има ли мами завършили геология

  • 5 714
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 700
Познавам един геолог , завършил в СУ, който работи в адвокатска кантора по патентно право.
Прави ескпертни оценки на предложения за патенти с геоложка насоченост.

Да, но фирмата е на брат му Wink

# 31
  • Мнения: 292
Айдеее и тук шпиони #2gunfire

То София само 1 милион население newsm78

# 32
  • Мнения: 50
Аз съм една мама,завършила геология преди12 години,в МГУ,но от 3 години не работя по специалността си

# 33
  • Мнения: 5 807
А къде си работила предишните години и доволна ли си била?

# 34
  • Мнения: 327
Ех, моята болна тема. Така искам да си използвам геоложката диплома, ама пусто за това се изисква да се преместим на другия край на Канада, а моят съпруг не е навит.
Mrs G, а знаеш ли за коя компания е работил бившиия ти съпруг и изобщо може ли да дадеш пове1е подробности?   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 175
croco1, доколкото знам геолози търсят и в Англия. Зная, че съвсем лесно получават работна карта, а и заплатите са прилични.

# 36
  • Мнения: 50
Работих като геолог на въглищен рудник,харесваше ми....ама взеха,че ги ликвидираха и сега само си спомням.За съжаление не знам език и ще ми е трудно да се реализирам в чужбина

# 37
  • Мнения: 5 807

А защо трябва да изкара Минно геоложкия,от СУ тя излиза геолог и мисля,че може да изработва геоложки доклади на инвестиционните проекти?Не съм ли права?
Значи в СУ е приложна геология т.е. не е обвързана със строителството. В МГУ - то има инженерна геология или да го обясня по лесния начин - наредбата изисква геолога да има инж. отпред, а софийския ти дава геолога без инж. Даже конкретно за варна една от геоложките е завършила именно СУ със специалност геология. Цял живот това е правила и когато правят камарата на инженерите я оставят без правоспособност. Следват дела и т.н. и сега жената си прави геоложки доклади.
[/quote]Кое е по-добре да има инж. пред титлата геолог или да няма инж.,да е само геолог?

Общи условия

Активация на акаунт