Остаряваме бавно, неусетно почти

  • 7 191
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 744
Бууу, ужасна си Laughing Някои и викат и БатМан Mr. Green

# 31
  • Мнения: 184
Единстеното, което искам -  да остарея с мъжа до себе си.
Независимо как, важното е да е с него.
Да дава Господ да се случи!

# 32
  • Мнения: 7 474
От нашите може би Йорданка Христова е пример за достойно остаряване  Thinking

# 33
  • Мнения: 4 744
От нашите може би Йорданка Христова е пример за достойно остаряване  Thinking
Да, много красива жена.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 762
Искам да съм здрава и подвижна, въпреки остаряването. Останалото ще си го наредя според ситуацията.
 newsm10

# 35
  • Мнения: 184
А ти, мила Liske?

# 36
  • Мнения: 604
Мммм, Сюзан Сарандън ми харесва като пример.
Иска ми се да си запазя разсъдъка и да сея добронамерена мъдрост сред пра-внуците, прегърната от пра-дядо им  Joy И да основа в България клуб "Веселите старчета", част от международната ми фондация "Young forever"  Peace

# 37
  • Мнения: 3 447
Всъщност повечето хора изглеждат по-добре, когато поостареят. Погледът изразява много повече неща, преди това е като бял лист. Говоря за нормално остаряване, не за тотално занемаряване и злоупотреби.

# 38
  • Мнения: X
Сигурно е пускано вече, но на мен много ми хареса и реших пак да го пусна, да си го припомним. Хубаво е:
http://ailupus.hit.bg/material/vonegyt/statiq/statiq.htm

# 39
  • Мнения: 386
като ингрид бергман. или като одри хепбърн. или като лорън бакол. или като катлийн търнър. или съм гледала прекалено много стари американски филми като малка?
и софия лорен, разбира се.
От нашите може би Йорданка Христова е пример за достойно остаряване  Thinking
извинявам се, нямам нищо против жената, но тя изглежда понякога нелепо. по-точно като екс естрадна звезда. (90% от хората не знаят името на нейна песен). да не говорим, че чичо нож и леля инжекция си играят по нея от 80те години.

аз съм от лагера на лили иванова. според мен е единствената истинска бг звезда, която има талант И воля. и е наясно с това, което я е очаквало, пък и според мен е направила съзнателен избор да не е баба на 15 прекрасни внучета, а жена със сияние на звезда. което е избор, достоен за уважение. пък и операциите й са я съхранили и са й добри! но в нейното остаряване най-много ме кефи, че и сега е с 200 км/час


# 40
  • Мнения: 2 255
На фасада ще е поносимо,и естествено.,не се притеснявам от това...не пия,не пуша и не трупам отрицателна енергия(което си е важно)...на акъл искам да остарявам прилично...че да си изкуфял е кофти и супер досадно....

# 41
  • София
  • Мнения: 1 481
Съдейки по майка ми и бабите ми, ще да съм от типа жени, които на 13 изглеждат 20-годишни, а на 50 изглеждат на 35. Не се тревожа.

# 42
  • Мнения: 4 292
Не знам дали сте виждали напоследък Мишел Пфайфър, но аз съм страшно впечатлена от външноста и. На 49 години е, а е прелестна.  Hug При това без никаква хирургична намеса. Никога не бих и дала годините, много красиво остарява.
http://www.tialoto.bg/images/slideshows/000003894.jpg
http://www.tialoto.bg/images/slideshows/000003891.jpg

Иначе си мисля че е много важно една жена да остарява с достойнство.  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 3 428
О, не.
Йорданка ми е ... Йорданка.
Ното една естрадна певица не може да ми бъде "еталон" в нито една възраст.
Сега си спомних.
Катрин Деньов.

# 44
  • Мнения: 2 891
Все ми е тая, само да нямам проблеми с костите, че ортопедията ми се очертава като втори дом  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт