Помогнете на бездомните котки

  • 5 181
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ох, луда съм по котки! Направо ми се обръща сърцето, дано да се намери дом за пухчетата!

# 16
  • Мнения: 668
И на мен котките са ми голямата любов... Само дето в момента имам един умиращ котарак на 17 години, един немски овчарски малоумник и един същия такъв съпруг, който не ще и да чуе за друга маца. А на мен кръв ми капе от сърцето като ги гледам тия сладурани, особено рижата...
Дано им намерите грижовни стопани Praynig

# 17
  • Мнения: 93
Всички се молим и надяваме, но...резултат още няма...никакъв.
Дано темата се разпростре още - малките пухкави дребосъчета имат нуждата да бъдат обичани.
А колко хора има, които да имат нуждата да обичат,а?
Надявам се, че ще се намерим с тях в името на добрата идея!

# 18
  • Мнения: 93
За тези, които се интересуват все още от кампанията - всички котенца са на лице - малки, игриви и търсещи своят дом пред първите снегове.
Засега късметът ни изневерява...

# 19
  • Мнения: 5 317
пак да побутна.моля се да си намерат дом,моля се.

# 20
# 21
  • Мнения: 93
Пуснах една малка анкетка с опознавателна цел. Ще съм благодарна, ако се намерят повече мамички ( и татковци евентуално  Simple Smile ), които да отговорят.
Много често чувам - искам да имам котка, но не мога.
Аз пък казвам - можете, но не искате.
Та ми е интересно кои са причините поради които не искате да имате котка вкъщи.

Котките от първия пост са все още непоискани и неподслонени с изключение само на една, на която стискаме палци да не я върнат.
Ще се радвам много на идеи как да се погрижим за тях - най-вече ако някой знае някоя стара къща да се дава под наем, където временно да ги "квартироваме" Grinning

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 10:00 от hellside11

# 22
  • Мнения: 5 317
Аз няма да гласувам защото имам няколко.

# 23
  • Мнения: 6 164
Имам бебе, гласувах с 1, но истинската причина е, че така и не се "разбрах" с тия животни. Котките де. Имах два опита да гледам и двете за нула време преобърнаха и съсипаха апартамента, своенравни са и направо ме побъркват. Затова отгледах куче. То поне те гледа в очите и разбира. Май повечето хора се делят на кучеманияци и коткоманияци. Crazy Grinning

# 24
  • Мнения: 93
Аз имах немска овчарка като малка. Докато беше мъниче ръфаше всичко - мебели, дрехи, обувки, съсипа не по-малко и от най-дивата ми котка Grinning Така, че предполагам си е наистина до котколюб и кучелюб. А това за умния поглед, дето уж те разбира, само не може да ти отвърне - до куче си е и той според мои наблюдения. Кучето на входа, което си го храним всеки ден наистина изглежда така - почти очовечено, докато пинчера на съседите на първия етаж, дето стои по цял ден и лае като изоглавено - абе хич не ми вдъхва и идея за интелигентност Rolling Eyes
Та котки и котки, кученца и кученца Party

# 25
  • Мнения: 6 164
Ами аз имах коли. Много влиза под кожата туй животно. Simple Smile Интелигентно, кротко и дружелюбно... Почина след тежко боледуване - епилепсия и дълго време не се решавах някога да гледам пак. Но за Крис ще взема, да поотрасне още малко, мисля, че е важно за едно дете да се научи да обича животните. Но сега първо е малък и второ живеем в апартамента на нашите и само дето нас още не са изхвърлили...
Оп, излъгах за котките - 3 имах. Три пъти носех - първия от площадката зад блока, втория от гробищата на село и третия от някакъв ресторант, където се окотила котката.
За къща с двор ще е най-добре за котка, те и без това са самостоятелни. Айде куче пак не е голям кеф да е в апартамент, но поне му осигуряваш разходки, а за котката не може.

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 11:05 от Misty

# 26
  • Мнения: 93
Аа, виждала съм по разни американски реалита и котки на каишки да разхождат... и после да се катерят по разни дървета да ги свалят или да се пъхат по разни драчки да ги вадят, защото са заседнали из трънаците Laughing
За децата е добре да имат животинка при всяко положение. Ама аз лично бих си го питала какво животно иска. Представи си, че иска игуана примерно, или малък джирбили, знам ли каква е модата вече при домашните любимци, а ти куче му донесеш.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 993
О, има анкета.
При мен са два отговора - няма място и имаме две морски свинчета. Въпреки това искам коте. Повече се притеснявам, че планираме бременност до година-две newsm78 Но все пак искам коте, когато се преместим. И съм готова да взема някое такова бездомно мъниче Hug Аз и куче искам. Ох, голям апартамент ще ни трябва. Thinking

# 28
  • Мнения: 93
Аз съм твърдо ЗА големите "човешко -животински " семейства въпреки , че мястото винаги си е под въпрос за кои стига и за кои не.  Hug
Някак си е по-весело, когато сте една компактна дружинка от сладичка котка, морски свинчета, голямо рошаво куче, ти, мъжа ти и поне едно-две бебета Heart Eyes
Ако решиш за котката може и да погледнеш в този сайт
www.kotkibezdom.hit.bg
и може и да си харесаш другарче за твоите малки морски свинчета  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 374
При мен е точно това "голямо човешко-животинско семейство" - три кучета, две котки, мини хамстер и папагал, но поне живея във вила и има място Grinning

Общи условия

Активация на акаунт