Моля да ми помогнете - вероятна нежелана бременност

  • 3 954
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 758
тест
аз като бях бременна с Дияна имах много големи болки в корема
ходи на гинеколог

# 16
Ами купих си и си направих тестове UniMark professional .Стори ми се странно че тестовете бяха много евтини 2,60лв за два теста???Та първият си го направих в седем вечерта и даде отрицателен резултат -1 чертичка ,вторият го направих към 9 часа същата вечер и тои даде 1 чертичка.Та според вас мога ли да им вярвам или не??? защото на лекар не ми се ходи
Благодаря предварително за всички отговори

# 17
  • Мнения: 229
Трябваше да изчакаш и поне единия да го направиш сутринта. Аз сигурно за 20 път Simple Smile  ще пиша че на мен два теста ми бяха отрицателни и то след като ми закъсняваше. Втория го направих поне 5 дни след първия. Чак на 20 ден от закъснението се показа втората чертичка.
Първите 2 теста правих следобед понеже на тях пишеше че може / в крайна сметка не бяха верни/, последният трети направих сутринта и отчете правилно. Така че вече си знам каквото и да пише на тестовете, аз ще си ги правя сутрин защото концентрацията на хормона е най-голяма в първата урина и шанса да се отчете също е най-голям.
Пожелавам  ти да не си бременна щом не е дошъл момента и стискам палци Simple Smile  thumbsup тестовете да са показали това.

# 18
  • Мнения: 3 200
На мен първия ми тест беше отрицателен, втория със сутрешна урина беше положителен.

# 19
Значи да не разчитам въобще на тези два теста които направих между 7-8 часа вечерта???

# 20
  • София
  • Мнения: 2 952
Кръвен тест е най-сигурен за установяване на ранна бременност, преди на видеозон да може да се види нещо. Прави се във всяка лаборатория, щом не ти се ходи на лекар  Wink
На мен ми отчете две чертички едва на 10-тия ден от закъснението. С първото дете направих теста късно - и аз се излъгах, че ми идва, та късно зацепих какво става  Embarassed

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз пьк Ще vи напомня,4е тези тестоvе имат сигурност до 99 процента.МНОГО е малкa vероятноста да те "излажат" и дvата.
Много тестоvе сам си праvила(е не са 4ак толкоvа много де) и нито един от тях не ми е показал греШен резултат.

# 22
  • Мнения: 1 616
На мен два теста, направени на първа (сутрешна) урина, ми показаха отрицателен резултат- "отрицателният" резултат вече е на 5 месеца Laughing  Laughing  Laughing Симптомите ми бяха като за идване на цикъл- подути гърди и засилване на влагалищната секреция. Нека лекар си каже думата..

# 23
Ами то аз така като гледам всички който са изкарали отрицателен резултат казват че са били бременни аз тъкмо се бях успокоила че няма нищо и сега пак Sad

# 24
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
EХЕ,споко Laughing ,на мен няколко пьти ми показа отрицателен и не бях бременна.
Ако можеШ се опитаи да спиШ спокоино тази ноЩ,пьк утре пробvаи пак с тест .

# 25
  • Мнения: 823
На мен ми се е случвало да ми закъснее 2 седмици и да няма бебе. Така, че може и да са ти отчели правилно резултата тестовете. Направи си още 1-2 след няколко дни, ако все още няма менструация. Успех! След като не искаш, стискам палци да не си бременна!

# 26
  • Мнения: 1 771
Цитат на: nimfetka
На мен два теста, направени на първа (сутрешна) урина, ми показаха отрицателен резултат- "отрицателният" резултат вече е на 5 месеца Laughing  Laughing  Laughing Симптомите ми бяха като за идване на цикъл- подути гърди и засилване на влагалищната секреция. Нека лекар си каже думата..


И при мен първия тест беше отрицателен. След една седмице правих втори на друга фирма и беше положителен. Резултата в крайна сметка е Кристиян на 25 дни.

# 27
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
Пък при мен тестовете бяха точни!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Ивето
Първо искам да кажа че този сайт е великолепен и много хора могат да намерят полезна информация в него.
Та имам един въпрос към вас който ме тревожи исключително много .
Месечният ми цикъл закаснява с 5 дена /днес е петия ден/, а имам болки в кръста от два дни и каточели трвбва да ми дойде а то Sad Проблема е че не желяа бременност и се притеснявам данеби да съм забременяла - четах в сайта доста неща за бременноста и признаците и ,но не забелязвам нито един от симптомите при мен - нито гадене сутрин ,нито болки в стомаха нито нищо.Доста се притеснявам и искам вашето мнение ако можете да ми кажете как мога да разбера бременна ли съм?

можеш да си направиш и кръвен тест за бременност - той ти дава 100% верен отговор. Ако си брменна  в св. Лазар абоерта с вакум е 500лв, в клиника д-р Домусчиеви пак с вакум е 120. Не притеснявай. Казвали сами, че не боли

# 29
  • Мнения: 242
И аз мисля че тест като за начало е добре. Но ще ти кажа какво казва едва лекарка - ако теста е положителен то значи е положителен, но ако е отрицателен - то не винаги значи отрицателен. Но ако изкаш изчакай още 2 дни - тестовете са сигурни поне на седмица закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт