Подсичало ли се е детето ви от памперси Huggies?

  • 2 340
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз пък с тях се спасих от подсеченото дупе  newsm78

# 16
  • Мнения: 492
Моята дъщеря е вече на 5, но да споделя опит- само от Хъджис бях доволна.От всички останали марки дупето й ставаше алено.Виждам, че сте размер 4 - да не си включила нова храна и оттам да идва проблема?

# 17
  • Мнения: 2 616
Виж къде са ти произведени памперсите! Аз дълго време ползвах едни, които бяха произведени в Чехия и бях много доволна, сега във Варна навсякъде има от някакви, които са с производство Англия- с тях дупето ни беше постоянно мокро. Та за момента съм минала на Кан бебе.

# 18
  • Мнения: 479
И аз с тях се спасих от подсеченото дупе , като се роди моя хайван ми го дадоха с дупе на рани от болницата. Веднага купих друга марка- "Хъджис " и с тетра и бюбхен се оправихме, когато стана време да сменяме размера на памперсите реших да купя "памперс" пак. Нямаше и половин час и беше не зачервен а на рани. Пак  купих "Хъджис " и до няколко дни се оправи, педиартърката каза че явно има някаква непоносимост или алергия към тях. Сега сме вече на Либеро, нямаме проблем просто по -лесно се намират от Хъджис

# 19
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Подсече се от Памперс и веднага ги смених с Хъгис - нямала съм засега пак такива проблеми

# 20
  • Мнения: 724
Не се е подсичала от Huggies но те много ми пропускаха и сега ползвам само Памперс.

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Подсичат се не от марка памперси, а от бактерии и гъби.
Акото и урината са среда за развитие на подобни гадинки.


да, знам, че е така, ама за две години не се беше случвало, а не мога да кажа, че винаги съм успявала да му поддържам супер добра хигиена, през лятото особено, редовно сме били с часове навън, в движение и т.н, и сме се оправяли при полеви условия, без да мога да си го измия както трябва. Никога такова нещо не се е случвало, та затова попитах.
Просто детето ти е на 2 г.и е нормално урината му да стане "по-силна",като на голям човек.
Синът ми е на 2,5г. и като препикае клекалото от вън така мирише.

# 22
  • Мнения: 2 922
Не ми се е случвало досега.

# 23
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Само тях ползваме! В началото взех Памперс и полудях от червено дупе! Сега с Хъгис е винаги суха, дори акото и изсъхва на дупето през нощта!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,подсичаше се.Както и от Либеро,затова ползвах Памперс Wink

Общи условия

Активация на акаунт