Режим на Пиер Дюкан - 30 част

  • 24 318
  • 607
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 546
Хайде и аз в новата темичка!Вещи    bouquet !Тъ-ъ-ъй .Добре дошла на Дайсичка! Виждам,че вече и резултати има при нея.Браво!  bouquet Временно свалих титлата "отчаяна съпруга" тъй като в момента не се чувствам като такава. Flutter Тези дни смятам да изневеря съвсем съзнателно на мосю Дюкан,но след това обещавам да се върна в редиците. Laughing Днес голямо чистене,готвене,ядене и чакане беше.Желая на всички приятен следобед и още по-приятна вечер. Hug

# 16
  • Мнения: 1 241
Запис
Вещи   bouquet  bouquet  bouquet, пропуснала съм ти р.д.-пожелавам ти всичко най-хубаво Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 730
ще черпя цялата група с каквото ви душа иска !!!  
Дано дотогава и ние да сме стопили и задържали килата, та да можеш да черпиш наистина с каквото душа иска.  Joy Щото мойта душа иска едни работи... мазна банчика например. Banghead

# 18
  • София
  • Мнения: 2 613
Дори- на мен така вчера ми се дояде торта- бисквитена, ама направо така ми се дояде, че #Cussing out Ама се удържах, разтворих си степче в една Култура (намерих най-накрая) и така се разминах с тортата Grinning

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Мама 007, приятно изкарване с половинката и умната, да не минеш след някой ден в групата на надебеляващите  luvbed

# 20
  • Мнения: 504
ще черпя цялата група с каквото ви душа иска !!! 
Дано дотогава и ние да сме стопили и задържали килата, та да можеш да черпиш наистина с каквото душа иска.  Joy Щото мойта душа иска едни работи... мазна банчика например. Banghead
Не може ли едно огроооомно парче шоколадова торта?  Embarassed

# 21
  • Провинция
  • Мнения: 313
Здравейте!По едно кафенце за всички, послучай новата темичка
Аз килограмите съм замразила-сега свалям само сантиметри(и то доста).
За тези дето не пият кафенце,или им е студено запарих чайче.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 613
Пухче, и аз свалям на сантиметри- ханша ми е вече 94 см Crazy

# 23
  • Мнения: 402
Пухче, важни са сантиметрите, много ти се зарадвах, ти си голям майстор на кафетата, цял каталог си имаш, а?

# 24
  • Мнения: 402
Ралче, още 4 см. и ще конкурираш мерките на Венера Милоска!   bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Торти, банички, шоколади?!?!?!?!?!?!


# 26
  • Провинция
  • Мнения: 313
А,не нямам каталог.Всички са уникати,правя ги в момента.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 245
и аз се вписвам в темата!
май сме хубави на снимките от пловдивската снимка.
Айсче-кога ще пием кафе?
Жужи, нещо се губиш!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 245
Торти, банички, шоколади?!?!?!?!?!?!




На мен пък ми се пие бяло вино...  Crazy ама ме е страх от Вещи...  baby_neutral

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 245
а аз исках да кажа от пловдивската среща

Общи условия

Активация на акаунт