Позволявате ли да ви се качват на главата

  • 2 026
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Понякога, но рядко  Thinking

# 16
  • Мнения: 505
На мене ми се качват на главата най-редовно близки и далечни. Най-нелюбезно пропускат момента с питането дали позволявам и си се качват направо. И не само се качват, ами не слизат от там.

# 17
  • Мнения: 1 813
В последно време не знам кой не ми се качва на главата.Май само кучето  Thinking

# 18
  • Мнения: 60
Синът ми се опитва и понякога успява.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Не се и опитват даже.

# 20
  • Мнения: 179
 NaughtyМного рядко

# 21
  • Мнения: 386
играя го непукист и че не давам да ми се качват на главата, но понякога търпя, обаче никой не го разбира, нито пък го оценява. затова май е по-добре като боцкам с рогцата.

# 22
  • Мнения: 750
Има една приказка.....Когато позволиш на някой да ти се ка4и на главата......Той запо4ва бавно да сере!
 По темата-не допускам да ми се катерят по главата!

# 23
  • Свиленград
  • Мнения: 269
За жалост да, позволявам да ми се качват. Аз им подавам пръст, а те изяждат цялата ръка. А трябва да се отуча. Mr. Green
newsm10 smile3512

# 24
  • Мнения: 2 353
  Непрестанно ми се качват на главата. Веднъж месечно ми писва и ги изтръсквам нежно с точилка и скандал. Цигулка и цигли. Бива да си поиграят, но като започнат да преиграват рестартираме. Слушам спортни новини, извинявам се  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 474
Не винаги  Party

# 26
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
малката се катери по моята, аз по главата на мъжо, той - да му мисли Crazy Crazy Crazy

# 27
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
На децата си позволявам!  Wink

# 28
  • Мнения: 3 835
И да, и не. Да, защото съм прекалено толерантна и разбираща, отчитам си го като абсолютен минус. Не, защото, който и да има неблагоразумието да ми се качи на главата, сам установява, че там не е комфортно и слиза. По бързата процедура.

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
На мене ми се качват на главата най-редовно близки и далечни. Най-нелюбезно пропускат момента с питането дали позволявам и си се качват направо. И не само се качват, ами не слизат от там.
моят слу4ай!

Общи условия

Активация на акаунт