Сериалът "Отчаяни съпруги"-сезон 4

  • 23 881
  • 621
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 782
Аз също се записвам. Нямам търпение да започне сериалът, на 30 , да не забравя Peace
Леле на снимките изглеждат супер!

# 17
  • Canada
  • Мнения: 277
Запис Peace

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
А колко серии се очаква да е новият сезон  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 999
Супер, само 1 седмица остана. Grinning

# 20
  • Мнения: 1 715
А колко серии се очаква да е новият сезон  newsm78
Ами съдеики по предните сезони не по малко от 22-23

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
аз съм фен на тери. великолепна е. сега чета книгата й прегорели филийки. започвам да я харесвам не само като актриса и визия, но и като стил на писане. страхотна е!

# 22
  • Мнения: 803
аз съм фен на тери. великолепна е. сега чета книгата й прегорели филийки. започвам да я харесвам не само като актриса и визия, но и като стил на писане. страхотна е!

А книжката откъде си я купи?

# 23
  • Мнения: 17 546
Аз съм фен на всичките и не мога да определя коя харесвам най-много! Grinning А на общата снимка Фелесити Хъфман какъв бицепс вади Shocked!

# 24
  • Мнения: 663
Прегледах серията за с. 3 и се оказа, че доста неща не помня.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз съм фен на всичките и не мога да определя коя харесвам най-много! Grinning А на общата снимка Фелесити Хъфман какъв бицепс вади Shocked!

А Тери - какви цици!  Shocked

# 26
  • София
  • Мнения: 1 877
аз съм фен на тери. великолепна е. сега чета книгата й прегорели филийки. започвам да я харесвам не само като актриса и визия, но и като стил на писане. страхотна е!

А книжката откъде си я купи?

ot сиела книжарницата в мола.

# 27
  • Мнения: 1 363
що я чаката толкоз тази глупост? да не сте главните героини там?  newsm78

# 28
  • Мнения: 17 546
що я чаката толкоз тази глупост? да не сте главните героини там?  newsm78
Аз лично - щото никога няма да съм отчаяна съпруга та да видя к'во е!  Mr. Green Пък на теб ти се струва глупост, може би, защото ти е писнало да гледаш отчаяната си съпруга в къщи, та да гледаш и подобен сериал, м!? Whistling

# 29
  • Мнения: 1 715
Пък на теб ти се струва глупост, може би, защото ти е писнало да гледаш отчаяната си съпруга в къщи, та да гледаш и подобен сериал, м!? Whistling
Тя  съпругата му ако е такава то това е благодарение и единственно на него

Общи условия

Активация на акаунт