Монодиета направи и от килограмите се отърви !

  • 18 112
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 498
Вчера сгафихх, уж лунувам и си пия прясно мляко , а то не можело-прясното мляко било храна.
Сега си хапвам яйчица, а утре ммммм пиленцее. През уикенда няма да ме има но да знаете , че съм с вас. Много воля и ще стигнем до желаната цел Hug

# 286
  • Мнения: 2 159
е значи аз съм на айрянче днеска Wink
бях правила преди време монодиета, но беше с ориз вместо картофи, имах резултати, лошото е че бързо си върнах килцата Confused
сега ще видим

# 287
  • Мнения: 498
За килограми и за колко време ги свали?
Е то зависи колко имаш да сваляш , но все пак...

# 288
  • Мнения: 2 159
като правих диетата септември я комбинирах с лунуване започнах от 63,2 кг  и след 7 дни бях 59, май не е нещо особено, ама аз свалям много бавно Confused
сега тръгвам от 63, 6 кг пък ще видим
Само, че от кафето с малко мляко не мога да се лиша Blush

# 289
  • Мнения: 498
като правих диетата септември я комбинирах с лунуване започнах от 63,2 кг  и след 7 дни бях 59, май не е нещо особено, ама аз свалям много бавно Confused
сега тръгвам от 63, 6 кг пък ще видим
Само, че от кафето с малко мляко не мога да се лиша Blush
Според мен такива малки прегрешения са позволени , не се задълбочавай чак толкова Peace

# 290
  • Мнения: 2 159
mama tedinka Hug завиждам ти за утрешното пиленце, по-бързо да стигам до него Mr. Green

# 291
  • Мнения: 498
Аз се колебая като направя моното 10 дни , да се прехвърля ли при японките или пак да продължа тук. Смисъл моно-японска-моно и така, да ги редувам.

# 292
  • Мнения: 2 159
аз обаче се поизложих с млякото, сега се надявам на зеленчуците да нямам фал Simple Smile

# 293
  • Мнения: 498
За една седмица резултата е -2кг, а хапвах дори по малко незнам защо така,но се теглих вечерта , а бях пила много течности. Смятам още 5 дни моно и после 14 японската , та да видим.
Видимо ми личи че съм отслабнала,панталона ми пада ама -2кг, странно.
Утре съм на зеленчуци , взех си замразени 400гр. -морков,карфиол , абе летен микс.

# 294
  • Мнения: 154
Аз я почвам отново от утре , дано този път се справя по-добре , имам някакви тъпи 5 килограма да свалям , ама волята ми се е изпарила и това си е. Сега съм си купила и карта за фитнес и от утре почвам диетата и се надявам на много добри резултати. Успех на всички!  Hug

# 295
  • Мнения: 126
Пак съм тук и пак започвам от начало. Тези дни не бяха рожденни дни и гостита Embarassed
Днеска съм на айрян . Хайде момичета, кой започва с мене Peace

# 296
  • Мнения: 2 159
ох ами аз се провалих Blush
днес трябваше да съм на картофи ама събота и неделя по-добре да не разказжам какво стана Sad
така че ще взема да я започна отначало, mi_di с теб съм Hug

# 297
  • Мнения: 154
Вчера изядох мляко и половина и малко , съвсем малко царевичен хляб , но после изгорих калориите във фитнеса. За минуси не знам. Днес съм на зеленчуци  Mr. Green.

# 298
  • Мнения: 498
На мен ми е картофен ден , прегрешения никакви от началото на диетата Peace(с изкл. на малко захар в чая)

# 299
  • Мнения: 2 159
уффф аз продължавам да прегрешавам Mr. Green
ядох зеленчуци ама си сложих малко сиренце, да не говорим за кафетата с мляко
май ще я повтарям пак, но ще гледам да удържам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт