Странен цикъл

  • 14 636
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Мари, направи си тест. За неспукани филкули не мисли. Laughing

# 16
  • Мнения: 4 324
Mari_M  направи си тест.

Неспукан фоликул, означава че няма овулация - т.е фоликула не се е спука и не се е отделила яйцеклетка. Тези неспукани фоликули, после става на фоликулярни кисти.

Обаче случая при теб едва ли е такъв. Направи си тест, мисля че ще се похвалиш Simple Smile

# 17
  • Мнения: 62
Хайде дано да е каквото искаш!   :pray
Тестче и пиши!
Вълнуваме се!

# 18
  • Мнения: 306

ух, питаш ли ме мен. и не върви това време и не върви. кога ще стане два и половина да си ида....

# 19
Определено не казвам, че момичето има неспукан фоликул, отбелязвам, че при такова нещо има смущения в цикъла, ако не се е спукал с мензиса. Когато е фоликул - той не е станал на киста и се пука с цикъла, но може и да не се спука. Пак ви казвам, че аз имам същия проблем с последния цикъл и искрено се надявам момичето да е бременно.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз имах един такъв цикъл след инсеминация,но за съжаление не бях бременна.Пожелавам ти при теб да е обратното!

# 21
  • Мнения: 306
мацки, тестът е отрицателен  Cry  Cry  Cry. тъпо ми е, но тъй като и не очаквах нещо друго ще се осланям на идеята, че този месец ще стане. чудя се от какво беше породена тая аномалия, но няма ПАК да ходя на лекар, решавам, че е от резките промени във времето.
оставам си позитивно настроена и пожелавам още веднъж успех на всички!  Hug  Hug  Hug благодаря ви за подкрепата.

# 22
  • Видин
  • Мнения: 961
Съжалявам, но горе главата- нов месец, нов късмет! Hug  bouquet

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Жалко  Sad Няма да се притесняваш следващия месец е пред теб!И да работите по въпроса  Simple Smile Hug

# 24
  • Мнения: 4 324
Mari_M другата възможност е цикълът да е бил ановулаторен.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам Cry

# 26
  • Мнения: 1 277
Съжалявам  Sad
Но другия месец дано се похвалиш с 2-те чертички  Peace

# 27
  • Мнения: 202
Знам как се чувстваш в момента, всъщност всяка от нас във форума знае...Ще успеем Hug

# 28
  • Мнения: 1 715
мацки, тестът е отрицателен  Cry  Cry  Cry. тъпо ми е, но тъй като и не очаквах нещо друго ще се осланям на идеята, че този месец ще стане. чудя се от какво беше породена тая аномалия, но няма ПАК да ходя на лекар, решавам, че е от резките промени във времето.
оставам си позитивно настроена и пожелавам още веднъж успех на всички!  Hug  Hug  Hug благодаря ви за подкрепата.
Пожелавам ти успех,дано да е този месец!

# 29
  • Мнения: 340
Момичета, хайде в такива теми да не се впускаме в описване на рядкосрещащи се проблеми. Дано никой не се обиди, обаче ми направи впечатление, че повечето лични примери бяха в полза на небременност. И какъв е смисъла тогава от финалното пожелание 'Ама дано при теб не стане така' ? Реших най-накрая да си напиша личното мнение, защото това се очертава една стабилна тенденция, не инцидент и на мен лично ми се струва потискащо.

Просто мисля че всеки, който се интересува какво може да бъгне цикъла, ще се сети да прескочи до Проблемното. Моля ви и успех на всички.   Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт