Питаме-отговаряме(за прическите)

  • 81 365
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 401
с червена Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 674
Маъргалче......малеееейййй.... ooooh! с червеното си убийка !!! Heart Eyes Много ти ходи....и  като дължина и  както   цвят!!! Wink Много си яка...с това пъстро око  ! Heart Eyes

 На последната също си много сладка..... Heart EyesОпределено ти  отива  и черно...като момиченце си там на снимката.
А като  пишеш за къса и руса....Хммм незнам...не мога да си те представя... newsm78  Мисля че си тъмен тип....тоест с тъмно коси по ще ти ходи,понеже си с мургава кожа. Blush

Но червенео според мен е твоя цвят..  Peace   

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 19:27 от roza66

# 17
  • Мнения: 1 568
  mrstraetz


Определено съм тъмен тип Peace

# 18
  • Мнения: 305
Много си хубава и на първата и на последната.

# 19
  • Мнения: 43
На мен ми харесват първата и последната снимка , наистина на последната си като момиченце Crazy
А с червената коса си направо ...секси маце Whistling
Мисля , че с червена коса , и прическата от снимката с черната коса най - ще ти тича  bouquet

# 20
  • Мнения: 7 186
И аз те харесвам най- много на първата и последната снимка.
Червеното наистина много те отваря. По принцип не ми е любим цвят, но има жени, на които адски им отива.
Определено си тип брюнетка  bouquet

# 21
# 22
  • Мнения: 1 731
И аз съм "за"червената коса и дължината ,и цвета много ти отиват.С черната коса сякаш е по -стандартно,обикновено докато с червената си по забележима.Но можеш малко да я пооформиш ,примерно изтънени краища или нещо такова.Понеже ти е права косата ,мисля че добре ще ти стои.  bouquet
Харесва ми темичката .Само незнам как да си кача снимката да кажете и на мен какво ще ми отива? Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 202
Честно да ти кажа и с двата цвята много ми харесваш но като , че ли черният цвят повече те отваря .  Hug

# 24
  • Мнения: 3 674
И аз съм "за"червената коса и дължината ,и цвета много ти отиват.С черната коса сякаш е по -стандартно,обикновено докато с червената си по забележима.Но можеш малко да я пооформиш ,примерно изтънени краища или нещо такова.Понеже ти е права косата ,мисля че добре ще ти стои.  bouquet
Харесва ми темичката .Само незнам как да си кача снимката да кажете и на мен какво ще ми отива? Embarassed
Здравей.... Hug ето тук може да качваш снимки от компютъра си..Аз съм много доволна от сайта.Само че е на английски...но пак е лесно... Hug Мисля че ще е добре да се регистрираш  Wink
 
Ето ти и български....http://www.snimka.bg/.... Hug

# 25
  • Мнения: 1 250
С черната ми харесваш повече. На последната снимка си много хубава. Не мисля, че русо ще ти отива толкова, а и това червено...в България много го обичаме. Но колкото хора, толкова и различни мнения.   bouquet

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
С червена коса ме кефиш повече,но и на последната снимка си много хубава.
Дет се вика...хубавото магаре и под скъсан чул се познава... Wink 
С най-добри чувства.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 825
Непременно с черна коса. Перфектна си! Дълга, права,  лъскава, на пластове, с краища, изсушени в посока навън.

# 28
  • София
  • Мнения: 593
Червена Червена
                                                              newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 29
  • Мнения: 1 568
Благодаря ви момичета,взимам вашите отговори на равнище компетентно,защото и аз съм се забелязала,че като видя една мацка,веднага мога да кажа какво най  и би отивало,но трябва да не 
не ми е позната! Така че вашите мнения ги вземам на сериозно!

А що се отнася до косата ми като косъм,моята естествената е чуплива,ама селски чуплива Sick и я изправям задължително от години!! ooooh!!

Общи условия

Активация на акаунт