Отговори
# 210
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТА бебуна и на ИВОНКА. Да сте живи и здрави. newsm51 newsm51 newsm51
Аз нещо от глад се събудих, та сега похапвам и ви чета, че нямах няколко дни нет и сега наваксвам. И както писах снощи стискам кълчици поне до понеделник, че без необходимите документи не редно. А по принцип съм толкова изпълнителна, отговорна и организирана. Не мога да повярвам, че сме пропуснали с леля доки това прословуто направление за раждане. От друга страна гледам да не се вълнувам, да не мисля за това и съм се отдала на разходки с моето мило-мило. Времето тук е прекрасно тези дни.
Ами това е за сега.
Нека ви е слънчево, цветно и нежно.......

# 211
  • Мнения: 1 593
Ивонка си има бебееееееееееееееееее!!! ЧЕСТИТО на ЩАСТЛИВАТА МАМА и НОВОИЗЛЮПЕНИЯ ТАТКО!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Рали, кой е форумската врачка, а А?  Mr. Green

Мишонка и Ивонка, момиченцата ви са прекрасни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мишонка, какви бяха мерките на Мила (за първа страничка)

# 212
  • Мнения: 10
честито бебче и на Ивонка.Да им е жива и здрава щерката и много да ги радва.

# 213
  • Мнения: 1 919
ИВОН   bouquet  bouquet  bouquet ЧЕСТИТО БЕБЕ СОФИЯ,ЧЕСТИТО И НА ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО!
НЕКА РАСТЕ ЩАСТЛИВА МАЛКАТА ГОСПОЖИЦА !

# 214
  • София
  • Мнения: 1 228
Честита първа рожба на Ивон и татко Жоро! На малката София само здраве, игри и усмивки, а на щастливите родители - само незабравими мигове с нея   bouquet

Джена, цар си  Heart Eyes А аз кога ще родя?  Embarassed Вече искам да се ражда бебокът...

Сега разгледах и снимките и се редактирам - бебенцатата са страхотни сладуранки Simple Smile И Мила, и София, и Калина.
София изглежда доста голяма, някой знае ли какви са й мерките?

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 08:45 от rally

# 215
  • Мнения: 276
Честита дъщеричка на Ивонка и тате Георги!!!
Да е жива и здрава малката София за радост на мама и тати!   
Ивонка пожелава на всички нас същите леки и бързи раждания а пък аз пожелавам на всички ни да сме като нея с усмивка на уста и зарадени с оптимизъм!

София е родена 3550кг. Моля някой да я добави на първа страничка!

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 08:58 от Надя 73

# 216
  • Мнения: 4 555
БРАВО, ИВОН! СТРАХОТНА СИ!  smile3501
ЧЕСТИТА МАЛКА ХУБАВИЦА!
newsm51


Мишонка, изглеждаш на 20 години!!! А малката Мила е невероятна сладурана  newsm03
Да ви е жива и здрава!

# 217
  • Мнения: 19
Добрутру, добрутру!

Гледането на бебешки снимки ме зарежда с позитивна енергия! Ей че са сладки бебенцата!

Аз си седя пред компа, пийвам си кафенце и си чакаааамммм..... ама беба още спи и хич не мисли да излиза  Grinning

# 218
  • Мнения: 34
Честито на мама Ивон за малката сладурка!
Хайде чакаме с нетърпение днес продължението на бебевалежа Hug Praynig
Стискам палци за по-леки раждания!  chef

# 219
  • София
  • Мнения: 1 524
ИВОНЧЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА
МНОГО ДА ПАПКА И С ТАТКОТО ДА ВИ РАДВА

# 220
  • Мнения: 207
Eха Ивонка си има бебка Laughing Да ви е жива и здрава и много ама много да ви радва

# 221
  • Мнения: 318
Честита сладка бебулина София на мама Ивон и тати Георги!
пожелавам и да бъде здрава, красива, умна  щастлива за радост и гордост на мама и тати!


Ивон  така слънчева и усмихната на всички снимки, БРАВО! Hug Heart Eyes, страхотен герой си! Бързо и леко въстановяване ти желая!

# 222
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Сега се излюпвам и...Ивон,честита София,да е здрава и много да ви забавлява.

# 223
  • Мнения: 295
Честита ти малка София, Ивон! Да расте здрава и много щастлива и да радва мама и тате!

# 224
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ИВОН.МАЛКАТА СОФИЯ Е МНОГО ХУБАВА А НАШАТА МАМ ИЗГЛЕЖДА МНОГО ДОБРЕ.НЕКА МАЛКАТА СОФИЯ МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ И ДА СТАВА ВСЕ ПО КРАСИВА.
   
    МИШОНКА МАЛКАТА МИЛА Е ГОЛЯМА СЛАДУРАНА.КАТО Я ГЛЕДАМ МИ СЕ ИСКА ДА И НАХАПЯ ДУПЕТО.МНОГО ДА ТЕ СЛУШЯ.
   
    Хайде деня сега започва да видим още колко бебета ще имаме днес.по този повод късмет на мамите който са се отправили към болницата днес.Леко,бързо и безболезнено раждане.
    Сега като гледам снимки на нашите майки героини и се успокоявам.Че то явно раждането не е чак толкова страшно.Я вижте те колко усмихнати и не изтормозени изглеждат.Пожелавам на всички чакащи такива леки раждания.
    Хайде за сега чао аз съм тука и ще ви наглеждам.Явно аз скоро няма да раждам така че поне да се радвам за сега на вашите бебоци.

Общи условия

Активация на акаунт