Въпрос,относно пола на бебето

  • 2 260
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 242
Ех, тия полове бе  Crazy

Всеки път ми казваха различно - момиче, момче, момиче, момче.. В деня преди да родя - аааа 300% е момиче.. Аз вътрешно през цялото време знаех, че ще е мъж  Wink
На следващия ден се роди Антон  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 5 391
На мен първият път ми познаха, надявам се и сега да е така.
Просто за твое улеснение купувай дрешки в жълто, резедаво, за да няма изненади Grinning

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Общо взето на всеки преглед с видеозон чувах нещо различно. До финала бях ходиха при трима различни лекари и единият от тях каза, че е момиче, а двамата-момче. Е роди се момиче.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 610
Най-сигурно е наистина да избягваш предимно розовото(защото синьото не е лошо за момиче),пък после като се роди ще му/и копувате колкото искате Peace За големия ми син,никой до последно не можа да види пола(дори Томова на фетална морфология),защото винаги беше в неподходяща поза.И въпреки,че свекърва ми беше убедена,че ще е момче,аз не бях и копувахме предимно бели,зелени и жълти нещица.Виж за второто и аз и докторите бяхме убедени,че ще е момче.

# 19
  • Мнения: 7 914
кажат ли, че ще е момиче... може да излезе момче....ама ако кажат, че ще е момче не могат да сбъркат...момченцата се виждат толкова ясно( на 2Д), че думи нямам.. виж за момиченцата не знам как е Thinking

# 20
  • Мнения: 842
На мен ми познаха. През цялата втора бременност твърдяха, че ще е момче и момче излезе,макар че така ми се искаше да бъркат  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 456
кажат ли, че ще е момиче... може да излезе момче....ама ако кажат, че ще е момче не могат да сбъркат...момченцата се виждат толкова ясно( на 2Д), че думи нямам.. виж за момиченцата не знам как е Thinking
На моя позната все момче виждаха, а роди момиче.

# 22
  • Мнения: 364
Не познаха - всички твърдяха момче, роди се момиче..... Grinning

# 23
  • Мнения: 2 172
Много ви благодаря за отговорите.  Hug Аз все си мисля,че ще е момче,ама ще видим. newsm78 Защото не съм качила много килограми и корема ми е някакси очертан,а доколкото знам момичешките кореми са по разлати и се качват повечко килограми.А като се има предвид,че по принцип съм със сколнност към напълняване,съм качила само 12 кг  Thinking  и то при зверско ядене  #Crazy Така че ми се въртят разни съмнителни мисли  hahaha

# 24
  • Мнения: 3 069
Дори и във филма "Такъв е живота" за Шейново имаше една такава изненада.
Гледаха майката в деня преди секциото и казаха, че ще е момче....за пореден път.
Правят секциото и извадиха живо и здраво омиченце.Голяма изненада беше за всички!

Много ви благодаря за отговорите.  Hug Аз все си мисля,че ще е момче,ама ще видим. newsm78 Защото не съм качила много килограми и корема ми е някакси очертан,а доколкото знам момичешките кореми са по разлати и се качват повечко килограми.А като се има предвид,че по принцип съм със сколнност към напълняване,съм качила само 12 кг  Thinking  и то при зверско ядене  #Crazy Така че ми се въртят разни съмнителни мисли  hahaha

Това не винаги е показателно мила.Нека да ви е живо и здраво детето, пък каквото ще да е!!!

Успех Peace

# 25
  • Мнения: 1 216
И при двамата бебоци имах снимки на пишоците, дето се вика доказателство си е и ако ми бяха казали "честито имате си момиченце!" щеше да стане интересно

# 26
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
На мен ми познаха, но на една мама от отчетните ни теми и бяха казали че чака момче и хопппп момиченце... всичко се случва. Аз бях сигурна но въпреки това взимах дрешки и неща в зелено, жълто, оранжаво...
Успех!

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте,мили мами!   bouquet Искам да ви попитам,случвало ли се е на някоя от вас да се твърди до последно за даден пол (двуизмерен видеозон) ,а в момента на раждането или непосредствено преди това да се установи,че бебето ще е другия пол  newsm78 Защото на нас са ни казали какво ще е и му пазарим дрешки,но все пак ако има грешка все си имам едно на ум,да не стане обратното. Laughing

На мен - не, но се случи на мои приятели. Затова и аз купувах неутрални дрешки - за всеки случай.
Леко раждане и ти пожелавам здраво бебче!   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 978
кажат ли, че ще е момиче... може да излезе момче....ама ако кажат, че ще е момче не могат да сбъркат...момченцата се виждат толкова ясно( на 2Д), че думи нямам.. виж за момиченцата не знам как е Thinking
На моя позната все момче виждаха, а роди момиче.



И при мен стана  така.
Объркването дойде от това, че пъпната връв е минавала през кръста и между крачетата и ги е объркала.


# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Изненади винаги може да има. Аз затова  и не бързам с покупките, всичко има по магазините за 1-2ч си напазарувала Laughing

Общи условия

Активация на акаунт