Двегодишните СЕПТЕМВРИЙЧЕТА ще са щури купонджийчета

  • 12 836
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Пипи- страхотна е малката Heart Eyes 

Пипсън най-малката ти дъщеря е МНОГО КРАСИВА!!!

Ей, не ме засрамвайте, мацки! Embarassed Embarassed Embarassed

Благодаря ви ,наистина е сладурче, ама е и подобаващо проклета...не ми се мисли като порастне още... Laughing

# 256
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добра вечер,

Хей kote dani Добре дошла Hug
И както му е ред, разкажи нещо за своя малчуган - говори, тича, яде пастели, замеря с лай..., драска по стените, слуша, не слуша, бибки не бибки и разни...
Просто си похвали гарджето както му казваме тук Peace И снимки пусни, да та го видят какъв е къдравелко нежен пу пу пу.
Пипи Присъединявам се към казаното от pipiole с две ръце Peace
Много прилича на теб и това си е!!! - е тук е момента да кажеш, че ще ме черпиш с едно малко Mr. Green


Снимките са чудесни, а на luluto просто са без дъх Crazy
Блондинкова е просто не бонбон, ами такъв с черешка.Много дива и умна ми изглежда, а ние в нашата къща точно такива хора харесваме.Образно казано -  Умни келеши Mr. Green
mama rosi Отново ми се виждаш тъжна - Защо?
Rady Радвам се да те видя усмихната Hug и си една нежна..., а пък Ruxi ме изненадва непрекъснато!Просто си чудесна!
Всички сте прекрасни!

Лека и спокойна нощ!

# 257
  • Мнения: 817
Оф ние сега се излюпихме ,аз пия кафе а малките закусват.Ще ги водя при баба ми днес.
Около нас всички се тръшнаха от някакъв гаден вирус.Повръщане ,разстройство ,температура ,дано ги пропусне дребните Rolling Eyes
Е сега го изпратих мъжът ми на доктор , а ние се измъква ме да не сме около него.
Пипи ,ама и трите ти принцески са наистина много хубави,но Теа си ми е слабост ,знеш още от преди съм влюбен в буклите и Laughing , а сега те разконспирирах ,цяла нощ го мъчиш детето да спи с ролки Joy JoyГоляма е бонбонита.
Хайде лек ден и от нас.Момичета ще мога ли да ви дам мейл и да ми пратите снимкте на които се виждаме ,за ди ги извадим.Не бяхме супер неподготвени ,другия път ще съм въоражена със всякаква снимачна техника Crossing Arms

# 258
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Здравейте и от мен! Нещо нямам материал за писане, но ей така да ви поздравя.
Пипи, май ще се повтроя за госпожиците, но са кукли, особено най-малкия бонбон. Благодаря ви за организацията на купона! Ruxi, ти както винаги беше неотразима  Hug  Hug  Hug Честно да ви кажа еднакво се радвам и на майките и на децата на тези събирания. Аз съм напълно ЗА женска среща и гледайте да е този месец, че другия май пак зачезвам за алБанско  Laughing
Marchetoooooo, голяма скитня вашето, няколко месеца не си писала  Naughty Малкият е станал голям сладур  Heart Eyes

Добре дошъл на втория Габриел в отбора  Hug В Шейново много се възмутиха от избора ми на име  Mr. Green

Моят Габриел тази нощ се събуди към 3.30 супер бодър и до 5ч.не заспа  #Crazy Е, сутринта не можах да стана за сутрешния фитнес  Cry Сега едва гледам, пък ме боли корем от няколко дни и реших да не пия кафе. Мъча един липов чай  Crazy

# 259
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ааа рожденнички си имаме днес

venistefani и evichka77.
Момичета бъдете живи,здрави и много обичани


Страхотен купон сте си спретнали. Всички са толкова пораснали, а пък мамите пу пу пу  Hug
мариска - ако си свободна, те записвам в графика за коледа  Mr. Green
кеми - само на зазоряване се кърмим ние  Whistling
kote dani - привет и от мен..много сме момичетата , които ходехме на курсовете за бъдещи мами на сп. "9 месеца", така че може и да сме се засичали  Hug
пипи - таз къдравелка шъ ви стопи лагерите, да му мисли татко и  Laughing
марче - ако се весваш по честичко няма да ти се разсърдим  Wink
ани - направо ме разби с формата си, браво момиче ти си гордост  Heart Eyes..ако шернеш някоя тайна какво хрупаш освен морковите и фитнес програмата ти в какво се състои ще го оценя  Flutter... ииииииииии ганчо пак ме пита за подаръка  Tired

# 260
  • Мнения: 528
Здравейте Мацки.
Честит рожден ден на   bigdance2 dance  ura newsm59 nbirthday newsm67  party023 newsm38 Tada Tada Tada на Венистефани и на ЕВичка77.Да са живи и здрави,мъжете да ги слушат с двете уши и болния АЛекс да оздравява бързо .Това да е най прекрасния подарък днес за мамаСъни радвам се че са те оценили макар и късно и покрай лош повод.Бог да я прости жената Flowers Rose  Flowers Roseи живот и здраве на живите.Аз изглеждах тъжна защото втора вечер Ронката не ме остави да спя.Постоянно ме викаше на сън,плачеше,по едно време поиска вода и да избърша нослето щото сме леко хремави.С една дума уморена защото това ставане в 7.30-1 час по рано от предвиденото за ставане и не си доспиваме с Ронката.И на партито ми направи впечатление че Ронката не се радва както преди а си седи в едно кюше и си играе мълчаливо и ми стана едно мъчно да не би в яслата да я терорат нещо.Даже снощи ми каза почти плачейки че едно дете я е одарило и ми посочи главичката си.Попитах я днес да ли лелите я бият тя ми каза да.Понеже дупенцето й беше червено,но може да е от седенето на гърнето ,дето седяхме около 20 минути.Само плачеше че пишка и иска да пишка а хем го направи и имам чувство че я карат на сила там да пишка и тя с рев пишка.Сигурно са й се карали що се е напишкала в памперса.Ама днес съм на работа и утре вече ще стачкуват и няма да мога да вдигна скандал.Та затова така съм изглеждала.
Анджи радвам се за теб.Още веднъж да го кажа.Като се прибрахме Ронката й беше интересно как така бебето спи там,защо не го вижда и т.н.Та от рано започнахме да се образоваме на тази тема.Благодарение на теб. hahaha
Пипи няма какво да си говориме ти сиго написала под снимката на Теа-" да му мислят зетовете"Асла да му мислят с такива дъщери таткото ще има да пуши нервно по терасата и да чака с къртечницата и кой не му харесва да го стреля от високо.Пое нашия така каза.
 kaffeetrmker_2 Ill да се оправят .То верно че почна сезона на болестите но и яслите допринасят малко.
Коте дани  welcome welcome welcomeРадваме се на нови попълнение сред нас.Да пхишеш и да идваш на наще сбирки.Питай Съни тя ще ти каже,за тях ,че е много весело.Къде с деца къде по женски.
Пожелавам лек и   Nature Sunny ppp Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heartнапук на  Wear Umbrella cold

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 10:19 от mama rosi

# 261
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добро утро и от нас!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА venistefani и evichka77
ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ СЛУШАТ МЪЖЕТЕ!

  bouquet  bouquet  bouquet



Роси, на нашия татко пушката му виси на пирона до вратата вече  Joy, така че е подготвен.... А това за поздозренията ит за яслите даже не ми се коментира, знаеш ли какво правят по цял ден, аз отдавна казвам, че трябва да се инсталират камери на тези места....

Добре дошла  welcome на kote dani, казвай дата и час на раждане, мерки и теглилки, да ги впишем в списъка!  Peace И да се явиш на следващата женска среща!

Пипи Присъединявам се към казаното от pipiole с две ръце Peace
Много прилича на теб и това си е!!! - е тук е момента да кажеш, че ще ме черпиш с едно малко Mr. Green



Ще те черпя, как иначе, иска ли питане  Mr. Green

Виждам, че поводите за жеска среща се умножават, както и желаещите, затова пускам анкета с две петъчни дати- 19-ти и 26-ти октомври


Хайде ,момичета- ЖЕНСКА СРЕЩА С НАДПРИКАЗВАНЕ гласувайте за дата, както и предложете място.

# 262
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,

Честит Рожден Ден на дамите!

venistefani и evichka77

Да сте живи, здрави и много влюбени в живота!Да Ви обичат и милеят за Вас близките ви хора!Да Ви радват децата Ви!



Днес отново заведох Яни на ясла.Направо ме смая, изобщо не гъкна.Е, аз от вкъщи го почнах кой го чака там, кой ми се бил обадил да пита за него, кой плакал за него и т.н.
Спасението е едно Миме - голяма любов му хвърля Яни, направоооо #Crazy
Иска да спи при него/нали вижда мама и тате и казва мама тате спи, Яни спи Мими тука/, да яде с него, като го попиташ нещо за нея очите му стават две слънца и казва Яни бича Мими Simple Smile.И днес леко, леко по стълбите, че Мимето можело да я вземе някой и почти не се обърна пу пу пу да не ме чуе дявола.Ще видим довечера Mr. Green
Аз чакам от университета резолюция от подадена една молба от мен и тези секретаршите така ми окръцкаха крилата, че сега съм...
По вероятно било да е отрицателна, бла, бла, бла Confused
Ама пък какво ще започна да се трудя, без туй имам нужда от социализация, комуникация, досег до света ехееее май от всичко имам нужда hahaha Joy

За сбирката по четмо и писмо  Mr. Green Аз съм твърдо за 26 - Мъж ми няма да го има и респективно аз НЯМА да мога да дойда Sad


mama rosi Ти за какво говориш бре моме Shocked Каква стачка какво чудо на чудесата, бягай там и се разправяй.Как така ще я удрят или слагат на сила на гърне или пък видиш ли се е напишкала.Че нали е с памперс, а и без да е, какво от това!
Заплати ли - На Куково лято!!!
mam4e_mia Как сега се излюпваш newsm78.какво е това спане какво е това чудо не знам от кат съм бременна и сега не съм станала по късно от 5.30 - 6.30 Tired
Ааа извинете, имам едно чудо - станахме в 9, ама цяла нощ не спа Crazy

Хубав ден на всички!

# 263
  • Мнения: 5 393
Здравейте !

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН VENISTEFANI И EVICHKA77!

Здраве, щастие, успехи, любов и много веселие!




Ние бяхме на лекар днес, преди малко се прибрахме.Изписа ни сума ти сиропи.Дишането му нещо не е съвсем чисто, в горната част се чувало хрипане.Сега заспа изтощен, много рева при педито, явно си спомня последното ни посещение и инжекцията.Иначе преди влизаше с кеф в кабинета. Исках да отида в 13:00часа  на протеста,обаче дребното просто беше като парцал.Едвам го довлякох буден до вкъщи, а е спал до 9 Shocked-нещо много непривично за него.

За събирането-аз съм за 19ти, че на 27ми имам друго излизане-спамо-чатско- и ще ми дойде в повече 2 поредни дни да излизам. Crazy

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Само да упомена, че на 26-ти май се пада Димитровден (доколкото съм запозната  newsm78). Иначе на мен и двете дати са ми удобни.
deata, нямам какво да кажа  Embarassed нито на теб, нито на Ганчо  Embarassed Пък от сестра ти хептен ми е неудобно  Embarassed
Мечо, дано бързо ви минава - на вас и на всички болни  Praynig Леле как ме е страх от тия болести, параноя имам  ooooh!
Роси, хич не ми харесва това, дето пишеш за яслата  Thinking Може да е нормална реакция на Вероника, да е малко по-дръпната от децата и да търси теб, но може наистина да изпитва някакви неприятни емоции, свързани с яслата  Sad Имаш ли начин да смениш яслата ???

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДВЕТЕ ДАМИ !!!  bouquet

# 265
  • Мнения: 817
cvetana_iurukova@abv.bg
това ми е мейла ,ако не затруднявам никого ще се радам на снимки с наше присъствие.
Ох ,момичета голям мързел ме е налегнал , а толкова работа имам днес................  Rolling Eyes.Само на прказки ме избва.
За срещата аз съм за по-ранната дата ,че в края на месеца имам мого ангажименти.
А, варианти за евентуална среща има ли?!?Предполагам ,че срещта ще е без деца Laughing
Айде чау ,ще пия едно кафе и се залавям с работа ,че мъжо е болен , а посе тряба и неговите неща да върша Tired

# 266
  • Мнения: 528
Гласувах за 19 щото на 26 е димитров ден и дядото ни еДимитър и всяка година сме на имен ден
Пипи 67 да не би тогава да си в цикъл newsm78 hahaha Joy hahahaили от този период до 26-ти Mr. Green

# 267
  • Мнения: 146
4естит рожден ден на дамите днес  bouquet
Аниииии Hug Hug Hug,още ли сте в алБанско Whistling,мнооого със злоба гледах снимките от срещата Wink,като сестри4ка си на Габ4о Simple Smile,зна4и моркови дето вика деската е истината Wink,ама ти пици и пасти като мен ядеш ли по цял ден ooooh!?Много ти харесах и дънките,ама като заслабна тогава ще те питам пове4е за тях Embarassed,Пробих си пъпа преди няколко седмици,мислех,4е ще ме стимулира за малко коремни преси да показвам гол корем,ама нещо хи4 ме няма по физи4еските натоварвания  Laughing
Хаиде моми4ета,другата седмица ще моделирам за снимки,отивам да режа дългата къдрава коса,купих преса-ще съм с права къса Whistling,последно сам бика с къса коса на 6 години-отне ми 20 години да се реша да я отрежа Laughing,ако съм много смотана,ще си купя перука hahaha,и ще ви пратя снимки догодина като ми порасне косата...
Ииии ама забравих да ви се похваля-имам си българка ве4е тук Grinning,има дъщери4ка с един месец по-малка от Итан,мнооого ми харесва да пия кафенце и пердаша български по кафетата Laughing,като шестица от тотото ми дойде това моми4е Laughing,ще я зарибявам да се вклю4и тук,защото всииии4ки сте много готини и много си ви оби4ам  bouquet  bouquet
Деска,ти и ти ли избяга от БГ Wink,какво е това Осло,май пак съм изпуснала Laughing
Преди аз ви правих кафето,нали съм 10 4аса пред вас,ама гледам,4е Ме4о ви прави страхотни кафета всеки ден Grinning,аз така неможехх да ги шаря Laughing
Пипи,ние сме влюбени ПО рождение във Вероника Heart Eyes,ама немога да не отбележа-Тея има страхотни къдрици  bouquet
Роси,ама ти сериозно ли?Мислиш ли,4е лелките могат да ударят дете или да и викат в яслата?Направо ми се повдига Sick,тук наказанието им е затвор!!!!За мен също,ако го ударя Итан или му крещя,аз гледам като ме изкара от равновесие да го вкарам в колата или в къщи да раздавам правосъдие Crazy,без никакви свидетели,защото ме о4акват големи неприятности с властите ако го ударя пред свидетели.В яслата си прави каквото си поиска-ка4ва им се на главите,ама при мисълта,4е някои друг мойе да ми удари детето... #2gunfire,

# 268
  • Мнения: 5 393
Дами- ще ви призова да измислите заглавие на следващата тема!

# 269
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Гласувах за 19 щото на 26 е димитров ден и дядото ни еДимитър и всяка година сме на имен ден
Пипи 67 да не би тогава да си в цикъл newsm78 hahaha Joy hahahaили от този период до 26-ти Mr. Green

Сега като ме пита, погледнах си каледара-  Mr. Green баш около 27-ми се пада, но поради светлия Димитровден, явно датата от само себе си се определя като 19-ти.

Съни, нямаш ли вариант за 19-ти?  Sad

Махам анкетата и пиша-

 ЖЕНСКА СРЕЩА  ПО ШЕВ И КРОЙКА-

ДАТА-19-ТИ ОКТОМВРИ

ЧАС-20.30 Ч.



Главни плетачки и кроячки- aniK, mama rosi,  mam4e_mia, Мечо Пух Пипи, Съни-?

Остава сега да предлагате място, Атлетик си беше добър вариант, но може нещо ново да решите....

Пипиоле, тази кръчма с детския кът дали няма да стане?

Хайде ,момичета, от сега ме сърбят ръцете да поработя....  Joy Joy Joy


За заглавие на следващата тема- ето нещо актуално-  hahaha

СЕПТЕМВРИйчето на две е вече, майка му на купонче се завтече  Laughing Wink

Общи условия

Активация на акаунт