Монодиета направи и от килограмите се отърви !

  • 18 095
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
Le Plaisir, благодаря ти  Hug наистина те затрупах от въпроси, но положението ми е доста отчайващо. Уж целта е да свалям, а аз даже качвам - не от въздуха, де, голям апетит ме гони и само събирам инфо. Онзи ден като погледнах бурканчето, в което цедя кърма  Whistling ами че те кравите не дават такава масленост, толкова дебел каймак не бях правила  #Crazy

# 16
  • Мнения: 498
Лилянчо ,не само с оризовата и много други.Била съм на зелевата супа,на другата монодиета,на японското(но издържах само до третия ден),а също и с мой режим.Естествено през това време съм имала и много прекъсвания,случвало се е да си върна някой и друг килограм,но нали съм си инат и продължавам напред към крайната цел-60кг,после ще се опитам да ги задържа и може да сваля и още няколко килограма.

# 17
  • Мнения: 4 111
Le Plaisir, поздравления! Ще си призная и аз. Сега съм толкова, от колкото ти си започнала. И целта ми е същата като твоята.  Cry
Днес нямам възможност да отида за кисело мляко, но имам литър и половина прясно, дали ще може днес да карам на него, а от утре да започна с киселото? Мисълта ми е дали е проблем два поредни млечни дни.

# 18
  • Мнения: 498
Лилянчо ,естествено,че може да започнеш с прясно мляко,важно е храната да е еднаква за целия ден.Днес почни с прясното мляко,а утре ще го караш на кисело млекце.и не се притеснявай толкова за килограмите,щом аз мога значи всеки може.Вярвам,че и ти и аз ще постигнем желаните килограми Hug

# 19
  • Мнения: 916
Добро утро, момичета!

Ние сме се заформили отбор... Hug Hug Hug

maya, киселото мляко смятам да го направя айрян и така през целия ден да си пия.
Картофите са до 1 кг, по принцип не трябва да се слага сол, но подправки може.



f1ST14ka ,много е хубава темата!!!Браво Hug Hug Hug
Le Plaisir,  Hug Hug  bouquet

Лилянчо, по принцип трябва да се направи 10 дни, е, зависи колко кг-ма имаш за сваляне.
И после може почивка.

Witchy , не мисля , че е проблем!  bouquet


След малко отивам да си направя айряна.

Лилянчо, Le Plaisir е права!

# 20
  • Мнения: 4 111
f1ST14ka, сега разбрах - не се прави почивка след петия ден, а се повтаря. Прави се 10 дни и тогава почивка.  Blush

Le Plaisir, благодаря за куража!  Hug

# 21
  • Мнения: 916
Да, а може и без почивка...например 15 дни...стига да се издържи! Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 916
Да ви почерпя с кайвенце и да си пожелаем успешен старт и мнооого свалени килограми и сантиметри!

# 23
  • Мнения: 498
Аз мисля да направя пет дни,както е написано и шестия ден пак да съм на моно,но нещо извън списъка и после пак да повторя петте дни.Междувременно ще правя и лунната.

# 24
  • Мнения: 135
f1st14ka страшна тема  Hug     много,много благодаря.Ами сутринта се претеглих и бях 67кг, нормалното ми тегло е 52кг.По време на бременността качих 36кг, и сега водя люта битка с тях. Днес киселото мляко си го насипах в купички и си определих часове за хранене, но бях поканена на рожден ден и изпих една малка бира/мамка му,това беше гадна конспирация срещу мен Twisted Evil/, а една купичка ми остана. Стискайте ми палци утре да съм по съсредоточена  bouquet

# 25
  • Мнения: 135
Le Plaisir, благодаря ти  Hug наистина те затрупах от въпроси, но положението ми е доста отчайващо. Уж целта е да свалям, а аз даже качвам - не от въздуха, де, голям апетит ме гони и само събирам инфо. Онзи ден като погледнах бурканчето, в което цедя кърма  Whistling ами че те кравите не дават такава масленост, толкова дебел каймак не бях правила  #Crazy
Joy ееееееееее НЕ МОЖЕ да бъде!

# 26
  • Мнения: 916
nin4 ,  Hug   bouquet

Аз днес си хапнах 3 кофички  Embarassed....
Дано от утре да сме по-стриктни!

Лека!

# 27
  • Мнения: 135
nin4,   bouquet

Ама защо ще пишеш чак след 5 дни ?

Колко имаш да сваляш?

Моите начални к-ми : 66

 Да, правила съм я преди 4-5 месеца.Тогава бях 79 кг и свалих 7 кг за 10 дни.

... явно волята ми се е изпарила, но дано сега успея да я довърша.
с тебе съм Hug

# 28
  • Мнения: 523
Добро утро!  bouquet
Реших и аз да се пробвам с вас! Hug
Но имам въпрос- мога ли да използвам диетична сол? newsm78
И така начален старт-75кг ,надявам се да се оттърва поне от 2
ooooh! Praynig ooooh!

# 29
  • Мнения: 916
Добро утро и от мен!
Днес съм на броколи...за други зеленчуци не се сетих Rolling Eyes

*=*KиСчЕ*=*, ами аз си слагам сол...дано да не влияе.Иначе е блудкава работа. Sick

Общи условия

Активация на акаунт