Слагате ли децата в проходилка?

  • 1 829
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Не съм ползвала. Всяка майка решава сама, кое е най добре за нейното дете.

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не съм слагала и не мисля

# 17
  • Мнения: 6 029
Не съм слагала голямото, няма да слагам и малкото. Абсолютно против съм.

# 18
  • Мнения: 1 049
Да, слагах я между 7-ми и 11-месец. Ограничавала съм я до 20 мин. максимум, по 2-3 пъти на ден. Така се препоръчваше и в упътването, да не е за дълго и задължително след като детето вече може да седи. Беше голяма радост за всички !  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 581
И двете си деца съм слагала някъде от 7м. много съм доволна страшно облекчение за мен,а и децата се радват .Не вярвам в отрицателните коментари,то вече какво ли не се отрича.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз също слагам дъщеря си в проходилка и не виждам нищо лошо в това-  тя е доволна , и аз мога да свърша това-онова из къщи

# 21
  • Мнения: 520
Слагам я , но рядко и за кратко.

# 22
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Слагах го  и му харесваше !Проходи на 9 месеца!

# 23
  • софия
  • Мнения: 25 477
Не съм я слагала. Нямахме. Имаме walker. Проходи, когато беше готова и сама поиска - на 1 г. 1 м. буквално за седмица. Не разбрах какво е да те боли кръст от прохождане на дете.

# 24
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ами какво да ти кажа,подариха ни проходилка още когато Цвети беше на 8 месеца,но сме я ползвали много рядко,аз не бих купила,тя също се радваше,но 5-10 минутки докато и писне!Племенника ми висеше в проходилката нон стоп,от шестия месец,защото беше непоносимо ревлив,научи се да ходи на 10 месеца,преди да се научи да се изправя сам,голям рев беше като падне и не може да стане.Цвети започна първо да лази,след това да се изправя и накрая проходи на 1г. и 1м.,така че сега дори да падне се изправя сама,а не да ходя след нея непрекъснато.Та от тази гледна точка проходилките са излишен разход и не са нужни за бебетата!
Все пак избора си е твой,не са чак толкова вредни Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
Слагала съм ги и двете  Peace
А за това колко е вредна проходилката, ами толкова вредни неща има вече - храни, компютри, играчи и т.н., дори самия въздух който дишаме, та една проходилка не мисля, че кой знае колко ще навреди.

# 26
  • Мнения: 536
Не съм слагала голямото, няма да слагам и малкото. Абсолютно против съм.
Същото.

# 27
  • Мнения: 9 903
не съм го слагала, не ми е било нужно. Не знам дали е вредна, но за мен е ненужна.

# 28
  • Мнения: 2 019
слагах го рядко

# 29
  • Мнения: 2 677
Слагала съм го редовно.

Общи условия

Активация на акаунт