За съвпаденията в живота

  • 12 427
  • 217
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Е какво общо има първото гадже с Ерос?За другите съвпадения просто не смея да попитам.

# 16
  • Мнения: 22 867
Дядо ми, аз и големият ми син сме родени на една и съща дата. Е, в различни години Grinning.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 407
Баба ми и дядо ми.
Родени са с много близки дати, носят едно и също име.
Дядо ми е бил сгоден, след срещата им следва почти светкавична сватба, а бившата годеница е опитала да отрови баба ми, е все пак я разбирам, дядо ми е бил много апетитна хапка.
Бившият ми мъж е роден на същата дата, като дядо ми.

# 18
  • Мнения: 3 611
До 3ти клас класната ми беше Йорданка Банчева. (Моята майка е Йорданка).
Все слушах zа нейната дьщеря Светла (и аz се каzвам Светла), която учела в плевенското муzикално (цигуларка)... аz вляzох да уча там (флейтистка сьм), когато тя беше вече zавьршила и отишла да живее в Тьрново. След като zавьрших средното отидох в Тьрново да следвам, тя вече работеше.
След това се омьжих в Берлин и...
... се zапоzнах с нея. Тя работи тук, но... е дошла 2 години след мен  Mr. Green
Няма само аz да вьрвя след нея, я  Naughty Mr. Green

Окаzа се много яка мацка...  Heart Eyes
Паснахме си и на магариите, и на щуротиите... нищо, че е една идейка по_ голяма.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
нашите комшии са с интересни имена :
той - Пепо, тя- Пепа.
Неговите Родители - Николка и Николина.
Нейните родители - Иван и Иванка.

Синът им е Николай, но още не се е оженил.. Чакаме да се появи някоя Николая или Николета

# 20
  • Мнения: 3 423
Е какво общо има първото гадже с Ерос?За другите съвпадения просто не смея да попитам.

Не, бе, бейби, това с гаджето, мензиса и
свекито е друга съвпаденческа глава.

# 21
  • Мнения: 1 777
Баща ми и вуйчо ми са родени на една и съща дата,месец и година. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 212
Майка ми и леля ми са били бременни по едно и също време, майка ми ме ражда на 11.01 - рождения ден на леля ми, след няма и 3 месеца леля ми ражда братовчед ми на 04.04 - на рождения ден на майка ми (и двете с нормално раждане, без никакви предварителни договорки  Wink)
Кумовете на майка ми и баща ми имат една дъщеря също - родени сме в един и същи ден, една и съща година Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 611
И още нещо се сетих. То направо като лаф ни стана  Laughing Laughing Laughing

Аz (Светла), мойта Светла (Банчевата) и още една Светла (сливенската перла, щото zа раzлика от пьрвите 2, които са от Павликени, тя е от Сливен) отидохме на БГ дискотечка.
Седнахме на едно сепаренце, още нямаше много хора, щото беше леко рано. По едно време пристига някакьв, решил да се пробва човека, гледа ни... тринки и така самотни...  Mr. Green
Сяда при нас, поглежда едната и каzва:
-Как се каzваш?
-Светла
-А ти? - oбрьща се кьм другата.
-Светла. Приятно ми е.
Поглежда третата:
-А ти как се каzваш?
-Ми и аz Светла.
Пичьт повдигна вежди леко невярвайки, но продьлжи:
-Откьде си (кьм мене)
-От Павликени.
-А ти? (поглежда мойта Светла)
-Ми и аz сьм от Павликени - каzва тя и видимо сме раzвеселени и трите от така явните сьвпадения.
-Аве я си ебете майките... на какво ще ме правите вие мене?...  Shocked
Пичьт стана от масата и иzчеzна нейде...
Третата Светла (сливенската перла) беше леко раzочарована... тя не беше от Павликени, ама до нея не стигна реда...   Tired

# 24
  • Мнения: 6 417
Имам приятелка с която сме родени на една и съща дата, познаваме се от деца, а дъщерите ни също са родени на една и съща дата с разлика от 2 години. newsm78

# 25
  • Мнения: 5 577
Всички, родени на моя рд са ужасно гадни хора.  Sick  незнам защо се получава така.

# 26
  • Мнения: 6 417
Всички, родени на моя рд са ужасно гадни хора.  Sick  незнам защо се получава така.
За да има баланс сигурно newsm78

# 27
  • Мнения: 2 755
Аз, родена на 13 Април зодия Овен
Майка ми, родена на 14 Май зодия Телец
Баща ми, роден на 15 Юни зодия Близнаци ...
 Thinking Интересна последователност, нали!?
Laughing Има още по-интересна. Пак в същите месеци, но на едно и също число - 5 - баба ми, аз и майка ми. Останалите членове от семейството са на 21 число, но през няколко месеца. За малко и синът ми да се включи в това съвпадение, ама "закъсня" с един ден.  Laughing

# 28
  • Мнения: 5 577
Всички, родени на моя рд са ужасно гадни хора.  Sick  незнам защо се получава така.
За да има баланс сигурно newsm78

 Laughing незнам, но е истина. мъжа ми обърна внимание, познаваме поне 10 човека на 07.04 - или са гадни завистници, или откачени алкохолици, или злословници и болни мозъци. Просто ужас.

# 29
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На вуйчо ми и вуйна ми родителите им са както следва: Петър и Иванка и Иван и Пенка ( за съжаление Иван и Иванка вече са покойници, ама това пак е съвпадение)
В нашето семейство : аз съм родена на 16.12, баща ми на 22.12, а сестра ми на 28.12 - всички сме през 6 дена ... Абе, като се зададе декември и на майка ми започва да й се изправя косата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт