Връзка между режима на бебето в корема и след раждането?!

  • 1 643
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Който не го е изпитал, няма как да знае!  Hug
Но от отговорите се вижда, че и го има и го няма! А дали е режим, или просто навик за сън, никой не знае!  Peace
Аз не съм я карала на сила да спи! А тя още от първият месец си спи без да се буди да папа! През бременността пак така си кротуваше нощем! Абе бебешка му работа!  Joy baby_neutral Joy
Дано само като порастне пак да си е така кротка, но за това рецепта няма!   Praynig

# 16
  • Мнения: 77
Бебето си има собствен режим на сън, независим от моя. То се буди в определени часове всеки ден, и не ме буди, когато аз спя. Реагира на звук и допир.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 354
в първия месец след раждането режима е ясен :само ядене и сън!
От време на време рев заради колики. Това е. В корема няма колики, така че ... явно режима се променя  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 793
Според мен няма връзка, Пламена в 10,30 вечерта беше най- активна в корема ми, сега в това време вече спи като пън  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Не мисля, че иа връзка и изобщо не мисля, че има някакъв определен режим докато е в корема.
Ако трябва да сравнявам, мога да кажа, че когато бях бременна, си лягах все в ранните часове, изобщо винаги съм си лягала много късно. Николай всяка вечер почти заспива към 10, че понякога и по-рано. Peace

# 20
  • Мнения: 5 362
Не мисля, че има връзка, както и не мисля, че има изобщо някакъв режим на бебето преди раждането.
Абсолютно съм съгласна Peace

Реагира на звук и допир.
Ти на това режим ли му викаш?

Бебето си има собствен режим на сън, независим от моя. То се буди в определени часове всеки ден, и не ме буди, когато аз спя.
Когато се роди пак ще е така.Няма да се съобразява с това спиш ли или не Wink

# 21
  • Мнения: X
Ами, режим.........няма такова нещо.

# 22
  • Мнения: 1 426
Режим в корема на майката  newsm78
Това като оная тема миналия месец - докато сме бременни какво да му четем на глас  Laughing

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз си мисля, че няма зависимост!

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А как разбираш кога спи newsm78, то може да спи и пак да мърда Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 606
Има зависимост с бременността на майката. През цялата бременност работих нощно време. Сега бебчо играе между 1 и 3 през ноща. Баба му се чуди как може да спи толкова спокойно през деня, няма на кого да се метне и двамата с мъжа ми сме нощни птици и спим до късно.

# 26
  • Мнения: 1 910
Ако се брои мятането денонощно и енергично...и сега го прави.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт