ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 8

  • 15 809
  • 484
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 454
Офф, аз вече не знам коя е дала добър резултат  Grinning
...понеже все съм на диета, а преди да започна да влизам във форума бях и на диети от плодове...и изобщо...

после се оказа, че всякакви въглехидрати не са добре дошли...и затова смятам, че всяка диета с малко въглехидрати е добре дошла и от нея се сваля...

Имаше една която правех с мляко за обед и салата за вечеря...10 дни...сега съм на Дюкан, който е почти същия...
Правех и монодиетата, от която нямах резултати на килограми, а на сантиметри...изобщо...всичко!

Но избора ти с белтъчините е супер...хубаво е , че не можеш без месо, защото ще ти е по-лесно...аз сега се уча да го обичам Simple Smile

# 16
За мен номера е с пектина. Просто до сега не съм попадала на по-добър вариант,само дето е ужасно неприятно. А и като готвя за мъжа...малко ми е трудно само да му "правя компания" докато хапва...

# 17
  • Мнения: 1 454
Този пектин на таблетки ли е? Или...?  newsm78

Никак не съм веща в хапчетата и добавките?

# 18
Има и на хапчета,но аз пия такъв на прах. 1 ч. л. пектин разбивам с малко топла вода,добавям 1 ч. л. мед и половин чаена чаша топла вода и пак разбивам. Пия го на екс,със зтворени очи и не диашм докато изпълнявам процедурата... Понеже се разтваря трудно аз го слагам в бурканче от пюре или в малка бутилка от минерална вода и разклащам силно и енергично като с шейкър.

# 19
  • Мнения: 1 454
И това всеки ден предполагам.... Rolling Eyes
не звучи много добре де Simple Smile

Аз бях намислила да си купувам Липозан...ама все не ми се дават пари за хапчета, като знам че може и с диета  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 3 453
Милички изпуши ми главата пак днес... с тоя панаир са ме побъркали.Надявам се следобед да мога да ви изчета.Много ми липсвате Hug Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 454
Крисска, така се радвам да те видя, пиле...надявам се да нямаш ядове днес...като ще е работа поне да не се ядосваш...хихихих като гледам лентичката...
и се усмихвам и ти така!

# 22
  • Мнения: 4 176
А аз се чудех къде сте, а то имало нова темичка.
Милички, тази седмица,ще имам страхотни резълтати.
Решила съм днес да съм на ратзоварващ режим- вода, плод и зленчук.
После,ще с еограничавам и в петък пак,ще ратзоварвам. За тези 2 седмици нямам никакъв напредък. Бях му отпуснала края доста. Сега съм всеки ден с вас и,ще докладвам.
Обичам ви! забелязала съм, че когато нямам време да пиша тук и диетата отива по дяволите. За това, ще съм вечното присъствие за стимул и и идеи.
 Hug

# 23
  • Мнения: 3 453
Идвам да си призная какви ги върших вчера.Баба имаше рожден ден и бяхме в едно заведение където порциите са огромни.Аз хапнах голяма шопска, две пилешки руладини с един сос като на дюнерите и огромно парче торта неделя.Като се прибрах ми се повръщаше, но понеже не мога да повръщам..изядох едно разхлабително шоколадче, та вечерта се облекчих малко.Както разбирате не съм вечеряла Joy нямаше и място.Днес една колежка има рожден ден и хапнах 10-на от онези малките соленки със сусам и вътре сиренце и три бонбона/то разбираемо бях гладно след вчерашнот оплюскане Joy.Довечера мисля да съм на кис.мляко, защото пак ми е ужасо тежко.Слава богу пак съм си 58, поне сутринта,та се радвам че не съм качила.Напоследък клонях цяла седмица към 57, та мисля да си ги постигна до неделя.Няма да ми стане широка роклята защото на пробата бях 57,4..та така с мен.От днес следобед съм сериозна, защото освен че не искам да кача се чувствам отвратително..тежи ми и съм подута Sick Sick Sick



Мими, напълно те разбирам за яденето, направо незнам какво ми стана и къде побрах толкова храна Hug

Далалче, чакаме снимки от купона  bouquet

пешони, пожелавам ти безболезнен МС Hug  bouquet

Дайси, миличка много се радвам да те видя пак активна Hug Heart Eyes  bouquet Много ми липсваше Cry чудесно си решила за Дюкан.Стискам палци за отлични резултати Peace Hug

Мамица, браво момиче Hug Peace и мен нахъса още повече  bouquet да си сваля едно килце като подарък за сватбата Joy

Толкова съм щастлива за прекрасната рокля и как ми стои,че някакви си 400-500гр отгоре ще ги смъкна като две и две четири Joy Утре е лунната.Може да я спазя или поне да я направя на кис.мляко.Лунно моно Joy Ох, не съм добре ама така ме е грабнала емоцията за сватбата,че даже и нервите в работата не ми влияят Joyсамо ми става смешно като дават зор за всичко Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 2 099
Здравейте,
Днес денят ми е много хубав, имам няколко нови придобивки - синджирче с гривна, елек, риза, туника, блуза и ботуши и много си ги харесвам. Ако желаете можете да ги видите след малко ето тук, че сега им качвам снимките http://mimival.multiply.com/photos/album/3
На връщане от пазаруването си купих и пиленце на грил, така че днес смятам да съм на пиленце и малко млечни. За сега съм на второто си кафе.
Дайсичка, Дюкан го пробвах два дни и се отказах.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 14:39 от mimival

# 25
Здрасти,Крисси! Поздравче за темата! Заинтригува ме с тези разхлабителни шоколадчета. Сподели какви са,от аптеката ли ги взимаш? Аз само чайчета съм пробвала,но са с много силен ефект и ги избягвам.

# 26
  • Мнения: 3 453
Здрасти,Крисси! Поздравче за темата! Заинтригува ме с тези разхлабителни шоколадчета. Сподели какви са,от аптеката ли ги взимаш? Аз само чайчета съм пробвала,но са с много силен ефект и ги избягвам.

От аптеката и се яде по 1/2 шоколадче.Струват 0,30 лв и се казват Комфорт Peace

Мими, страхотни придобвки  bouquet

  И аз имам нови блузки и дънки и ботуши, но нямам никакво време да ги снимам и да ви ги пусна.Може би след сватбата LaughingДа не говорим че съм приготвила един чувал дрехи от края на миналата зима и сега ги нося на стесняване.Утре ще си взема дънките/стеснени/ и новия панталон/скъсен/ За съжаление краката не са ми се издължили още след отслабването. Joy hahaha Ох днес съм много странна...всичко ми е смешно Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 454
Тцтцтцтцтцт, ей Крисси, ще се побъркам от любопитсво вече, честно! Не се притеснявай за вчера, много е било, ама само соленките и тортата иначе руладините и салатата можем да ги пишем диетични, според моите режими сега Simple Smile  Hug

Само се взимай в ръце, ама аз вярвам в теб, че ще го направиш, много воля имаш пък и ....13 дни са си 13 дни...леллелеле Супер!!!

 Hug Hug Hug

Мими, супер е всичко...а пончото на Вики и туниката направо са жестоки!!!! Защо се отказа от Дюкан  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 453
Тцтцтцтцтцт, ей Крисси, ще се побъркам от любопитсво вече, честно! Не се притеснявай за вчера, много е било, ама само соленките и тортата иначе руладините и салатата можем да ги пишем диетични, според моите режими сега Simple Smile  Hug

Само се взимай в ръце, ама аз вярвам в теб, че ще го направиш, много воля имаш пък и ....13 дни са си 13 дни...леллелеле Супер!!!


Аааааа ама как взела съм се та направоооо...няма на къде.От 2 часа не съм близвала сладко Joy Joy Joy Абе да ти кажа младоженеца снощи ме размяташе...понеже тренирахме за първи танц и каза че съм идеална.Та викам си днес защо пък да не съм още по-идеална,а? Joy и вместо 58 да съм 57.Няма да окаже влияние на роклята.А ако окаже на сватбата ще хапна и ще ми е тъмън Joy JoyИзвините ме ча съм такава...незнам какво ми става Laughing

# 29
  • Мнения: 1 454
Каква си бе, Крисс?
 
Супер си....хихихихи , ама вие и тренирате танците...леле колко приготовления...чак сега се замислям...Аз съм сигурна, че младоженеца си те харесва...и винаги ще те обича такава...

И ако обичате уважаема бъдеща госпожо спрете да споменавате думата рокля без да прилагате снимка към нея...Ужасно ме човърка!  Naughty

 Joy Joy Joy
 Hug

шегувкам се

Общи условия

Активация на акаунт