Пристрастена съм към шоколада!

  • 3 162
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 269
И аз така. Като видя шоколад под каквато и да е форма озверявам!
Предполагам, че е нелечимо...
Ама пък колко е вкуснооооо!
Отивам да инспектирам шкафа с лакомства за някое забравено парченце шоколад! Crazy

# 16
  • Мнения: 1 568
Добре че ме подсетихте с тази тема hahaha
Айде ,да ми е сладко Joy

# 17
  • Мнения: 4 733
 Гаднярки Crossing Arms На работа съм, не ме пускат до магазина и ми текат лигите върху клавиатурата  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 2 070
Откакто правя редовен секс не съм такава маниячка на шоколад. Но има дни, в които си купувам  и изяждам по един цял за отрицателно време. Милка с лешници, разни варианти на Своге обичам, абе всякакви. По едни път в седмицата някъде пия и горещ шоколад. На твърдо съм обаче, вафли отдавна не купувам, направо шоколад. Понякога Републики някакви.

# 19
  • Мнения: 211
Аз реших да се поогранича със сладките работи и като видя нещо сладко си казвам наум "на тази вафла/шоколад й познаваш вкуса, така че няма да е нещо ново и по-добре не го яж".
Иначе,ако не се огранича ще стана 100 кила,а фигурата ми е предразположена към затлъстяване.

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да основем клуб на Анонимните шоколадохолици

# 21
  • Мнения: 442
гаднярки такива!  Crossing Arms
няма да влизам повече тук. мислех, че тук си се оплакваме. Sad

# 22
  • Мнения: 7 474
И аз обичам много всичко шоколадово  Crazy



# 23
  • Мнения: 698
Шоколад ли? Аз не съм толкова самокритична.

 Joy

Присъединявам се към клуба на (полу)анонимните шоколадохолици.  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 568
Сори,съвестно ми е ама.... newsm78 нека ми обаче ,сега моето дупе ще се мятка,а вашите ще са малки стегнати Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 386
аз бях така...
и понякога все още съм (по време на цикъл)
единственият начин да спреш сладкото е да не го ядеш, защото ако хапнеш, след 1 час пак ще ти се яде заради спадането на кръвната захар. освен това ако ти се дояде и издържиш 30 мин без да хапнеш няма да ти се яде сладко, защото кръвната захар ще се е нормализирала.
и още нещо - днес пробвах на линдт шоколад с люта чушка мммммммммммммммммм

# 26
  • Мнения: 1 424
И аз обожавам шоколад  Crazy
Ако нямаш сериозни проблеми с кг или някаква болест, хапвай на воля   bouquet

# 27
  • Мнения: 263
Здравейте, винаги съм обичала да си похапвам сладичко (основно ако е нещо шоколадово eat )но вече май се оливам,щото непрекъснато търся нещо сладко, даже предпочитам като се храня да започвам от десерта. Та се чудя дали това е нормално и на какво се дължи евентуално newsm78.Мъжа ми казва че от толкова сладко ще изкукуригам newsm57.
Не си само ти, споко Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Откакто правя редовен секс не съм такава маниячка на шоколад.

А аз като не съм правила секс от септември 2005 година (не ме питайте повече, не се бъзикам)- представяте ли си как се нахвърлям на шоколада? И аз съм в клуба.   Embarassed

# 29
  • Мнения: 104
 И аз, особено към този нямам никакви задръжки:

Общи условия

Активация на акаунт