Отговори
# 300
  • Мнения: 7 263
Момичета върнах се назад в темата да чета и видях картините на Хели, останала ли е някоя от тях?
Къде мога да видя новите картини?
Ще пиша и на Чут-Чут да доуточним нещо, чакам сметката на humanis за да преведа малко парчики, с fiona ще видим днес дали ще успеем да си съчетаем графиците, за да и дам някои неща за Хели и Дани.

# 301
  • София
  • Мнения: 589
Здравейте,само набързо да кажа.Дадох на Хели един дюшек,търси се още един 4е спи на прожината.Ако някой има и има желание няма да откажем.Леглото е персон и половина.Моя е едени4ен но е грозно само с него.Аз ще го взема и ще и го закарам ако има за даване такъв. Peace

# 302
  • Мнения: 620
Имам един матрак но е за единично легло.

# 303
  • Мнения: 2 653
Който иска картини от Хели да казва.В момента има една готова, но е в Дупница при Роси.Не знам какво е нарисувано, ще постна снимка като я имам.

# 304
  • Мнения: 7 263
Момичета посъбрах някои неща за Хели, след като се консултирах днес с fiona. Надявам се скоро да успея да и ги занеса \ по-скоро ще намеря начин да и ги доставя\.
Останалото ще пиша на лични. Чакам сметка от humanis за да преведа парички, ако сте решили да събирате за бойлер или печка, но разбрах че има известни промени около Хели и явно ще се наложи да изчакаме.
Лека вечер за сега   bouquet

# 305
  • Мнения: 202
Аз имам дюшек за персон и половина,ако още има нужда.

# 306
  • София
  • Мнения: 589
Аз имам дюшек за персон и половина,ако още има нужда.

Нади супер.На лични ще ти пиша да се разберем  Peace

# 307
  • Мнения: 1 770
Аз обмислям варианта да си направя поръчка за картина при Хели, но моля да ми кажете в какво е най-добра и съответно каква би била подходящата цена. Възможно ли е да й пратя нещо, което тя да прерисува например в по-голям формат?

# 308
  • Мнения: 1 523
На стр. 8 в темата има показани рисунки на Хели.

# 309
  • Мнения: 2 653
Зависи какво искаш , Ивет.Аз сега ще събера всички снимки на нейни рисунки  и ще ги сложа в албумче.Хели рисува предимно животни, цветни картини.Но , ако някой иска нещо друго ще я попитаме- може да опита.

# 310
  • Мнения: 1 770
Ок, ще почакам да видя албума и ще помисля какво бих могла да й поръчам евентуално  Hug

# 311
  • Мнения: 170
здравейте. Аз съм нова тук. Кажете как бих могла да помогна?

# 312
  • София
  • Мнения: 2 357
аз искам портрет на детето ми, ако се съгласи Хели, и да каже цена Simple Smile

# 313
  • Мнения: 620
получени са 20 лева от дъщерята на Мистрал  bouquet  bouquet  bouquet, сега ги видях. Значи в "сметката" на Хели вече има 40 лева.

# 314
  • Мнения: 7 263
humanis моля те прати ми пак сметката си - поразчистих си кутията \ защото може и да си опитвала, днес Бамби ми се оплака че не е могла да ми прати ЛС\
Днес се видях за много кратко с Бамби, надявам се другата седмица да се видим за повечко и да успеем да поговорим повечко. Спокойна съм доста хора мислят за Хели, ще се наредят нещата!
Аз също имам поръчани картини Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт