Кажете си честно, използвате ли домашните си спортни уреди?

  • 2 510
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Вечно им се каня, но си оставам само с каненето. Велото го използвам за простор Embarassed, а и малката се катери по него, а останалите уреди -масажор, уреди за корем, въже, гирички си стоят по шкафовете. Наскоро си взех и доста тежък обръч, та все още когато се сетя за него го използвам.

# 16
  • Мнения: 798
Но, както винаги има едно НО. Първо качествен такъв уред е от 500 лв нагоре, т.е.  един съществен разход за семейния ни бюджет. Второ - отнема доста място и трето  / и най-важно според мен/ - уреда трябва да се използва , а не да събира прах и един хубав ден да го пратиш на тавана.  bouquet

Всички тези неща зависят само от теб ... защо искаш да се сравняваш с останалите .

С никой не искам да се сравнявам. Просто ми е интересно дали всички, които имат уреди в къщи ги ползват по предназначение или пак се намират извинения. То е ясно, че зависи от мен. Аз до преди да забременея винаги съм спортувала - аеробика, каланетика и пр. Сега ако се напъна , сигурно пак ще намеря време, но има и други фактори , с които трябва да се съобразя.

Благодаря на всички за отговорите. То май трябваше анкетка да пусна. Чакам и други да се включат...  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 241
Моето мнение е, близо до очите-близо до сърцето, всяка вечер се прибирам изморена вкъщи, хапвам нещо леко и сядам да гледам някое филмче по ТВ-то, но колкото и да ми е изморено или лошо, както снощи, все си казвам айде ще "покарам "кроса за 5 минутки докато гледам , тези 5 минутки често стават час, а като ми се раздвижи кръвта и ми става доста по-бодро и често ми идва настроение за някоя и друга коремна преса  Wink


# 18
  • София
  • Мнения: 2 061
Ползвам си домашния степер поне три пъти седмично. Е, имам периоди на мързел или пък нещо друго, когато позанемарявам домашния фитнес, но.....гузната ми съвест винаги ме принуждава да започвам отново. Тези периоди, обаче продължават не повече от месец......Така че......ползвам го с пълна сила. Имам и гирички, с които правя упражнения - и тях ползвам редовно. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Имам два уреда.
Един велоаргометър и съвсем наскоро си купих кростренажор.
Позлвам си ги.Естествено,защото съм нахъсана.

В крайна смнетка единствено от теб си зависи-дали ще си ги ползваш.

За мен е добра инвестиция,просто защото никога не бих се вдигнала да ходя на фитнес...


# 20
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Наистина е хубаво да се обмисли такава покупка. Аз накупих една камара дребни уреди, които така си събира прах. Последното беше кростренажор.
Истината е, че съм на периоди и понякога го ползвам редовно през ден, докато примерно се наложи да пътувам и прекъсна. После все си намирам оправдания да не започна и така докато започна пак. С две думи повече го ползвам като закачалка. Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 807
Имам много хубав крос-тренажор, който обаче използвам само през уикендите!  Sad
Но всеки ден си казвам, че трябва да го използвам мнооооого по-често и по-продължително!
Но при всяко положение - не съжалявам за покупката му!  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 4 447
Нашето колело не събира прах. Защото е закачалка за дрехи. Или катерушка за малкия....
Даже наскоро се замислих, дали да не го продам, ама все се каня да почна по-редовно със спортните занимания.  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 147
Като прочета темата и си казвам, почвам Hug

# 24
  • Мнения: 1 454
Аз си използвам велоергометъра...сега съм си дала малко почивка защото ми писна, но иначе цяло лято не съм спирала по 40 минути всеки ден...
сега тръгнах на фитнес да разнообразя малко, но мисля след това отново да си се върна вкъщи...

гадно ми е всички да ме гледат в тоя фитнес...и искам фитнес само за жени!

# 25
  • Мнения: 2 492
Нашето колело не събира прах. Защото е закачалка за дрехи. Или катерушка за малкия....
Даже наскоро се замислих, дали да не го продам, ама все се каня да почна по-редовно със спортните занимания.  Laughing

Как ще го продаваш ... нали слабеем .  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 4 447
Как ще го продаваш ... нали слабеем .  Crossing Arms
Rolling Eyes Щом казваш.
 Hug

# 27
# 28
  • Бургас
  • Мнения: 225
Като прочета темата и си казвам, почвам Hug

От тийнейджърка мечтая за велоергометър.Най-накрая се сдобих, на мерака ми да го използвам беше много краткотраен! EmbarassedСега стои като закачалка в детската.Всеки ден си казвам-щом изпратя детето на училище и почвам да карам- ама на пак вися във форума! Confused

# 29
  • Мнения: 3 360
Имам велоергометър и мога да кажа ,че го експлоатирам доволно LaughingИ не струва 500 лв,а наполовина даже...Не съжалявам и за миг,че съм си го купила Naughty

Общи условия

Активация на акаунт