Вече 10 месеца без секс- побърквам се!!!

  • 13 195
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 731
Какво ли стана с авторката на темата/ newsm78
А моето мнение е :

Намери си любовник,а междувременно мастурбирай.

 FlutterЩо пък да страда жената ?Това си е много време.За мене 3 дена са си много време камо ли месеци.Ужас ,ще лудна направо. #Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 888
Не,не мисля,че я устройва идеята за секс за последно.Тя е млада жена.Трябва й постоянен любовник,с който засега да нямат нищо ангажиращо.Ако след време възстанови отношенията с мъжа си,елегантно да даде пътя на любовника.
Това е добра идея,ама ми се струва малко опасно - една паралелна връзка би довела до поява на чувства, още повече проблеми вкъщи и проблеми все от тоя род, ако тя не може да контролира чуствата си. Но една  освежителна връзка без ангажименти и чувства,ако съумее да се предпази от тях наистина би й вдъхнала стимул за по позитивно мислене.

# 32
Охо хо вече търкам ръце от кеф като си представя какво мога да преживея!!!! LaughingМерси за съветите, май ще пробвам нещо ново пък да видим...Държа да не е нищо сериозно , просто за кеф..... Peace

# 33
  • Мнения: 1 731
Охо хо вече търкам ръце от кеф като си представя какво мога да преживея!!!! LaughingМерси за съветите, май ще пробвам нещо ново пък да видим...Държа да не е нищо сериозно , просто за кеф..... Peace

 ShockedПомогнахме като че ли?Накъде си се насочила,ако не е тайна? newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 888
Охо хо вече търкам ръце от кеф като си представя какво мога да преживея!!!! LaughingМерси за съветите, май ще пробвам нещо ново пък да видим...Държа да не е нищо сериозно , просто за кеф..... Peace
Евала за  куража! Simple SmileСамо внимавай с чувствата и да разкажеш ако имаш попадение.  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 731
То как ли се внимава с тия чувства ? newsm78
Може и да има рецепта ама аз не я знам . Thinking
Те или ги има или ги няма .Какво се прави като ги има,а не трябва? newsm78

# 36
  • Мнения: 4 753
Гледам повечето сте я посъветвали да се самозадоволява или да си намери любовник?! Какво решение ще е това за ситуацията при положение,че вечер ще се прибира отново при мъж, който не стига че не я желае ами и я определя като " станала като кофа след раждането "?! На такъм изрод ( дори няма да се извиня за определението ), шут в гъза и прав му път!

# 37
Ще се похваля макар да има после мн критика, защо все ние да сме потърпевшите, още повече че веднъж го хванах в изневяра а колко ли пъти не съм Rolling Eyes #Cussing outИ то заради тъпите командировки!!!!!

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами действай бе, жена... за какво ги пускаш тия теми? Ок- имаш зелена светлина Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 888
Ще се похваля макар да има после мн критика, защо все ние да сме потърпевшите, още повече че веднъж го хванах в изневяра а колко ли пъти не съм Rolling Eyes #Cussing outИ то заради тъпите командировки!!!!!
Ооо,то сложно стана...Ако имаш подходящ мъж за секс край теб няма какво да се чудиш. Десец месеца е доста време и някак не ми се вярва той все на  мастурбиране да е карал.А за чувствата  - контролират се до известна степен - усетиш ли,че ги има бягай....Съвсем отделен в въпроса, защо съжителстваш с този човек...тук въобще не става въпрос за това - по повод на по -горно изказване,че трябва да му биеш шута. Ние с моя мъж макар и след две деца правим луд секс поне 4-5 пъти седмично. Ама ако ми каже,че не изглеждам добре, просто ще бъде изритан.....ама хората сме различни.

# 40
  • Мнения: 1 731
Гледам повечето сте я посъветвали да се самозадоволява или да си намери любовник?! Какво решение ще е това за ситуацията при положение,че вечер ще се прибира отново при мъж, който не стига че не я желае ами и я определя като " станала като кофа след раждането "?! На такъм изрод ( дори няма да се извиня за определението ), шут в гъза и прав му път!

Така е .Не е приятно, ама ако има някой ,който да я кара да се чувства желана и красива,оня нейния да си говори каквото си иска. #2gunfire

# 41
  • Мнения: 533
Намери си някой за самият секс. Редовният секс разхубавява човек .Усмихвай се често ,поддържай си и обличай предизвикателно/това влудява мъжете/Дръж се загадъчно , това ще го изнерви до край.На всяка негова обида се усмихвай снизходително .Накрая му бий един шут и да върви на м,йната си.

# 42
  • Мнения: 764
А защо не вземеш да го питаш твоя калпазанин,след като той не иска,възможно ли е да ти купи/той/ вибратор или да ти даде пари за жиголо,или да ти даде име на колега склонен към пове4ко секс...Питай профилакти4но и на майтап,ако и така се не усети,4е си тръгнала по пътя към лЮбовника,ситуацията е ясна.
Или си намери вибратор и ве4ерта го помоли у4тиво за около 20тина минути да не влиза в спалнята... Wink

# 43
Ние не сме правили секс през цялата ми бременност и вече10месеца след това.Общо 1год. и 6месеца.В началото той искаше аз все му отказвах.Сега спря да си иска и аз нямам желание.Така,че не се оплаквам.

# 44
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
А защо не вземеш да го питаш твоя калпазанин,след като той не иска,възможно ли е да ти купи/той/ вибратор или да ти даде пари за жиголо,или да ти даде име на колега склонен към пове4ко секс...Питай профилакти4но и на майтап,ако и така се не усети,4е си тръгнала по пътя към лЮбовника,ситуацията е ясна.
Или си намери вибратор и ве4ерта го помоли у4тиво за около 20тина минути да не влиза в спалнята... Wink

Точно така !

И един технологичен въпрос. След нормално раждане колко време трябва да мине за да се възтанови "работната маса" и що годе първоначалния размер. Жена ми ражда секцио и подобен проблем не сме имали ..... да не би мъжът ти да има комплекс заради инструмента?

Общи условия

Активация на акаунт