Манипулаторите

  • 1 479
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Е,как да кажа...все едно за себе си да напиша нещо! Mr. Green

Мисля, че не си тоя тип...
Минзухар!!!
Оби4ам те!
Кажи къде да се видим да те 4ерпя!   bouquet

Леле боже, колко вълнуващо могло да бъде у форума  Embarassed   Grinning

# 16
  • Мнения: 2 401

Ама хич не съм съгласна...  те са може би .. хитри, което е по-различно.

# 17
  • Мнения: 5 370
Най-големият манипулатор у дома е.....синът ми. Mr. Green Mr. Green Върти на малкия си пръст иначе коравите си баба и баща. Топи ги като масло "Президент" в тефлонов тиган. Само аз му се опирам и затова съм нелюбим родител. Laughing
Ама не ми пука особено, щото лесно се измъквам по тъча с "той иска ти да го приспиш, миличко". Mr. Green
Извод-и аз съм манипулатор. bowuu

# 18
  • Мнения: 516
Хитрите хора са умни хора. Не бъркай вродената интелигентност с придобитите знания.

# 19
  • Мнения: 1 715
При мен не вървят. Малко ги оприличавам на тарикатите, които аз ненавиждам. Не знам дали се реализират по-лесно, зависи на кого ще попаднат, така че е относително.
Peace

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На това ли му се казва емоционална интелигентност ?

# 21
  • Мнения: 2 401
Хитрите хора са умни хора. Не бъркай вродената интелигентност с придобитите знания.

Хич не ги бъркам, ама взе да ми се приспива, утре ще се включа. Хитрите хора са първични, първичните не са умни.

# 22
  • Мнения: 918
Давам им втори шанс, след това у лево. Мисля, че манипулацията е липса на уважение към човека срещу теб. А и всичко се връща.

# 23
  • Мнения: 2 401
На това ли му се казва емоционална интелигентност ?

Има и т.нар. социална интелигентност, ама настина не ми се мисли вече...

# 24
  • Мнения: 918
На това ли му се казва емоционална интелигентност ?

Не мисля, емоционална интелигентност означава, да си наясно с емоциите, които изпитваш, да ги разпознаваш и да можеш да ги контролираш.

# 25
  • Мнения: 2 401
Мисля, че манипулацията е липса на уважение към човека срещу теб.

А хименно!  newsm10    И  аз така го приемам, много ми е обидно подобно поведение - манипулатора подценява интелигентността  на отсрещния.

# 26
  • Мнения: 3 405
До тук само Тони, Djane и Жозефина (за сина си) признаха това, което го има у всеки човек. Естествено е у едни да е в по-голяма степен, отколкото у други.
 Grinning

# 27
  • Мнения: 984
Манипулаторите са хора, които организират нещата според разбиранията си, използвайки околните за свои цели.
В този смисъл - лесен им изглежда живота от страни. В действителност обаче, не са щастливи, нито им е лесно, защото разчитат в повечето случаи на собствената си изобретателност,
която, от своя страна, не е винаги на ниво.
Бидейки под нивото на околните се получават забавни ситуации, в които те са манипулирането от менипулаторите, които в момента са в кондиция. Хихи - обърканко стана, но си е така.

# 28
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Манипулаторите са хора, които организират нещата според разбиранията си, използвайки околните за свои цели.
В този смисъл - лесен им изглежда живота от страни. В действителност обаче, не са щастливи, нито им е лесно, защото разчитат в повечето случаи на собствената си изобретателност,
която, от своя страна, не е винаги на ниво.
Бидейки под нивото на околните се получават забавни ситуации, в които те са манипулирането от менипулаторите, които в момента са в кондиция. Хихи - обърканко стана, но си е така.

Това е най то4но казано  newsm10
А и аз си го имам в къщи  ooooh!
Ама му се опирам  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт