Монодиета направи и от килограмите се отърви !

  • 18 131
  • 310
  •   2
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: 31
Край реших. От утре съм с вас. Правила съм я тази диета и преди,за 5 дни свалих 3 кг. но после бързо ги върнах. Та това ме притеснява повече, как да задържа килограмите. Имам да свалям 4 кг. Успех на всички

# 272
  • Мнения: 518
Здравейте!
От днес съм с вас - преди малко си хапнах 2-та активия и това ще ми е. От седмица съм на диета , но не на моно , аз сама си преценявах какво да ям. Почти моно , почти глад Crazy
Не знам колко съм свалила но са видими , особенно по паласките и гърдите ooooh! ooooh!
Утре ще я карам на зеле. Ще се отчета след 5 дни пък да видим. Имам да свалям 15-20 кг Crazy
, за 2 месеца се надявам да ги сваля , как мислите дали ще стане?
И пишете по често не на 5 дни веднъж Peace

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 17:01 от mama tedinka

# 273
  • Мнения: 518
Аз са се отчета - днес я карам само на зеленце , утре е любимата ми част картофките.

# 274
  • Мнения: 917
magie_nklv    Hug  какъв е резултата досега  newsm78
mama tedinka   Hug мисля, че няма да е драстично ако отслабваш по 2.5кг седмично (8седмицих2.5кг=20кг)

аз днес ще съм на зеленчуци  Party
не съм се мерила, но панталона ми пада  Crazy

# 275
  • Мнения: 518
boncuk кои ден ти е?
Аз днес съм на картофки , винаги си разпределям храната за 2 хранения- обед и вечер.
Утре съм на лунната и ще я карам само на течности (прясно мляко и доматен сок) и пак се връщам на яйчицата на другия ден.

# 276
честно да ви кажа съмнявам се да има някакъв ефект.май истината се крие в глада.толкова неща съм пила без никакъб ефект Cry
[

# 277
  • Мнения: 518
честно да ви кажа съмнявам се да има някакъв ефект.май истината се крие в глада.толкова неща съм пила без никакъб ефект Cry
[
Всеки организъм е различен , а и тук не се яде много. Аз не спазвам много грамажите , винаги хапвам по малко. Преди години бях на Японско чудо и отслабнах с 20кг за едно лято (е имаше и гладни дни).
Аз съм казала че ще отслабна , не се отчаивай. Повярвай в себе.

# 278
  • Мнения: 290
Привет момичета!
Да се разпиша - от днес започнах с киселото мляко.
Надявам се да издържа до края.

# 279
  • Мнения: 488
От утре съм с вас. Пак. За пореден първи път. Ако продължавам да имам толкова работа, както напоследък, ще издържа. Поне не се готви в тая диета, а "продуктите" за нея винаги ги имам у дома. За сега - чао. Стискайте палци на третия ден!!! Ще се отчитам в събота.

# 280
  • Мнения: 518
Днес лунувам , утре продължавам с яйчица Peace
Искам по бързо да сваля килограмите и да вляза в лятните си дрехи Sunglasses
Абе само аз ли съм на диета , хайде бе хора пишете.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 17:00 от mama tedinka

# 281
  • Мнения: 290
mama tedinka и аз започнах вчера,утре съм на картофки.
Резултат за два дни 1кг
Да ви питам-разрешава ли се сол на картофките и яйцата?

# 282
  • Мнения: 913
Да следя.Аз имам 5-6 кг.за сваляне,ама нямам воля Embarassed.Не знам дали ще издържа?!

# 283
  • Мнения: 485
МОмичета здравейте! Препрочетох малко от преди, но в момента нямам много време да изчета всичко. Моля ви да ми отговорите има ли ефект от тази диета? Споделете....благодаря ви предварително Hug

# 284
  • Мнения: 2 159
Някой прави ли я да започвам и аз, че сама няма да се справя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт