Колко пари сте склонни да дадете за обувки?

  • 16 424
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 401
Ми то зависи от обувките. За маратонки-до 150, обувки-до 100, ботуши до 200. А къде ги намирате тия обувки до 50?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
За обувки давам до 70 лв; за ботуши - до 100 лв. Нагоре вече ми се вижда множко, въпреки че мога да си го позволя.
Точно за това говорех.
За това не смятам че ми е зададен некоректно въпроса.
Има хора,които имат възможност и за 300лв.да си вземат обувки,но не смятат за необходимо и не биха дали тези пари.
Има и такива,които нямат финансовата възможност,но пък са готови да се жертват и да спестяват,за да ги имат.
И въпреки положението си,са склонни да дадат парите:))))

# 18
  • София
  • Мнения: 3 839
Много харесвам красивите и стилни обувки и ботуши и не жаля средства за тях. Когато много ми хареса определен модел, цената, дори и висока, трудно може да ме спре. Друг е въпросът, че изключително скъпите модели не са тези, които ще нося всеки ден, в дъжд и кал, затова за ежедневните не мисля, че си струва да давам много пари, по-скоро съм колекционер на красиви обувки, без да ги нося често. Обичам да им се любувам.

# 19
  • Мнения: 2 047
   Ако обувката много ми хареса съм склонна да дам повече, но при положение, че тук цените не са като в С-я, по-скъпа обувка от 70 лв. не съм харесвала. Вървят около 50-80 лв ест. кожа.
За повечето от тях не бих дала и 20 .

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Има и друго. Не върви да си купиш обувки за 150-200 лв, а останалото да е по-евтино по теб.

Трябва и дрехите да съответстват, чантата и т.н., тоест вече говорим за една доста солидна сума.  Laughing

# 21
  • Мнения: 271
Аз давам до 50лв. за  обувки и до 100лв. за ботуши. Но тази есен ценита са доста вискоки и за 95лв. успях да си купя само боти(все пак са ест. кожа с висок ток на Пещера). Все пак ми идват малко скъпички.

# 22
  • Мнения: 1 313
Предпочитам да са под 100 лв., но държа да са ми удобни, а и трудно харесвам модел, затова съм склонна да дам и повече, но примерно до 200-250. Но рядко си купувам обувки, защото рядко някой модел ми допада.

# 23
  • Мнения: 6 164
До 100 лв.

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
първа опция за обувки, втора за ботуши. парите никога не са определяли ка4еството-страхотни неща има и за по-малко, освен ,ако не се слага някъде на видно място етикет на марката! нямам ни пропускане, ни даже капа4е паднало! ама са си бг или тунизийски, в някои слу4аи от добрите турски фирми! западните не си заслужават борбата, наши фабрики ги работят масаво!

# 25
  • Мнения: 6 417
Къде има обувки по 20-30 лева, щото вече едни домашни чехли са 20 лева?  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 241
Има и друго. Не върви да си купиш обувки за 150-200 лв, а останалото да е по-евтино по теб.

Трябва и дрехите да съответстват, чантата и т.н., тоест вече говорим за една доста солидна сума.  Laughing


Не съм съвсем съгласна, аз така знам - обувките И чантата трябва да са скъпи, а на тях по някакъв начин винаги им личи дали са скъпи или не. С дрехите не е така, има прилично изглеждащи неща на също толкова прилична цена, както и има маркови парцали на баснословни цени, които просто няма как да изглеждат стилно.

Към скъпите неща бих добавила лично аз и часовника, донякъде и парфюма. Аз поне винаги обръщам внимание на тези неща.

То пак зависи и в какви среди се движи човек, разбира се. Сега като съм в майчинство си шляпам с разни балеринки от Ла Редута за 10-20 евро и си свиркам. Но като съм на работа ходя на места, където трябва да внимавам за тези неща. Peace

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
варна- фраш с обувки от 45/60 лв (ест.кожа, меки, ток4ета, с ,без, пантофка, кокилка) има и на 38, ако се разтърсиш! супер луксозни ( няколко 4ифта) взех на наши фирми от пещера, добри4 преди да замина от бг! особено мода за един сезон и после на бедните, еле кефът си е за бедните май! Laughing

# 28
  • Мнения: 1 234
За обувки мога да дам от 60 до 100-тина лева Wink

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 10:47 от Jezabel

# 29
  • Мнения: 3 622
Ами за обувки мога да дам най - много 150 лв. ако много ми харесат  Wink

Общи условия

Активация на акаунт