Дънки тип цигара

  • 14 991
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 304
Искрена, трудно ще намериш дънки тип цигара с високо талия. Но в понеделник ще обикалям по магазините и ако видя нкъде ще ти кажа Simple Smile

Мерси, ще чакам.

# 16
  • Мнения: 648
 Да, харесват ми, не бях носила от ученическите си години такъв модел. Моите са плитки и се радвам, че си намерих, точно това, което търсих.

# 17
  • Мнения: 880
Ве4е са демоде. Носят се много широки дънки

Във всяко модно списание,което съм си купувала напоследък виждам точно такива модели,а и всяка трета е с дънки тип цигара.Но темата не беше дали са актуални...На мен лично много ми харесват и отиват,и си ги нося с кеф.Последните,които си купих са с  "нормална" талия в мастилено синьо.Взех ги от Levi's.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 952
Харесват ми и ги предпочитам.Много се харесвам с този модел.

# 19
  • Мнения: 336
Не ми харесват като модел, а няма и да ми стоят добре, сигурна съм. Според мен стоят добре единствено и само на ултра слаби хора. Може да са модерни, но не бих си взела такива само поради тази причина. Търся си прави с ниска талия и от плътен дънков плат, ама не се срещат често...

# 20
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Много са готини,но специално аз съм бедреста,в смисъл,че талията ми е малка но ханша и бедрата не особено, предпочитам правите.Купих си едни Лакарино,прави са , и ми стоят доста по добре от тези тип "цигара".Но който се харесва са супер.

# 21
  • Мнения: 3 622
Ве4е са демоде. Носят се много широки дънки

Може и да са демоде, но аз харесвам как ми стоят такива дънки и продължавам да си ги нося  Wink

# 22
  • Мнения: 1 234
Харесвам този тип дънки и ми стоят добре  Flutter

# 23
  • Мнения: 880
Според мен стоят добре единствено и само на ултра слаби хора.

Не съм съгласна.Ултра слабите изглеждат нездравословно кльощави в такива дънки.Стоят секси на добре оформени крака.Издължават силуета и повдигат дупето.Щом и Дженифър Лопез си позволява да се появява в такива и не изглежда никак зле..  Laughing

# 24
  • Мнения: 738
Ау любимите ми Crazy Вчера си взех поредния чифт. Стоят адски добре с едни стилни боти, блузон и късо яке, стил ала Кейт Мос. Мен специално по-слаба ме правят. Има вече и с висока талия, но аз не мога да се възприема в такива.

# 25
  • Мнения: 857
повечето ми дънки са такъв тип.Даже днес си харесах още едни чивт.Много се харесвам в такъв тип дънки, но сега си търся шалвари/да не са много и дълбоки и да са тесни надолу/ незнам от къде да си намеря.Знаете ли къде в София има такива.

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сигурно повечето от вас са видяли в броя от миналия месец на "Ел" статията за тесните и широки дънки. Там пишеше, че скини-моделите отиват и на по-пищни фигури. Ако сте много слаби, по-удачен вариант са именно широки дънки.
Обаче и за пищните мацки има условие - трябва да са съразмерно пищни. Ако дупето е по-голямо, а краката - по-слаби, няма да им отиват тесни дънки.
И макар, че от две години дизайнерите тръбят за супер модерните широки джинси, се носят абослютно всякакви модели. Дори чарлстон.  Wink

# 27
  • Мнения: 891
Дънките тип цигара ми харесват, но на мен не ми стоят добре.
Предпочитам плитки прави дънки.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 546
Ве4е са демоде. Носят се много широки дънки

Амин! Peace

# 29
  • Мнения: 2 085
не ми харесват, ама въобще Naughty  Досега не съм видяла жена, която да изглежда добре в такива  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт