Това видяхте ли ?

  • 4 395
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Много зле изглежда горкото момиче  Sad

# 16
  • Мнения: 1 568
Да с Бояна какво става?
Онова момиче от "Море от любов" ,което майка му го викна,защото се притесняваше за животът и!
Заеха се да и помогнат???

# 17
  • Мнения: 2 161
И без да знам продължението на историята й допускам,че за известно време са се намерили спонсори да осигуряват храна и лекарства,после всичко се е върнало по старому.Дано да греша,но не вярвам.

# 18
  • Мнения: 1 568
И без да знам продължението на историята й допускам,че за известно време са се намерили спонсори да осигуряват храна и лекарства,после всичко се е върнало по старому.Дано да греша,но не вярвам.


Точно така беше до едно време и за съжаление си мисля,че момичето не е никак добре,дано е м/у нас все още,тя беше около 20 и няколко кг. а над 1.80 висока Sad

# 19
  • Мнения: 4 447
Реших тук да го пусна, а не в Красива мама, че не е красиво  Mr. Green

http://www.dnes.bg/article.php?id=41711

Aз ей това ти  Mr. Green не разбрах.

# 20
  • Мнения: 294
Да пази Господ!Убежденията са в основата на всичко!Майки общувайте с децата си!Знайте какво се случва с тях! PraynigА тази марка просто спекулира с бедните момичета!

# 21
  • Мнения: 2 161
Моята дъщеря е малка,на 13 и не мога да ви опиша как си следи теглото.То и аз имам вина,де.Постоянно я наблюдавам,защото като малка съм имала проблем с килограмите и на тая тема издивявам просто.Ама от известно време насам все ми говори:Дебела съм,дебела съм.А има страхотно телце,спортува,танци.Не близва хамбургери,пици.Това пак от мен е насадено,хм.Но й показах няколко снимки на анорексички и й обясних,че границата е много тънка и сама няма да усети,как ще я прескочи.Добре,че е здравомислеща и със самочувствие.Трудно е.Особено за по-чувствителните и раними души.

# 22
  • Мнения: 4 447
Моята дъщеря е малка,на 13 и не мога да ви опиша как си следи теглото.То и аз имам вина,де.Постоянно я наблюдавам,защото като малка съм имала проблем с килограмите и на тая тема издивявам просто.Ама от известно време насам все ми говори:Дебела съм,дебела съм.А има страхотно телце,спортува,танци.Не близва хамбургери,пици.Това пак от мен е насадено,хм.Но й показах няколко снимки на анорексички и й обясних,че границата е много тънка и сама няма да усети,как ще я прескочи.Добре,че е здравомислеща и със самочувствие.Трудно е.Особено за по-чувствителните и раними души.

Много е рисковано да се изживяваш чрез децата си. Внимавай, за да не съжаляваш после. Peace

# 23
  • Мнения: 1 568
Страшно е това!
Трябва да сме по-близо до децата,да не им се караме и да не се държим настойнически,а с любов Tired

Нямам идея как се предотвратяват такива неща......за съжаление и аз съм го пробвала (на инат) в разстояние на два -три месеца,чувствах се горда от себе си...............това е кошмарно! ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 161
Моята дъщеря е малка,на 13 и не мога да ви опиша как си следи теглото.То и аз имам вина,де.Постоянно я наблюдавам,защото като малка съм имала проблем с килограмите и на тая тема издивявам просто.Ама от известно време насам все ми говори:Дебела съм,дебела съм.А има страхотно телце,спортува,танци.Не близва хамбургери,пици.Това пак от мен е насадено,хм.Но й показах няколко снимки на анорексички и й обясних,че границата е много тънка и сама няма да усети,как ще я прескочи.Добре,че е здравомислеща и със самочувствие.Трудно е.Особено за по-чувствителните и раними души.

Много е рисковано да се изживяваш чрез децата си. Внимавай, за да не съжаляваш после. Peace
Рисковано е да научиш детето си да се храни правилно?Почти всичките й съученички набиват хамбургери,имат проблеми с килограмите и с пъпките.Но има и такива,които спортуват активно и също спазват режим на хранене.радват ме,толкова са енергечни и хубави.Аз писах вече,добре,че е здравомислеща и със самочувствие.Защото смачканото самочувствие е предпоставка за тази болест.Какво значи да се изживявам чрез децата си?докато мен две баби ме тъпчеха от две страни,аз спокойно й обяснявам,че ако не изяде една мазна баница,нищо няма да загуби.Или ако пренебрегне кока-колата,за сметка на един портокал,например.Нямам повод за притеснение.Опитах се да обясня чрез примера с детето си,колко тънка е границата.Едно нормално изглеждащо дете става модел,някой малоумник му казва-дебела си и то спира да се храни.Изобщо.Да не отварям дума за други стресови ситуации,които също могат да отключат заболяването.

# 25
  • Мнения: 4 447
Моята дъщеря е малка,на 13 и не мога да ви опиша как си следи теглото.То и аз имам вина,де.Постоянно я наблюдавам,защото като малка съм имала проблем с килограмите и на тая тема издивявам просто.Ама от известно време насам все ми говори:Дебела съм,дебела съм.А има страхотно телце,спортува,танци.Не близва хамбургери,пици.Това пак от мен е насадено,хм.Но й показах няколко снимки на анорексички и й обясних,че границата е много тънка и сама няма да усети,как ще я прескочи.Добре,че е здравомислеща и със самочувствие.Трудно е.Особено за по-чувствителните и раними души.

Много е рисковано да се изживяваш чрез децата си. Внимавай, за да не съжаляваш после. Peace
Рисковано е да научиш детето си да се храни правилно?Почти всичките й съученички набиват хамбургери,имат проблеми с килограмите и с пъпките.Но има и такива,които спортуват активно и също спазват режим на хранене.радват ме,толкова са енергечни и хубави.Аз писах вече,добре,че е здравомислеща и със самочувствие.Защото смачканото самочувствие е предпоставка за тази болест.Какво значи да се изживявам чрез децата си?докато мен две баби ме тъпчеха от две страни,аз спокойно й обяснявам,че ако не изяде една мазна баница,нищо няма да загуби.Или ако пренебрегне кока-колата,за сметка на един портокал,например.Нямам повод за притеснение.Опитах се да обясня чрез примера с детето си,колко тънка е границата.Едно нормално изглеждащо дете става модел,някой малоумник му казва-дебела си и то спира да се храни.Изобщо.Да не отварям дума за други стресови ситуации,които също могат да отключат заболяването.

Друго разбрах аз. Да,много е важно как ще научиш и поставиш правилнто хранене. Има разлика в това как се отнасяш към яденето, как се възпитава.

# 26
  • Мнения: 2 161
Анче,те на тази възраст всички момиченца си казват-дебела съм.Ти знаеш как изглежда момичето в пубертета.90 процента не се харесват.Въпросът е системно да не го притискаш с тази мисъл,да не му промиваш мозъка.Специално при Бояна Карабакалова анорексията се е отключила след брутално изнасилване,после още някои повратни моменти е имало в живота й.

# 27
  • Мнения: 3 537
Преди време гледах филм за една анорексичка и още ми е в главата. SadА като малка си мислех,че това заболяване не е реално,а измислено за филмите. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 4 734
 Това е едно ужасно заболяване Tired

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Анорексичка се става в пубертета, когато сме най-уязвими от мнението на околните. Ако някой значим за нас ни подиграе,че сме натрупали на дупето,например и сме склонни да се втелим до такава степен,че да спрем храненето. Важен е контакта с майката, според Бернаскони всички проблеми с храненето-и анорексията,и булимията и хиперфагията са зародени от лоши отношения майка-дъщеря. Прочетете книгата му,децата ви са малки, имате време за действие.

Общи условия

Активация на акаунт