заспят,я изгасям. Wink

# 23
  • Мнения: 3 069
Продължаваме да сме на нощна лампа, но не заради детето а заради мен.

# 24
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Никога не съм оставяла децата да спят на светната нощна лапма. Леглата им са били съвсем близко до мен и не се е налагало да има осветление. Махай я според мен няма никаква нужда и наистина лампите са повече май заради нас отколкото заради бебетата.  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
НИКОГА не е спал на лампа. Ако я угасите, след като детенцето заспи, трябва да се преборите най - вече с вашето безпокойство и с навика, че няма да го виждате. Едва ли на мъничето ще му направи някакво особено впечатление...  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 191
Интересна тема.
Магдалена още спи на нощна лампа, защото е в собствена стая, и мен още ме е страх да изключа осветлението, защото няма да мога да я виждам  Embarassed
Явно ще трябва да почна да събирам кураж  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 546
интересно ми стана - тези, които спите на лампа, бебето в неговото легло ли спи или във вашето?
защото мен ме е страх да не се унеса дълбоко и да го смачкам, ако е загасена лампата. освен това, в стаята е тъмно като в рог и примерно, ако трябва да дам цица не мога да му видя устата  newsm78

# 28
  • Мнения: 560
newsm78

Ми... Бебето ми си спи в своята стая общо всето, от как го донесохме, без нощна лампа - ни той, ни ние - и много добре си се чувстваме...

Евалата.Щастливка си,че имаш стая за бебето.
Напиши обаче,че детето ти спи само в темите,в които се разисква дали бебето да спи между мама и тати на леглото и ще те заровят гола в калта и ще те бият с камъни.
Оставам с впечатление,че най-педагогичния и правилен начин да се отглежда бебе е дундуркайки го на светната лампа и после в леглото при възрастните.

# 29
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ние все още спим на нощна лампа!

Общи условия

Активация на акаунт