Рамки и ФОТОШОП - 41

  • 42 861
  • 640
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 271
Малена,не мисля че се е изчерапала темата.Аз, например,не рамкирам,защото ми се счупи рамката на очилата.И докато станат новите е голяма мъка да направя нещо на шопа.

# 61
  • Мнения: 2 447
Ето я и моята последна рамка Grinning Малко е посна, но...

Така добре ли е?
Специални благодарности на Малена за цветята  bouquet

# 62
  • Мнения: 6 039
да ти кажа, че че е с моите цветя, даже не съобразих в първия момент, но рамката е доста интересна
нестандартна, но много интересна. Определено ми хареса.

леко кламерите стоят в перспектива

# 63
  • Мнения: 2 447
Malenna благодаря  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 2 381
KaРмeНчеТо, тортата и надписа със summer са много готини! Фоновете ще потърся утре, че голямо ровене ще падне - сред около 1000 фона.
Hot SummeR, съгласна съм с Малена за кламерите, ако имаш други смени ги, рамката е много хубава, само те дразнят окото.
П.С. С голяма изненада разбрах и се зарадвах много, че Малена е отключила дневника  Flowers Bouquet

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 23:16 от Vesika

# 65
  • Мнения: 1 941
Разпис  Stop

Весика, липсваше.
Карменсита, много ми харесват туртата  Heart Eyes
Дамаянти, нищо не казваш за новото бач>???!!!

# 66
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Кош, гледам почти в един стил сме творили. Понеже мацките са се изнесли в другата тема и май няма кой да забележи красотите, които творим... Аз ще те похваля  Peace! А бебока кой е? Как само се гледат - недоверчиво!

Хот, харесва ми... И котаракът е голям сладур... Намерихте ли стопани на котараците?

Ако има кой, нека коментира тази рамка Thinking

# 67
  • София
  • Мнения: 2 176
Май  май няма , всички ги хвана липсата  ooooh!

# 68
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
О, Кош, сега видях, че бебчето е племеникът на мъж ти. Ама му отива!

# 69
  • София
  • Мнения: 4 033
Мира, последната ти рамка мноооооого ми харесва!!!

Аз пък нямам време да правя рамки, а иначе бих правила това по цял ден Mr. GreenДомашния комп още не работи като хората, ама мъжа нали е зодия инат чак сега се предаде и ще го носи на майстор.А в работата - много работа , че изоставаме със сградата, а награди гоним ooooh!.Не мисля , че темата се е изчерпала, просто е началото на учебната година и сигурно повечето са ангажирани с подготовката, с покупки за новия сезон, със зимнина и т.н.

# 70
  • Мнения: 4 116
Хот, много кефи снимката!!!
Кош, страшно му ходи на твойто мъж такъв бебок  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 447
Хот, харесва ми... И котаракът е голям сладур... Намерихте ли стопани на котараците?
намерихме на другите котета стопани и само тази маца си търси все още:love:
Ted_cat благодаря Grinning

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
няма много продукция, да не би темите вече да се изчерпаха ? newsm78
Прави се зимнина  Wink

Мира, като знаеш, че харесвам нещата ти, изказвам моето мнение, като не ангажирам никого. Мисля , че тази точно си я правила "на бързо". Снимките са доста тъмни, като на тази горе в дясно детенцето въобще не се вижда. Идеята ми харесва,  но цялата композиция ми се струва доста мрачна. Във фона ще е по-добре ако сложиш малко зелени четки, или пък да избереш нещо по-шарено и по-весело, като за детенце, което си играе  Thinking, белия кант ми се струва, че ще е по-добре ако е друг цвят, например червен  ..Ох, ...  ooooh! май се поулях. Така виждам нещата аз. Това не значи, че други няма да я харесат, както и ти самата. За себе си знам, че ти можеш много повече.  Peace

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 10:58 от mle4ko

# 73
  • Мнения: 6 039
няма много продукция, да не би темите вече да се изчерпаха ? newsm78
Прави се зимнина  Wink

дали някой няма да ме изненада и да направи на мен? newsm78

# 74
  • Мнения: 1 182
няма много продукция, да не би темите вече да се изчерпаха ? newsm78
Прави се зимнина  Wink

дали някой няма да ме изненада и да направи на мен? newsm78

Аз зимнина не правя, иначе щях да ти направя!


Аз си правя рамки


Общи условия

Активация на акаунт