Лунна диета 26.09. /сряда/ от 22.45 ч.

  • 6 646
  • 211
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Запис и от мен  Mr. Green
Хареса ми да лунувам- къде ден, къде три, но се чувствам добре. Така че бройте ме и мен отново.

До лунуване   bouquet

# 16
  • Мнения: 634
Запис Hug
аз съм стриктна, но нямам време да ви пиша   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 149
Хайде и аз да се наредя на хорото Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 635
 И аз съм с вас, но почвам в сряда, все пак сряда 22.45 си е почти четвъртък. Значи четвъртък съм на вода, а сряда и петък на фреш. Успех на всички и честито нова тема.

# 19
  • Мнения: 2 159
и аз и аз съм тук Hug
ще карам пак 3 дни на вода и кафе Peace
миналия път бях -2кг сега не вярвам да смъкна толкова, но колкото пак е нещо Mr. Green

# 20
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
И аз съм с вас. Само дето мисля утре и в петък да хапна и риба покрай салатките, че кърмя и ще се трупясам някъде. Иначе четвъртъка неотклонно ще я карам само на чайчета.

# 21
  • Мнения: 2 159
bob4enka браво на теб Hug
аз лунната и изобщо диетите си ги позволих чак към края на 10-тия месец от кърменето Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 092
естествено и аз съм в кюпа Mr. Green- просто не пропускам да лунувам Peace
само да направя едно уточнение сега предстои ПЪЛНОЛУНИЕ    bouquet

# 23
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Браво Криси отново хубава темичка  newsm10
И аз съм с вас...от утре почвам на сокче -->домашно от малини или къпини ще видим...
Успех на всички лунуващиииии[/glow]

# 24
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
bob4enka браво на теб Hug
аз лунната и изобщо диетите си ги позволих чак към края на 10-тия месец от кърменето Mr. Green

Абе мисля си, че един ден в седмицата само на течности няма да навреди на кърмата ми. Ето миналата седмица пробвах и нямаше негативен ефект. Важно е да пия повечко  Peace

# 25
  • Мнения: 330
bob4enka, все пак внимавай. Нали знаеш че лунната пречиства организма, а това което се изхвърля, се изхвърля и чрез кърмата.

Криси, браво, имаше нужда от нова темичка, много добре си се справила   bouquet

И аз съм с вас и ще лунувам. Само по време на същинската лунна обаче, че днес съм на рожден ден и ...  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 1 635
Исках да питам, дали да я правя, ако има опасност от грип?
Йогите по принцип са за един пречистващ ден в седмицата, без оглед на моментното здравословно състояние.
Но мъжът ми се е разболял и ме е страх да не пипна и аз грипа. Все пак вечер не спи с маска. А и на бебето му предстои ваксина тази седмица. И се чудя какво да правя. newsm78 То за бебето каквото може да се направи го правя, ама е ясно, че ще контактувам и с двамата. newsm78
Някакви идеи и съвети.

# 27
  • Мнения: 305
Момичета,мисля като за първи път да се опитам с вас с лунната.МаКАр,че надали ще издържа.Вие как го правите,направо ви завиждам.Но благородно разбира се   bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Момичета, не е ли пълнолуние сега?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Момичета, не е ли пълнолуние сега?
Да пълнолуние е Peace

Общи условия

Активация на акаунт