Чудя се?!

  • 1 934
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 305
И аз не разбирам,какво толкова се интересуваш,че искаме да сваляме.Това си е лично наша работа и решение.АКо искам ще пиша тук дори да сам 45 кг,ако не се харесвам така.Не мисля,че е забранено нали така?!? И недей се впряга толкова,никаква подигравка не е това.Всеки сваля,колкото му е нужно  Naughty

# 16
  • Мнения: 330
Раздаваш го обидена, а ти самата с лека ръка слагаш всички по- слаби, искащи да свалят някое кило, в графата прекомерно суетни, луди, маниаци, анорексици, с проблеми с психиката...
Има хора, които са свикнали да са в добра форма и да се поддържат. Това не е лудост, а въпрос на себеуважение.
Тъкмо пишех същото с малко по-различни думи  Grinning

И да добавя - различни хора сме, с различни мирогледи. За някои хора и малките неща (било то и половин килограм, ако щеш) са от значение, за други примирението си е начин на живот (съвсем не казвам, че при теб е така). Не обиждай различните от теб и не се чувствай обидена от тях.  Peace

# 17
  • Мнения: 4 678
аз тежа 80кг ,колко съм висок ,и как изглеждам Peace
Имаш сини очи.  Laughing

А ти.....кафеви,ако не си с лещи Laughing
Ako  пък носиш,предполагам че са червени Mr. Green

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 13:19 от Поци

# 18
  • Мнения: 621
Честно да си призная и аз се чудя на видимо слабите жени, които искат още да свалят, ама това не го приемам за лична обида, тяхна си работа. Хора различни, метаболизми различни, мисля, че аз не разбирам слабите жени, но и те трудно ме разбират мен. Имам приятелка, с която сме на един ръст - 168 и на една възраст. За нея да е слаба значи да е 50 кила, които вече не може да поддържа и седи на 53, обаче зимата като стане 57 ми продънва тъпънчетата какъв "гъз" е навъртяла. За справка аз зимата стигам 70, сега съм 65 и се смятам слаба на 58. Но задника ми и на 65 си го харесвам Mr. Green Обикновенно тюхканията и ги парирам с "да ти имам на тебе дебелия задник", но я познавам достатъчно и знам, че за нея това наистина е проблем ине го казва за да ме дразни мене и въпреки че на мен ми изглежда слаба не и се сърдя за мрънкането Peace

# 19
  • Мнения: 916
Аз имам позната, която е 48 кг при ръст 169 см( мноооого слаба, да не казвам грозно)...и  като почне постоянно ...."Оффф, много съм дебела, ужассс." И всъщност това го прави , за да й се казва, че не е така, че е много добре, че дори трябва да напълнее малко.
Ама наистина е много досадно и писва на човек....и скоро пак почна да се оплаква и аз й казах..." Да, права си, много си дебела и си напълняла, вземи направи диета"...и тя " Ама, наистина ли?"               ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 503
И аз не ги разбирам,но то си е тяхна работа.Всеки има право да прави ,каквото пожелае с живота и тялото си.Дразня се ,когато някоя слабичка почне да ми се жалва на мен,колко е дебела,как вече не знае какво да прави и т.н. при положение ,че съм мноооого по-пълна от нея.Това вече си е позьорство. Peace

# 21
  • Мнения: 1 454
Смятам, че това е въпрос на пропорции и на структура...
и не може някой да се сърди на друг, че иска да отслабне ...

Ако цял живот си се чуствал добре в 46 килограма, от къде на къде трябва качвайки до 48 да си доволен и да не искаш да си ги свалиш...
това , че на фона на голямото ми дупе , нейното изглежда като "детско барабанче" не означава, че няма нужда да си възвърне нормалните килограми!

# 22
  • Мнения: 1 897
И аз не ги разбирам,но то си е тяхна работа.Всеки има право да прави ,каквото пожелае с живота и тялото си.Дразня се ,когато някоя слабичка почне да ми се жалва на мен,колко е дебела,как вече не знае какво да прави и т.н. при положение ,че съм мноооого по-пълна от нея.Това вече си е позьорство. Peace


Да,така е и аз се дразня в такива случаи.
Но аз съм висока 1.52 и 50 килца определено ще са ми множко.
Скоро се включих в една от темите тук,че искам да сваля няколко килограма,за да стигна до желаната от мен форма и някои ме взеха за луда.И това не е никак приятно.
Може би на високите жени не им личат толкова килограмите, но ниска жена и на всичко отгоре пълна е доста нелицеприятна гледка.

# 23
  • Мнения: 1 975
Започнах да пиша във форума, когато бях 64кг, сега съм 50 и искам да стана 48кг - това ми е целта. Не виждам защо се учудваш - 1, 2, 10 или 20кг - все са си килограми за сваляне. Може отстрани да изглежда лигаво и превзето, но те уверявам че не е така. Аз си зная с колко глад и лишения стигнах до тук и продължавам напред защото АЗ ТАКА ИСКАМ

# 24
  • Мнения: 1 897
Освен това искам да допълня и че може и 2-3 да са килограмите отгоре, но вярвайте ми-последните излишни килограми се свалят най-трудно и бавно.
С месеци гладуваш,спортуваш...а ефект никакъв.

# 25
 Shocked

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 20:26 от Mery04

# 26
  • Мнения: 3 360
Ох не съм искала да обиждам никого тук,казах нямам против това хората да се поддържат,спортуват, но исках да кажа,че повечето с такова ниско тегло ми изглеждат адски превзети като кажат ох напълнях ,ще трябва да се сваля.Аз лично се дразня от това и това ми беше всъщност мисълта.Аз например съм висока 162 и на 65 кг много си се харесвам,колкото и да не им се вярва на някои.Моите извинения към обидените Praynig

Споко-няма нужда да се извиняваш LaughingНадали има обидени  bouquet

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не виждам някой да си праве гавра с това че е 50кг и иска да отслабва Naughty.Все пак всеки се хресва по-различен начин,ами ако е 1.50 на 50кг естественото нещо е да иска да посмъкне малко,нали така Wink

# 28
  • Мнения: 4 678
Да не е само това момичета Naughty
http://www.vbox7.com/play:c6112f19

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 19:38 от Поци

# 29
http://www.vbox7.com/play:926da973  Shocked

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 20:27 от Mery04

Общи условия

Активация на акаунт