Имате ли постоянни болки в гьрдите ?

  • 1 914
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Боляха ме много първите 3 месеца, особено нощем. След това не. Нормално е, не се притеснявай  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
нормално е да болят, моите при допир най-боляха иначе на моменти, ту така, ту така, но нито повръщането, нито болките в гърдите са добри или лоши признаци - просто са нормални състояния при бременност, при това съвсем не задължителни...Wink

Това с болките в гърдите продължи при мен около месец.
Дуфастона няма нищо общо и аз пиех, но болките в гърдите си ги имаше  преди да почна с него.

# 17
 И аз имам от съвсем началото и до сега!
Понякога болката е сякаш ме бодат с игли в зърната,понякога намалява.
Не се притеснявай всичко това е нормално.Даже да ставаш в 3  посред нощ да ядеш припечени филийки.
 #Crazy  chef

# 18
  • Мнения: 100
Мен ме боляха първите 3м после чак деветия

# 19
  • Мнения: 1 044
Мен ме боляха гърдите от самото начало. Понякога много силно ме боляха-чак си мислех, че ми има нещо на сърцето. Бяха също чувствителни на допир, не търпях дрехи по едно време! А понякога болките отшумяваха и все едно нищо не е било. От 4тия месец имах и спонтанни изтичания на кърма. Приде да потече коластра, ме наболяваше по-силно, след изтичането болката затихваше. Явно някаква подготовка на организма бе това. След като родих имах кърма за две бебета! Laughing

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Боляха ме не гърдите, а зърната, направо на моменти пареха и това беше през цялата бременност. Мислех, че това ще ми пречи да кърмя, но ето вече близо 14 месеца кърмя и не ме боли.

# 21
  • Мнения: 1 104
Аз също имах болки, не постоянни, но доста често се случваше в началото на бременността. Към 4 месец всичко отмина.

# 22
  • Мнения: 438
Само в началото ме боляха първите 6 месеца и то не беше точно болка а по-скоро бодежи.От 6 месец не усещах нищо,но за сметка на едно друго... и така.Индивидуално си е според мен.  Grinning

# 23
  • Мнения: 115
Аз ги усещах непрекъснато напрегнати и от време на време болезнени при допир, но всичко отминава ........ ама каква форма имаха  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 621
Не са ме боляли непрекъснато гърдите!
Peace

# 25
  • Мнения: 8 917
Не са ме боляли гърдите.

# 26
  • Мнения: 3 621
Мен гърдите ме полят почти постоянно , но трябва да се изтрае

# 27
  • София
  • Мнения: 2 658
и мен ме боляха много в началото и моят лекар от Майчин дом ми каза, че това било хубаво, наред били нещата.

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз в началото бях с Утрогестан, което е като дуфастон и доста ме боляха гърдите.
Нормално е да те болят повече от Дуфастона.

# 29
  • Мнения: 30
И аз имам от съвсем началото и до сега!
Понякога болката е сякаш ме бодат с игли в зърната,понякога намалява.
Не се притеснявай всичко това е нормално.Даже да ставаш в 3  посред нощ да ядеш припечени филийки.
 #Crazy  chef

Аз съм в 15 г.с. и при мен е същия случай до момента. Кръст, корем, гърди, всеки различно го боли. Мене всичко на наведнъж, но винаги споделям с докито за по-сигурно.
Леко бременеене на всички бъдещи майчета и стискайте зъби.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт