Питаме-отговаряме(за прическите)

  • 81 407
  • 760
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 943

Този сайт е убиец!Вчера съм се занимавала до сред нощите

# 646
  • София
  • Мнения: 1 176
bebka, на двете снимки си много различна. С тъмна коса е по-добре.

# 647
  • Мнения: 1 568
bebka, на двете снимки си много различна. С тъмна коса е по-добре.


Това исках да кажа! Peace

# 648
  • Мнения: 4 053
bebka, и на мен ми харесваш с тъмна та коса повече  Peace

# 649
  • Мнения: 2 374

Този сайт е убиец!Вчера съм се занимавала до сред нощите

Ммм да яко е заразително,не можеш да станеш от компа Crazy

# 650
  • Мнения: 312
Сайта е жесток Бибка. Педи време бях открила един подобен (Makeover или нещо подобно беше),но този е много добър   newsm10

# 651
  • Мнения: 3 294
Вярно този сайт е голяма занимавка , видях се такава каквато никога няма да се направя в действителност  Joy

# 652
  • Мнения: 3 782

Казах ти аз - еднакво добре ти е и затова  Joy
И на мен ми харесваш и на двете. Верно на втората си по вамп.
аз в момента съм в чуденка, да си направя ли кичури или не? Иска ми се нещо различно,но вече запонах да мисля за косата си и затова не искам да се боядисвам.
Маргало ми беше предложила цвят като на Деси слава, но все още нямам смелост да се направя толкова руса. И то цялата

Ето как изглеждам сега http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=ani4kap&aid=5 … 92045640281726306 Предложения някакви?

# 653
  • Мнения: 943
Аз мисля,че ще ти е много добре с кичури!За цялата коса руса,не мога да си те представя,иначе може и така да ти е добре.Но определено мисля,че си за кичури и ,че ще ти тичат много! Party

# 654
  • Мнения: 943
Аз мисля,че ще ти е много добре с кичури!За цялата коса руса,не мога да си те представя,иначе може и така да ти е добре.Но определено мисля,че си за кичури и ,че ще ти тичат много! Party

съжалявам проблеми с нета и компа

# 655
  • София
  • Мнения: 4 966
Аничке,не си я пипай.Добре ти е цвета,а и после ще съжаляваш.Щом си дочакала тъкмо естествения цвят.
После постоянно поддръжка ще трябва. Tired

# 656
  • Мнения: 3 782
Исайкова, знам ама вече ми омръзна така. Сега като ходих на среща на випуска от студентството всички бяха много различни с прически, толкова променени, а аз все съм си същата. Затова искам малко промяна.

# 657
  • Мнения: 4 053
Исайкова, знам ама вече ми омръзна така. Сега като ходих на среща на випуска от студентството всички бяха много различни с прически, толкова променени, а аз все съм си същата. Затова искам малко промяна.

цвета ти е добре наистина, ма можеш да пробваш с прическата,
промения нея само,
кичури те, сякаш вече се изтъркаха, малко демоде ми идват  Grinning

# 658
  • Мнения: 1 568
ani_4ka, бооооже,толкова си сладка,те ония се бутат и маскарят hahaha щото са грозни!!!! Peace

# 659
  • Мнения: 4 053
ani_4ka, бооооже,толкова си сладка,те ония се бутат и маскарят hahaha щото са грозни!!!! Peace

 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт