Памперси Huggies

  • 18 338
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.
Аз съм от Бургас и ги купувам направо от склада на фирмата
дай ми моляте тел. на фирмата-не ме притеснява от къде ,но си искам гащите,аз и без това ще купя количество Peace
"ЕЛГЕКА ФЕРФЕЛИС БЪЛГАРИЯ" ООД - Тел: 02 489 44 08/09; Факс: 02 489 44 10
това е тел за Сф
мерси,звъннах им,казаха че не внасят все още гащи  Cry някой да е виждал някъде изостанали независимо за момче или момиче newsm78

# 16
  • Мнения: 184
Вече са ги  пуснали почти навсякъде. В нова опаковка са и по повече бройки. На най-добра цена са в Пикадили. Просто са изчакали малко със зареждането, зада се изчерпат старите опаковки.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 845
В Пикадили винаги са били добре заредени с тях. И цената там наистина е била най-добрата. Иначе аз съм купувала от аптеки Ремедиум-конкретно гащички, и то тази аптека ,която е на ъгъла на Шишман и Иван Вазов. А също и от едно бебешко магазинче на ъгъла на Патриарха и Княз Борис-точно преди Св. Георги.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 16:12 от marissha

# 18
  • Мнения: 328
ЕЕЕЕЕ супер казаха, че ще пуснат и №5 на промоция, може би изчакват да им свършат старите опаковки и №5 и той ще е на промоция.  Party Hug

# 19
  • Мнения: 3 457
памперси има навсякъде,но няма гащички,още не ги внасят  Cry

# 20
  • Мнения: 184
Днес си купих от новите памперси на Huggies newsm11.Водят се класик и нямат нищо общо със старите. Съжалиавам, че триабва да го кажа, но са ужаааснииииииииии.  Нямат ластик и ми се струват по-гадни дори и от Памперс. Ще продават два вида: класик и премиум. Премиума са си старите. Много съжалявам, че даже си взех Мега пак- 80бр. Сега ще ги подарявам на някой.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 09:11 от Ron4eto

# 21
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 147
Tо и преди си имаше два вида. Серията с Мечо Пух и серия с разни други картинки. На мен само тези с Мечо ми допадаха. И да кажа, че в Пикадили в Мола още не са заредили. А някой ще ми каже ли на каква цена е 4-ката, че в магазина до нас нямаше.

# 22
  • Мнения: 255
Преди също имаше два вида Премиум и класик..класика са без ластик, вече навсякъде заредиха просто казаха че се е сменил доставчика им. В нашият квартал има във всеки магазин който предлагаше.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 855
Баща ми работеше преди във фирмата вносител на Хъджис, преди две седмици ми донесе 1 пакет №5 и ми каза, че фирмата спира вече да ги продава. Явно навсякъде са до изчерпване на количествата. Но на нас са ни още големи и съм ги оставила за по-късно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 845
В пикадили на Хемус няма-днес бях и погледнах

# 25
  • Мнения: 328
koteto 123 Гащички видях че има в Стара Загора в магазин Па-Па но незнам от къде си и да ли ще можеш от там да си вземеш

# 26
  • София
  • Мнения: 847
Да му се не види... Никъде ги няма - нито в Пикадили, нито в детските магазини из Лозенец. Така свикнах с тях. Сега сме с Памперс и вече трети ден се мокри, все на различно място, не мога да им хвана цаката. Искам си хъгииииис  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 255
Стрелбище и Гоце Делчев има във вс магазини.

# 28
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Я, кажете някъде в Младост и района има ли?

# 29
  • Мнения: 60
Една приятелка работи във фирмата-вносител (новите) и ми каза, че от днес има промоция в метро - един пакет памперси хъгис с два пакета кърпички

Общи условия

Активация на акаунт