Двегодишните СЕПТЕМВРИЙЧЕТА ще са щури купонджийчета

  • 12 838
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 400
Милички - много ми бе приятно да ви гледам снимките - толкова са пораснали всичките - Мартинка, Рали, Габчо, Йоана, Вероничка, Миличка, Дари Анди, на Тея къдричките й да имам, а Никола откъде извади тая руса коса, на Тея къдричките й да имам Hug
Целувки за всички ви Hug

# 241
  • Мнения: 6 472
Мен дълбоко ме домързя да снимам днес, но все пак ви пускам няколкото снимки, които направих  Embarassed http://luluto.multiply.com/photos/album/56

# 242
  • Мнения: 529
Момичета, много готини снимки, за мен беше голямо удоволствое днес  Grinning

# 243
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добра вечер,

Исках да Ви поздравя по телефона, но Пипи вече си беше тръгнала Confused
Но пък сега така ще мога да се обърна към цялата ни дружина Hug

Измина още една чудесна година в която децата ни проходиха, проговориха, тръгнаха на училище и станаха някак по самостоятелни, по големи.Някой от нас им беше мъчно така бързо да ни растат децата, някой повториха невероятното чувство да дариш живот, други чакаме да ни съобщят чудесната новина, че са станали майки отново, всички сме щастливи и се радваме безкрайно за малките им лични победи на прекрасните ни деца и по този повод Поздравявам всички ни!

Нека да са ни живи и здрави, да растат за наша радост и гордост, весели и винаги с усмивка на уста, да бъдат все така търсещи, искащи всичко от живота сега и веднага, можещи, знаещи, разумни и жадни за новите неща!Нека пораснат за пример на всички!
И им казвам най-важното нещо на света -
Да гледат пътя през Балкана,
щом по него се минава,
все по-широк и хубав става!
Така е и обичта на мама
само става по-голяма!




Болката която изпитвам ще затихне знам, но това което ще запомня е, че тя беше Добър Човек който ме караше да се чувствам прекрасно край нея.Дори и на смъртния си одър не е оставила да си остана непозната.Пред всички бях представена официално/както се казва/ "Това е снахата." Трябваше да скърбим за да....
Силно впечатление ми направи, че съм упомената в скръбната вест.Там беше и моето име редом до това на съпруга ми и след думата внуци!Макар и по най-тъжният начин тя е успяла да ги научи да ме признаят.Аз вече съм част от тях!
.......или пък просто те са разбрали, че ние имахме специална връзка!
Благодаря и!
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 244
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Съни, силно те прегръщам, дано ти помогна малко в скръбта ти! Hug Загубила си стойностен човек, дано това, че е на по-добро място, те успокоява поне малко.

Момичета, още веднъж съжалявам, че така набързо си тръгнах, не видях никого на спокойствие  Sad , но това е чудесен повод да помислим за следващата ЖЕНСКА СРЕЩА. Не сме се събирали от лятото, време е!

Надявам се, че ви е било приятно, дори и да имате забележки, за такъв набързо организиран купон мисля че се справихме! Благодарим на Рукси за чудесната торта и за инициативата!  Heart Eyes

Сега като грледах снимките- роси, стига скромност, както винаги прелестни, уловили цялото настроение и с оригинални коментари! , толкова са ни големи, прекрасни , единствени и неповторими децата! Толкова са им хубави и грижовни майките!

Коремчетно на Анджи е толкова сладко, напрво ми се приска пак...
Дани е със страхотна нова прическа!
Рукси беше оригинална както винаги, тортата чудесно допълни пчеличковата тема на тоалета й.
Беше много хубаво да видим очите на Ани и Габчо, да се явяват по-често на сбирките!Всъщност бързането да стане на 7-ми до голяма степен беше в тяхна чест.
Имахме паметно участие- на купона дойде mam4e_mia,която вече толкова време само пише и даже ни позабрави ... От тук нататък- редовно.
Неспоменатите да не се сърдят, твърде малко време останах, за да мога да се видя с всички, но се надявам на следващото хапване и пийване по женски да си побъбрим на воля.



Съни, Еви, Мечо, Венистефани, Фрида, кого още забравям... - липсвахте ни!  Sad

Мен дълбоко ме домързя да снимам днес, но все пак ви пускам няколкото снимки, които направих  Embarassed http://luluto.multiply.com/photos/album/56

Как не те хвана срам да го напишеш, сега ще го постна във Фотошопската тема.  Crossing Arms Хайде, ще ти простя, защото снимките са страхотни! Peace

Ето тази обаче ми става любима!
 

marcheto, никак не си права да пишеш, че сме те забравили, защото на всяка женска сбирка споменаваме изчезването ти и дори се притеснявахме дали всичко е наред с вас. хич не се сърди, защото си направо за бой, толкова време да не пуснеш снимки на този прекрасен момък Итън!Сега чети и най- вече пиши, кажи как сте и какво правите толкова време!  Wink

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 02:07 от Пипи 67

# 245
  • Варна
  • Мнения: 3 271
Добро утро!

Страхотни снимки! И партито е било супер, с толкова играчки  Grinning Всички са много пораснали, големи деца вече  Grinning

Покрай нас нищо ново, Мони нещо се разболя - първо сополи, от които гадна кашлица, сега остана кашлицата. Днес ще я водим на лекар. Добре че мъжът ми е в отпуска, че ще може да помага. Моя корем си расте, още не ми тежи, само като се поуморя..Но успявам да почивам де, тъй че засега не се оплаквам  Grinning

Съни, една голяма прегръдка от мен  Hug

Хубав ден момичета!  Grinning

# 246
  • Мнения: 5 393
Добро утро Hug

Страхотни снимки, отново съжалих,че не дойдохме.Иво е доста хремав и през ноща кашля, та ще го водя на лекар днес.Няма Т, но все пак.....Та днес и утре евентуално ще се гледаме вкъщи ,пък от Сряда ще изнахалствам и ще го пусна пак в яслата.

Съни- Hug

Алекс- бързо оздравяване на Мони Praynig.Същата работа като при  Иво май Thinking Кога ще пуснеш снимки на коремчето? Heart Eyes Flutter

Пипи- как беше погачата?

Лулу- здрасти, мързеланке! Почнахте ли училище вече?

Вени- и Алекс да се оправя бързо PraynigНа вас от яслата казаха ли ви от Понеделник да не го водите?Заради стачката на персонала от детската?Нямало кой да им помага, нямало да има готвачка и т.н, та ако можело да не го водя Crazy

Ейййй, пак забравих кафето ooooh!

# 247
  • София
  • Мнения: 387
Добро утро на всички.
Мечо,казаха ми от яслата за стачката,но ние така или иначе сме болни,тъй че ще пазим къщата.
Алекс цяла нощ имаше температура.Докторката каза,че е вирусна ангина.Сигурно е от яслата.
Дано и вие да не сте го хванали.
Ние сега сме на лек антибиотик и се надявам бързо да се оправи.

# 248
  • Мнения: 5 393
Ох, Венииии-много неприятно.Дано се оправи бързо малкия юнак PraynigПри Иво май не е от яслата, мисля, че настина онзи ден вечерта, бяхме на гости в Железница и там е по-хладно пък той се въргаляше по земята да си играе с едни кучета.....Не знам вече.Ще го заведа все пак да го види педито, и без това не съм го водила от 2 месеца.

# 249
  • Мнения: 817
Добро утро и от нас Laughing
Времето днес е направо отвратително  май няма да излизаме Rolling Eyes
Момичета бързо да се оправят мъничетата.
Снимките на всички ви са страхотни.На нас клубчето много ни хареса и мсля да я пробвам Биба до обяд да стои там,хем ще ни е и тренировка за ясла.

# 250
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добър ден и от нас! Hug Hug Hug

Много болнички, жалко ,започна сезона на вирусите...  Sad  Аз по съвет на лекарката ни ще започна от днес детски Респивакс по схема, при Йоана действаше безотказно всяка зима. Peace

mam4_mia, и за мислех да я водя там до обяд, но тя става доста късно и докато се накумиме, става време за обяд...  Joy

Момичета,  ето снимки от рождения ден на Тея   Grinning

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 12:57 от Пипи 67

# 251
  • Мнения: 5 393
Пипи- страхотна е малката Heart Eyes 

# 252
  • Мнения: 256
Здравейте, аз досега не съм писала тук , но реших да се присъединя. Повод за това беше случайната ни среща със Съни миналата седмица. С нея сме раждали синовете си по едно и също време в Шейново. Тя - Калоян, а аз Габриел. Та като се видяхме, тя така да се каже ме покани да пиша в темата. Може би ще се намерят и други, с които се познаваме, било от Шейново, било от курсовете за бъдещи мами на сп. "9 месеца", които посещавах редовно до самия термин. Поздрави, Дани.

# 253
  • Мнения: 5 393
Добре дошла,Дани Hug

Дай данни за Габриел- дата на раждане, кг. и см., за да го впишем в списъка.

Надявам се да пишеш често                 bouquet

# 254
  • Мнения: 919
Пипсън най-малката ти дъщеря е МНОГО КРАСИВА!!!

Общи условия

Активация на акаунт