KAK ТРЕНИРАХ

  • 8 347
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Така е добре Peace
И аз тренирам краката с корема  bouquet

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 16:33 от Поци

# 16
Поци, по повод на кофеина бих искала да те попитам доколко е вредно приемането на гуарана. Основно в него се съдържа кофеин, а и ако приемам по 2 кафета на ден сигурно рискувам да се случи както при теб.

Имам още едно питане: 5 пъти по 40 мин съм на велоергометъра, но имам проблем с поддържането на висока скорост. Ти си категоричен , че трябва да се кара на поне 35 км/ч, но как да стане това.

Предварително ти благодаря и желая здраве.

# 17
  • Мнения: 4 678
Пий си кафетата ,не се притеснявай
Щом не можеш с 35км/ч върти с по малко,постепенно ще свикнеш  bouquet

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Днес тренирах само краката и корема,но имам ужасна мускулна треска. Close

# 19
  • Мнения: 305
тео 711 мерси много.Нямам вело да и затова с това тае бо се пробвам Simple Smile ще видя дали ще има резултат

# 20
  • Мнения: 4 678
Днес
Силова- гърди
Кардио -пътека 30 мин Peace

# 21
  • Мнения: 5 001
Вчера вело 35 минути /толкова ме остави детето  Simple Smile/, на втора степен с 30-31 км/ч.
А като немога да ходя на фитнес, разни упражнения от нета с гири мога ли да ги съчетавам с велото  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 678
Тренирай с гири преди колелото Peace

# 23
  • Мнения: 305
Днес 25 минути Тае Бо и сега ше ходя да бягам на стадиона...но най-много 3-4 обиколки,което е доста малко,но не мога да издържа повече  #Cussing out

# 24
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Здравейте всички . От вчера започнах да тренирам и аз . Всъщност завърнах се към тренировките . Правя само кардио . Вчера 40 минути днес 50 . Поци кажи ми от кога да започна със силовата тренировка имайки предвид , че до преди 2 месеца съм тренирала редовно . През последните два месеца обаче нищо не правех , освен да ям  Blush и естествено качих килограми . Така и не успях да си намеря Липозан , поръчах на 2-3 места , че да видим на края кво ще стане .

# 25
  • Мнения: 4 678
Със силовата може да започнеш когато искаш Peace

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Днес започнах с кардио -15 мин. за загрявка.После тренирах горната част (ръце и гърди) + корем,и завърших пак с велото за 15 мин.Вчера тренирах крака и корем.Така правилно ли е. newsm78

# 27
  • Мнения: 4 678
Най-добре е краката и корема заедно Peace
По принцип сплита  долу горе е така:
гърди+трицепс
гръб+бицепс
рамо
крака корем
Но разбира се програма се прави за всеки индивидуално,и варианти много.
Зависи кои групи са  изоставащи,и каква е целта на тренировката.Също и какво е свободното време. 
Но краката ги тренирай с корема,така сърцето праща кръв само в долната част на тялото,и ефекта от тренировката ще е по-голям  bouquet

# 28
  • Мнения: 7 186
Днес правих крос- 15, Гърди- преса на Смит- машина, флайс, пек- дек. Гръб- скрипец /тесен хват/, чукчета, придърпване на машина, с опора на гърдите и хиперекстензия. Степер- 20, вело- 20.

# 29
  • Мнения: 624
Всеки ден тичам 4 км-това са 11 обиколки на стадиона,стълбички,4 серии х 30 коремни преси,отделно правя и  други упражнения.
Поци-много важен въпрос Simple Smile-защо не е добре да се прекалява с коремните преси,усещам корема си много стегнат,но някъде вътрешно Laughing,отгоре е покрит с една сланинка-респективно от раждането де,та си мисля-с какво,ако не с коремни преси да я премахна,отдавна не разчитам на кремове,пък си искам пак готин корем и пиърсинг Wink
Благодаря,предварително  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт