Отново фотошопски конкурс!

  • 6 698
  • 165
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Много хубави работи има  Hug Във всичките категории има страхотни неща    bouquet 

# 106
  • Мнения: 1 084
Ето моят недовършен рисуван варуиант, няма да имам време да го оправя и да участвам, затова го поствам тук:

# 107
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Сейдж, много добре е станало! Защо не участва? И кое не му е довършено?

# 108
  • София
  • Мнения: 44 403
а как се качват нешата...парола нещо???

# 109
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
а как се качват нешата...парола нещо???

konkurs1
паролата е konkurs

# 110
  • Мнения: 1 084
Мира, домързя ме да й оправам светлосенките Simple Smile))) Виж ризата колко изкуствено стои Simple Smile))

# 111
  • София
  • Мнения: 44 403
мерси....

# 112
  • Мнения: 2 270

и аз като Сейдж няма да участвам в обличането,поради липсата на време за довършване на мацката

# 113
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Нали се бяхме разбрали да не променяме вече качени снимки  newsm78

# 114
  • София
  • Мнения: 2 087
Нали се бяхме разбрали да не променяме вече качени снимки  newsm78
Кой е променял, бързо да си казва! Mr. Green

Аз сега ги гледах и не видях такова нещо newsm78...но снощи видях един колаж, който... само аз го видях.

# 115
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Deb, коя творба е променяна?

Еми, и аз гледах сега, но не видях нищо което да липсва, въпреки че сутринта, когато отварях колажите бяха 32, а сега са 31. newsm78
Кой липсва?

# 116
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Може и да греша.  newsm78 Стори ми се променена една снимка. Няма значение. Сега  колкото повече мисля, толкова повече започвам да се съмнявам в това, което съм видяла  Joy Мразя така Simple Smile  Не искам да казвам коя снимка, за да не обидя някой без причина. По-добре да е променена, отколкото да обидя някой  Peace

# 117
  • Мнения: 1 884
Жената - котка много ми хареса! Браво!  Peace
Учудващо е, че колажите с децата, отново се оказват най-желаната и харесвана категория, а в темата едни и същи хора само пишем и четем...  Joy

# 118
  • София
  • Мнения: 6 743
Много хубави неща има - наистина  Hug
Както се казва - ставаме все по-добри - еле па я  Joy Laughing  Mr. Green
Що така обаче верно лафа не върви  newsm78

# 119
  • Мнения: 3 810
спам- спам... Mr. Green

Да покажа че компчо ми се включи Mr. Green
Ако няма токов удар пу-пу и ако някое от децата не мине край него... Rolling Eyes надявам се да е включен до полунощ...

emi_jamie, сигурно е бил моя. Качих го и ми се видя адски аматьорски и го затрих веднага. Реших че никой не стои по тези късни доби там... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт