хрема и кърмене

  • 2 415
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
и още един въпрос -когато бебето има температура може ли да се къпе?

# 16
  • Мнения: 629
Нашата педиатърка при температура препоръчва детето да е по-леко облечено. За да се охлажда по-лесно. Ако се наложи дори и по памперс да седи. Препоръчва по-хладка вана (но ние когато бяхме с температура второто не посмахме да го направим). Казва, че до 38.0 (38.5 в дупето) температура не се сваля защото това е начина организмът да се бори с инфекцията. От 38.0 до 38.8 тя действа с хомеопатични и тогава вади тежката артилерия.
Това обаче ти го казвам за твое успокоение. В смисъл има време спокойно да обмислиш всичко. И слушай педиатъра. Той е запознат в детайли с твоя си случай. Но аз лично за панадола бих поизчакала малко.
Бързо оздравяване  Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Снощи се консултирах с една Докторка-хомеопатичка и тя ми изписа за мен и за бебо продукти.ще спра да му давам панадол. От снощи има разстройство,на всеки два,три часа ака,и сутринта към5,6 часа видях че има лек обрив по корема,и около очите,и по нослето.
Вчера ядах и пих какво ли не и се чудя дали е алергична реакция или е свързано с друго?

# 18
  • Мнения: 22
Zdraveite maicheta.Mislia che imate poveche opit i iskam da vi pitam moje li da zarazia bebeto?Imam hrema ot 3 dni, karmia bebo,slagam i maska ,no se strahuvam da ne go zarazia.

# 19
  • Мнения: 789
За съжаление можеш да го заразиш. Тук чета за бебета, които са оставали здрави, въпреки че майките им са боледували. Но на моята щерка само 1 път й се размина, а двамата с татито бяхме много зле. 2 пъти е боледувала сериозно (сега се оправя от второто боледуване) и двата сме я заразявали ние Sad Държа да подчертая, че още я кърмя.
Вземай мерки и дано му се размине  Praynig

# 20
  • Мнения: 872
Снощи се консултирах с една Докторка-хомеопатичка и тя ми изписа за мен и за бебо продукти.ще спра да му давам панадол. От снощи има разстройство,на всеки два,три часа ака,и сутринта към5,6 часа видях че има лек обрив по корема,и около очите,и по нослето.
Вчера ядах и пих какво ли не и се чудя дали е алергична реакция или е свързано с друго?
А ти даде ли му от хомеопатичните продукти преди да се появят обривите и разстройството?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
разстройството се появи още в четвъртък вечер,обрива в петък вечер ,а хомеопатичното започнах да му го давам в събота на обед и вечерта спрях,тъй като почнахме фенистил капките.
Днес обрива почти избледня,струва ми се че с капките ще мине.
След доста мислене и умуване се сетих, че две бодита и едно връхно костюмче,с които беше облечено точно като се обрина ги бях прала на ръка и ако не са изплакнати хубаво,може и да е от това.По принцип винаги ги пера на пералнята,но тогава бяха само те и за по-бързо на ръка.

Общи условия

Активация на акаунт