Питаме-отговаряме(за прическите)

  • 81 445
  • 760
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 701
Сега не искам никоя блондинка да се сърди, особено синеоките, но спред мен тазкива красиви сини или зелени очи не бива да се "маскарят" с перхидроли!
Много е екзотично светлите очи да са на жена с тъмна коса! Simple Smile
Иначе е блудкаво някак си...
Аничка, естествения цвят е модерен сега! Simple Smile
Може да си вземеш Кастинг на Лореал.
Много щадяща, безамонячна и със страхотен гланц боя.
Придава много приятни отенъци!

(Леле, аз като рекламен агитатор някакъв! Wink )

# 661
  • Мнения: 1 568
wish,нали е рано сутрин,яхнала си метлата Joy Joy Joy Joy Joy Joy майтапче  Joy Joy Joy

И аз съм ЗА естественият цвят,ако няма бели коси!Аз  съм с много тъмна коса и си личат инъче нямаше да се бутам,чувствам се като ученичка с естествена,хубаво ми е!!!А съм модерна жена,не съм някоя смотла hahaha

# 662
  • Мнения: 1 701
wish,нали е рано сутрин,яхнала си метлата Joy Joy Joy Joy Joy Joy майтапче  Joy Joy Joy


Аз от метлата не съм слязла от както съм на диета, но това е друг въпрос!  Mr. Green

Наистина не исках да прозвучи така....
Харесвам естествено руси жени. Даже много, Даже толкова много, че до преди 2 години и аз бях руса...
Харесвам много и светли очи. И ако си имах мои такива ( защото разните там цветни лещи, за мен са на един кантар със силиконовите цици ... това е все едно да ходич да се пъчиш и фукаш с чужда дреха) никога не бих се изрусила...

Меган Фокс!

# 663
  • Мнения: 3 782
Ей, опасни сте. Ще ми развиете идейката. Ама на мен малко ми трябва.
wish, ще ми кажеш ли нещо повече за боята, аз принципно не искам да се боядисвам, ама каквото и да си говорим, без боя косата никога не е толкова лъскава.
Маргало, благодаря ти, изчервих се Blush Hug

# 664
  • Мнения: 1 701
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207792.0
Тук има тема за Кастинга ...
Иначе какво да ти кажа?
Безамонячна и с много гланц.
Харесва ми това, че не гори косата и "гривата" изглежда здрава, лъскава и жива!
Отмива се постепенно и ефекта "израстнали корени" липсва напълно!
По магазините в Бургас съм я виждала за около 10 лв., но аз си я купувам от Метро за 8 лв.
Лесно се боядисвам сама понеже е с тубичка с апликатор.
Лесно си измивам боята от ушите след това (задължително цапам и тях винаги, направо си мисля че нарочно го правя)!
За твоята дължина една кутия ще ти стигне! Simple Smile
Друго не се сещам...

# 665
  • Мнения: 3 782
wish,  Hug Ти с какъв цвят се боядисваш? И ако може и снимка на косата ти Praynig

# 666
  • Мнения: 1 568
На мен пък хич не ми ходят кичури,а много ми харесват!!! Tired
Косата ми е тъмна,аз не съм много бяла Thinking и като ида и им кажа,че искам един -два нюанса  по-светли от моята,а те като ми изплющят едни бели гадни отвратителни и си троша нервите!!!

# 667
  • Мнения: 3 782
Явно не си попаднала на професионалист Mr. Green, на мен ми ги направиха руси, исках бели,но стоях около 1 час и ме хвана шубето.

# 668
  • Мнения: 1 701
wish,  Hug Ти с какъв цвят се боядисваш? И ако може и снимка на косата ти Praynig

Косата ми в момента е с естетвен цвят - тъмно кестенява...
От мързел реших да спра да се боядисвам, но понеже лятото изсветлява доста около лицето, а кожата ми става кафява не ми харесва и смятам да си взема...
Иначе си вземам цвят патладжан...
Любимия ми е! Simple Smile
Нямам снимка обаче боядисана.

# 669
  • Мнения: 3 782
Ще обмисля  Wink, моята от слънцето също изсветлява

# 670
  • Мнения: 1 701
Такааааа...
Идвам да се поправя...
Цвета на Кастинга, който ползвам е касис, а не патладжан, както бях писала по-горе!
Днес си купих и даже съм боядисана вече.
Бях забравила, колко жива и лъскава е косата след това. Simple Smile
Не мога да си се нагледам! Simple Smile

# 671
  • Мнения: 111
и аз съм я ползвала-покри ми боядисана черна коса за моя най-голяма изненада smile3521
чернокоските ще ме разберат...те знаят как няма отърване от този цвят
страхотна е newsm10

# 672
  • Мнения: 1 568
Аз ходих на солариум,хванах тен и се направих на кичури,като че ли така се харесвам newsm78

# 673
  • Мнения: 3 317
Аз ходих на солариум,хванах тен и се направих на кичури,като че ли така се харесвам newsm78
 

 Маргало пусни снимчици да те видим  Hug

# 674
  • Мнения: 1 568
Оки,утре ще се щтракна  Peace на мен изобщо не ми ходят кичури,ама хич!Обаче като леко хванах тен....абе ставам hahahaи очите ми се ококориха някак,различно е,харесва ми,хем седи естествено,хем съм по-ралична!

Общи условия

Активация на акаунт