как миете шишетата?

  • 3 293
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 248
Има доста теми.Пусни си търсачката.Даже и аз съм пускала тема.
Никога не съм ги бърсала и преди стерилизатора само ги мия с топла вода. Peace

# 16
  • Мнения: 4 406
с четка и веро, а после ги пусках в дезинф. разтвор и си  стояха там докато ми потрябват

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Миех с бебешки сапун и четка,а после не бършех а ги оставях да си съхнат.

# 18
  • Мнения: 4 451
Мия ги с бебешки шампоан и четка. Вече не стерилизирам. Не ги бърша.

# 19
  • Мнения: 2 908
До 7 месец миех с четка,с веро и слагам в стерилизатора-не бърша нищо-няма нужда.

# 20
  • Мнения: 254
С четка и течен сапун ( отмива се по лесно) или веро. След това стерилизирам и оставям да съхне, като покривам с капака на стерилизатора или чиста кърпа. Не бърша.
Лек спам по темата за течността за стерилизиране на Чико - прочетох, че мирише и купих таблетките на Чико, които ползвах по време на почивката ни - те не миришат - препоръчвам ги Naughty

# 21
  • Мнения: 3 376
Първите 1-2 седмици изварявах,след това започнах да ползвам таблетките на Чико-много повече време спестяват и наистина не миришат.След 6-7-ми месец спрях да стерилизирам,например на 2 дни ги оставям за през ноща.Сега ги мия с веро или бебешки сапун,а разтвора от който все още имам го използвам за играчките,които лапа.Иначе не го препоръчвам,за мен таблетките са далеч по-добри,тази миризма макар и да е хубава ме дразни,просмуква се навсякъде и шишетата миришат.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Мия ги с четка и веро.
Биберона също с четка и веро.
След това ги пускам в разтвора на Чико.


И аз така  bouquet

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Миех ги с четка и веро,после ги слагах в стерилизатора.Не съм ги подсушавала,съхнеха си сами.
Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 506
С гъбичка и веро. После изплаквам добре и накрая измивам с вряла вода.
От 2,5 месеца не стерилизирам нищо, не виждам смисъл. Преди това ползвах разтвора на Чико.

# 25
  • Мнения: 4 496
С голяма и малка четка,бяха си при шишетата,като ги купих,и с веро.Не ги подсушавам,пускам ги в студения разтвор на Чико. Grinning

# 26
  • Мнения: 375
няма нужда от миене с веро когато се слагат в разтвор(дезифектант) само изплакваш добре с вода.Това го правех до скоро,сега само ги мия с четка и веро и си изсъхват сами.Това е

# 27
  • София
  • Мнения: 718
Мия ги с веро и гъбичка, а след това ги слагам в разтвора на Чико за студена стерилизация. След изплакването ги слагам да се отцедят на сушилка за шишета.

# 28
nikoga ne sam gi sterilizirala , samo s mnogo goreshta voda i bez preparati!

# 29
  • Мнения: 4 621
Миех ги с препарат и четка, всичките съставни части!
След това ги пусках в стерилизатора.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт